Hamam Otu Yagi kullananlar

CNm öncelikle teskkrler bilgilerin için.. Ben daha sadece 1seans uyguladım 1bucuk ay gecti üstüne 1seferde jilet yaptım acil bı durum için bakiorum inceliorum sürekli hem fazla fazla boşluklar var hem kıllar tüy olmaya başlamış incelmis hemde daha henüz Agdaya gelcek kıvamda bile deiller..haliyle soka girip tekrar tekrar araştırmaya giriorum sizlerinkinide merak ediorum.mucize gbi gercekten..süper bisey inşallah bu hızla yok olmaya devam eder kahrolası kıllar :)))

Merhabalar,

hamam otu yagi'nin faydasini gercekten gordunuzmu?? Yuzunuze uyguladiniz mi??

Arkadaşlar ben bu yağı aktardan 10 liraya almıştım 3 ay boyunca bacak kol ve bikini bölgesine ağda yaptıktan sonra duşa girip bir güzel kese yaptıktan sonra ilk olarak limon sürüyordum (ten rengini açmak için) limon kuruyunca bikini bölgesi,koltuk altı ve bacaklarıma masaj yaparak 1 hafta boyunca her gece sürüyordum böyle 3 ay kullandım (toplam 3 kutu gitti) ve şuan koltuk altımda tüy kalmadı,bikini bölgemde ise tek tük ve oda incecik bacaklarımda ise seyrekkkk :KK8::KK8::KK8: inanılır gibi gelmesede kızlar düzenli kullanınca inanın sonucunu alıyorsunuz herkese tavsiye ederimmmm :)

Google'a yazınca ikinci çıkan sonu .netli siteden aldım 3 kutu umarım orijinaldir . 2 sorum var kızlar yanıtlarsanız çok sevinirim .

1.Genital+bikini bölgem için lazere gidiyorum. Lazer sonrası kullanan var mı ? Kullanıyorlarsa da lazerden hemen sonra mı yoksa tüylerin dökülme aşamasından sonra mı sürülüyor ?

2.Göbek bölgesinde deneyip olumlu sonuç alanınız var mı ?

Teşekkürler şimdiden.

Google'a yazınca ikinci çıkan sonu .netli siteden aldım 3 kutu umarım orijinaldir . 2 sorum var kızlar yanıtlarsanız çok sevinirim .

1.Genital+bikini bölgem için lazere gidiyorum. Lazer sonrası kullanan var mı ? Kullanıyorlarsa da lazerden hemen sonra mı yoksa tüylerin dökülme aşamasından sonra mı sürülüyor ?

2.Göbek bölgesinde deneyip olumlu sonuç alanınız var mı ?

Teşekkürler şimdiden.

ben göbeğimde denedim olumlu sonuç aldım.

Arkadaşlar ben bu yağı aktardan 10 liraya almıştım 3 ay boyunca bacak kol ve bikini bölgesine ağda yaptıktan sonra duşa girip bir güzel kese yaptıktan sonra ilk olarak limon sürüyordum (ten rengini açmak için) limon kuruyunca bikini bölgesi,koltuk altı ve bacaklarıma masaj yaparak 1 hafta boyunca her gece sürüyordum böyle 3 ay kullandım (toplam 3 kutu gitti) ve şuan koltuk altımda tüy kalmadı,bikini bölgemde ise tek tük ve oda incecik bacaklarımda ise seyrekkkk :KK8::KK8::KK8: inanılır gibi gelmesede kızlar düzenli kullanınca inanın sonucunu alıyorsunuz herkese tavsiye ederimmmm :)

peki emziren anneler kullanabilir mi biliyormusunuz bende kullanmak istiyorum bıyık ve koltuk altına lazere gıdıyorum ama bıkını bolgesı cok acıdı ona gıdemedım bacak ve genıtal için istiyorum eğer gerçekten etkisi varsa kullanmak isterim tabi kızıma bir zararı olmazsa :44:

Merhaba arkadaşlar :) ben sitede yeniyim aslında dün bu konu hakkındaki okuduğum yorumlar sebebiyle üye oldum. dün 3 adet sipariş verdim hamamotu yağından. Konu açılalı oldukça zaman geçmiş. Konu açıldığından beri kullanan arkadaşlar memnunlar mı şuan üzerinden oldukça zaman geçtiği için bir zararını gördüler mi. tamamen bitti mi?

ben de merak ediyorum bastan beri kullananlar bi süre sonra yorum yapmamislar artik..yoksa etkili olmadigini gördüler de biraktilar mi :KK43: kullananlar yorumlarini esirgemesin lütfen merakla bekliyorum:KK43:

ben little angel ın yorumunu bekliyorum sabırsızlıkla :) cook uzun zaman önce ilk kullananlardan yorum tarihlerine baktım ve şimdi eger gercekten işe yaramıssa kendisi bizi doğru yönlendirebilir diye düşünüyorum. en son yorumunda oldukça ince tüy halinde oldugunu fakat bitmediğini yazmış. 6. seansını tamamladı mı son durum ne cok merak etmekteyim. umarım hemen görür ve bizi bilgilendirir :)

ben de merak ediyorum bastan beri kullananlar bi süre sonra yorum yapmamislar artik..yoksa etkili olmadigini gördüler de biraktilar mi :KK43: kullananlar yorumlarini esirgemesin lütfen merakla bekliyorum:KK43:

aynen bende bekliyorum...son durum ne...:44::44::44::44::44::44::44:

son zamanlarda bu ürünleri satan site çoğaldı doğal yolalrdan tüylerden kurtulma göğüs büyütme sivilcelere çözüm gerçekten işe yarıyormu çok merak ediyorum bende tüylerimle başım dertte iyiki sir ağda var ama her ay komple 50 tl vermek zoruma gidiyo bu yağ çözümse kullanalım deneyenler yorumlarınızı paylaşın lütfen

Selamlar , İnternette araştırıyorum Sürekli hamam otu yağı reklamlarını görüyorum. boğaz kısmında çıkan tüyler için kullanmak istiyorum.Fakat 1 tüp 20 tl olan siteler var.

kaliteli bir sitede , Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı - Beş kutu : 16 TL ' ... bu nasıl iş anlamadım... bilgi verebilirmisiniz.

bende yeni sipariş verdim orjinal sitesi diye geciyor ama zaten hamamotu yağı diye yazdıgınızda en başta çıkan 2 site orjinal olanları. daha elime gecmedi yarın gelecek herhalde. kullanmaya başladığımda sizide bildilendiririm seans seans. ama daha önce kullanan arkadaşlar bir dönüş yapsalar bu sayfaya son durumları ne özel mesaj yazamıyorum ben yeni üye oldugum için.

Kızlar merhaba,Ben de Hürrem hamam otu yağı aldım internetten tek şişe 20 TL.Dün gece ilk kez kullandım.Şimdi 2-3 gece daha kullanıp bir sonraki epilasyonu bekliycem.Bakalım bi değişiklik olucak mı .Ama söz iyi yada kötü sonucu mutlaka sizlerle paylaşıcam merak etmeyin.Bu kokusu falan olmayan bir yağ merak edene.:KK49:

ben hamam otu yağının 1 şişesini kullandım ve pek duzenli kullanamadım ama yinede bacaklarımda azalma sağladı şimdi tekrar kullanmaya baslıycam. ama size tavsiyem sir ağda yaparak kullanın çunku ağdayla kullanımda ciddi fark ediyor ben epilatörle aldım tuylerimi ilk önce pek etki etmedi ya da tuyler kalın olduğu için geç etki ediyor ama sonradan ağdayla aldım oyle kullandım daha çabuk etkisini gosterdi.ağda incelttiği için daha hızlı sonuç alabilirsiniz

ben hamam otu yağının 1 şişesini kullandım ve pek duzenli kullanamadım ama yinede bacaklarımda azalma sağladı şimdi tekrar kullanmaya baslıycam. ama size tavsiyem sir ağda yaparak kullanın çunku ağdayla kullanımda ciddi fark ediyor ben epilatörle aldım tuylerimi ilk önce pek etki etmedi ya da tuyler kalın olduğu için geç etki ediyor ama sonradan ağdayla aldım oyle kullandım daha çabuk etkisini gosterdi.ağda incelttiği için daha hızlı sonuç alabilirsiniz

sen nereden aldın canım? gerçekten işe yarıyorsa kurtulalım artık şu baş belalarından

Peki bu yağı tüyleri aldıktan sonra mı uyguluyoruz?

ah kızlar bir de benim yanaklarımda da var ya. gerçekten işe yarıyorsa bi kullanmak gerek. kesin sonuç alan yazabilir mi lütfen

X