Hamam Otu Yagi kullananlar

arkadaşlar alışveriş sitelerinde 3 kutusu 30 tl ye satılıyor..orjinal de yazıyo ama bilemedim..illa kendi sitesnden mi almak gerekiyor..bi de aktarlarda da satılıyo mu acaba?

Çok meşhur oldu bu yağ. Bayağıda etkiliymiş.. O yüzden de her şeyde olduğu gibi bununda sahtesi vardır. Yani ürünü alıcamda nerden almam gerekiyor acaba?

Bende merak etim hamamotu yağını cidden azalma oluyormu almak istiyorum.kantaron yağıda biraz seyreltti bende işe yaradı bide bunu bakayım güzelse..

bende kullanıyorum arkadaşlar vücutta biraz daha hızlı etki ediyor ama bıyık ve çene bölgömde o etkiyi göremedim

memnun kalmış birileri varsa denemeye değer demektir =) ama ben sahteciliğe karşı otunu alıp yağını kendim çıkartmayı düşünüyorum bir problem yaratmaz ve işe yarar umarım

kızlar sitenin birinde kampanya ya girmiş hamam otu yağı 3 tanesi 9,90 diyor almayı düşünüyorum ama orjinalmidir bilemedim..

inanamıyorum sanırım iyi durumdayım benimde 1 haftada çıkar 1 haftada hemen 3-4 tüy kalın siyah şekilde kendini belli eder bıyığa ilk seansımı uyguladım. 2 hafta geçti. 3. haftanında içindeyim bayrama yakın aldırayım diye bekliyorum rahatsız edici şekilde de çıkmadı. dedikleri gibi şarlatan düzenbaz.... vs. iseler bile (babamın oğlu değil hiç biri) iyi tutturmuşlar ürünü...

bende gıda müh. yim... dışarda yediğimiz içtiğimiz onca sağlıksız (bizi değilse de yeni jenerasyonu zehirleyecek) ürün, nasıl kullanmamız gerektiğini %100 bilmediğimiz binlerce bitki, soluduğumuz kirli hava, sporsuz hantal ve vücudumuzu hor kullandığımız sayısız zamanımız varken bana birileri sağlıksız bu ürünler aptallığınıza doymayın dediğinde ona katıla katıla gülesim geliyor.

bu başlıkta hamam otu yağı kullananların yorumları var... herkes yorumunu yapmakta özgür ama ben başlığa uyanları sonuç alanları gözlem yapabilenleri ve ayrıca deneyimlerini paylaşan nötr insanları okumaktan yanayım. ve sanırım sadece onlara cevap vereceğim.

sorgulayan o tutumlarla bir olursak marketlere gidip ucuz salam sucuk alan insanların ellerine vurmak lazım... herkesin ayrı bir alım gücü var herkesin farklı bir yargılama mekanizması var...

Merhabalar, Ağustos'tan beri kullanıyorsunuz. Son durumdan haberdar eder misiniz ?

Merhaba kızlar ;

Bende almak istiyorum bu yağdan ama mutlaka sahteleri vardır . gerçeğini nereden temin edebiliriz. faydasını gören arkadaşlar yazabilirler mi .

bugün aktardan aldım metin ilaç marka hürrem otu yağı
15lira verdim
bıyık bölgesine ve kaşlarımın altında çıkmaması için oraya sürdüm,

bakalım etki edecekmi, sonuçları yazarım buraya,

arkadaşlar satılan ürünlerin içeriğine mutlaka bakın bazıları baryum sülfür içeriyo buda zehirli maddeler grubuna dahil bi madde. sağlığınızı riske atmadan araştırın lutfen

sahte olmasın kendi sitesinden alayım dedim.3 şişe sipariş verdim.2 şişe göndermişler.3 şişelik de fatura göndermişler.aradım "eksik göndermişsiniz" dedim."kargo firmasına gidip eksik içerik formu doldurun, onlar bize formu faxlar, eksiğinizi tamamlarız" dediler.kargo firmasına gittiğimde böyle bir prosedürleri olmadığını yanızca hasarlı olması durumunda bu tutanak tutturacaklarını söylediler.aradım durumu tedarikçiye anlatım."form gönderilmezse yağı gönderemeyiz" diyorlar.kargo da böyle bir prosedürleri olmadığını söylüyor.defalarca kendilerine söylememe rağmen ısrarla form diyorlar.delirttiler beni

Son düzenleme:
sahte olmasın kendi sitesinden alayım dedim.3 şişe sipariş verdim.2 şişe göndermişler.3 şişelik de fatura göndermişler.aradım "eksik göndermişsiniz" dedim."kargo firmasına gidip eksik içerik formu doldurun, onlar bize formu faxlar, eksiğinizi tamamlarız" dediler.kargo firmasına gittiğimde böyle bir prosedürleri olmadığını yanızca hasarlı olması durumunda bu tutanak tutturacaklarını söylediler.aradım durumu tedarikçiye anlatım."form gönderilmezse yağı gönderemeyiz" diyorlar.kargo da böyle bir prosedürleri olmadığını söylüyor.defalarca kendilerine söylememe rağmen ısrarla form diyorlar.delirttiler beni

onlar üstüne konar o paranın . ben kullandımda bende işe yaramadı bu yağ :/

bende 3 şişe almıştım başta duyunca sazan gibi atladım 1 tane kullandım hiç etki görmeyince bıraktım. duruyorlar öyle para tuzağı ya

Canım ben kullandım gayet iyi bbir yağ ama düzenli kullanım çok önemli ben her gün süremiyordum sıkılordum ama ona rağmen gözle görünür sonuç elde ettim. Biliyorsundur umarım yüze kullanılmıyor o

ben aktardan alıp kullandım. bikini bölgesi için. önce jiletle aldım sonrada yatmadan 4 gece bu yağdan sürdüm bende etkisi oldu az da olsa azalma var yani.

X