halılarımı silmek istiyorum, sizce en iyi halı deterjanı hangisi?

loc bendede var ama halıda hiç denemedim
heç aklıma halı gelmedi niyeyseCADIARZU

ben halılarımı koltuklarımı hep onunla sılıyorum onceden cam toz duvar sılme de kullanıyodum
arkadasım soyledı denedım ben mennun kaldım ama her zaman sıcak suda çözün loc u
ütünün kirecini bile çözüyomus ben yenı duydum ama denemedım onu daha :1hug:

ben halılarımı koltuklarımı hep onunla sılıyorum onceden cam toz duvar sılme de kullanıyodum
arkadasım soyledı denedım ben mennun kaldım ama her zaman sıcak suda çözün loc u
ütünün kirecini bile çözüyomus ben yenı duydum ama denemedım onu daha :1hug:

aynen bende cam duvar toz alırken kullanıyordum sadece
ütüde süper fikirmiş bi deneyim bakalım teşekkürlerŞeniz

canım bende düşünüyorum buharlı temizliyeci almayı, seninki hangi marka? memnunmusun? halıların silinmiş gibi oluyor mu? ne yapayım sence?

canım ben çok memnunum buharlı temizleyicimden.markası arçelik ve ben o kadar çok arştırmıştım ki ne alsam diye sonunda arçalikte karar kıldım.çünkü çoğu buharlı temizleyici çok pahalı ve bazılarının da servisi yoktu.ben de hiçbir şeyi riske atmadan arçelik almaya karar verdim.hem fiyatı çok uygun hem de servisi var.ben sadece halılarımı silmiyorum genel olarak evimin bütün temizliğini onunla yapıyorum.ayrıca halıları silince halılar şıkır şıkır oluyor.

canım ben çok memnunum buharlı temizleyicimden.markası arçelik ve ben o kadar çok arştırmıştım ki ne alsam diye sonunda arçalikte karar kıldım.çünkü çoğu buharlı temizleyici çok pahalı ve bazılarının da servisi yoktu.ben de hiçbir şeyi riske atmadan arçelik almaya karar verdim.hem fiyatı çok uygun hem de servisi var.ben sadece halılarımı silmiyorum genel olarak evimin bütün temizliğini onunla yapıyorum.ayrıca halıları silince halılar şıkır şıkır oluyor.

çok sağ ol verdiğin bilgiler için. gerçektende bir tek arçeliğin fiyatı uygun. aydınlattın beni sağ ol.:1hug:

internetten araştırın amerikan malı bioenzim diye bir ürün markası aklımda değil temizleyici ve leke çıkarıcı biraz pahalıydı toz şeklinde bir şey. Şayet bir lekeye yönelikse Bekbars Halı ve Döşeme Leke çıkarıcı kullanabilirsin.

ben loc dıyorum heryerde kullanıyorum harika bence:icecream:

aynen bende:))
her yerde kullanıyorum.. cam, kapı,halı hatta koltulklarım koyu renk(kahverengi krem) bazılara kullanma sakın renk açar falan dedi ama kaç yıldır hep loc la siliyorum halen yepyeni gibiler.. hemde devamlı üzerindeyiz..

bi çamaşırdada kullanıyorum.. eşimin işi gereği üstü başı mah oluyo.. hatta bazen yağ lekesi bile olduğu oluyo.. eşimin lacivert sweet short u bile yağ olmuş döktüm üstüne loc u bi güzel çiteledim. çok fazla durulamadan attım makineye.. çamaşır suyu gözünede az miktarda sulandırarak koydum.. ne leke kaldı ne bişiy...

ee bide tüllerde deneyin.. pırıl pırıl oluyo.. önceden cosla tül alırdım şimdi hiç gereksinim hissetmiyorum.
loc herderde devazemuszemus

ben de hep halı yıkama makinesinde koslayla siliyordum geçen mutfak halısında arap sabunu denedim ..önce sildim sonra makine ile çektirdim..sonra makinanın suyuna elma sirkesi koydum ve sirke ile duruladım.pırıl pırıl parladı hiç böyle olmamıştı...amonyak da iyi diyorlar bakteri ve maytları öldürüyormuş bebeği olanlar uygulayabilir..bir yerde okumuştum 1 kova su tahmini 4 lt 1 su bardağı amonyak..mayt muyt kalmıyormuş yaanii..temizliğini bilmiyorum denemedim ama denicem.

bende geçen hafta sildim koltuklarımla halılarımı
fakirin halı ve döşeme temizleyicisi elde temizlik için olanı aldım
kosladan daha güzel geldi bana.

eğer ıslak kuru halı süpürgen varsa,bingolayı öneririm,ama en iyisi 1 yada iki yılda bir temizlemeye vermek galiba...

arkadaşlar kosla halı şampuanını elde kullandığımız zaman durulama yapmak gerekiyor mu ben suyuylada sildim köpüğü bi işe yaramıyo çünkü süpürücem ama içim rahat etmedi durulama gerekir sanki. hiç bişey de yazmıyo üzerinde.

ben neler denedim hiçbiri yıkamanın yerini tutmuyor. gönderiyorum yıkamaya 2-3 hafta evim miss gibi kokuyor.
kendim sildim beğenmedim.
yardımcım halı yıkama makinası getirdim ona yaptırdım olmadı..
vazgeçtim ben bu kışa girerken yine yıkamaya vereceğim...

Ben domestos rengarenk le sılıyorum ama hal ıdeterjanı degıl tatlım camasırlarda kullanılan renklıler ıcın leke cıkarıcısı ben pek onemsemem neyle sıldıgımı dezenfekte edecek bır sey olsun yeter sıvı sabun Şampuan ne bulsam sılerım

benim oturma odamdaki halım çok çabuk kirleniyor hep bu odadayız halımı kosla ile siliyorum beyaz yerleri özellikle leke olan yerler direk döküyorum bekletiyorum diğer yerileri de suda çözdürüp siliyorum ama iyice köprtüyorum çok su kullanmıyorum mis gibi oluyor hemde çok güzel kokuyor ama yazın bir defa da halı yıkamaya veriyorum...

arkadaşlar size tavsiyem amway in halı şampuanı var onunla silin çok memnun kalacaksınız.birde yine amway e ait loc var ama bu dahada harika bişey halılar ve kanepe temizliğinde kullanıldığı gibi 14 yerde kullanabiliyorsunuz.yerde,duvarda,cam temizliğinde harikadır,ekran temizliğinde,fayansta,beyaz eşyalarda,lavobodada harika inanın tortu tutmuyor,mobilyada,halıda,kanepede ne bilim harika bişeey,en güzelide ellerinize hiç bir zararı yok kimyasal yoktur ben çok memnunum ve içim çok rahat mesela kışın fazla evlerimizi havalandıramıyoruz yaz gibi değil akşamları silsem bile öyle rahatsız edici bi kokusu yoktur.mayhoş bi kokusu var çok güzel.tavsiye ederim arkadaşlar.bi deneyin inanın çok memnun kalacaksınız...
aynı şekilde arkadaşıma katılıyorum.. bende kullanyıorum koltuklarım açık renk ve cocuğumda kücük olduğu icin çabuk kirleniyor ama üründen gayet memnunum. ve en cok sattığm ürün loc..

Geçenlerde halılarımı fakirin halı şampuanı ile sildim hatta silmedim köpüğünü üstlere sürdüm kuruyuncada elektrik süpürgesiyle süpürdüm süpper temiz oldu

X