Hamam Otu Yagi kullananlar

merhaba ben kullanmaya basladım 4 gundur genıtal bölgeme kullanıyorum ve cok yumusak oldu umarım etkısını görurum sizi bilğilendırırım :)

Internette gezerken bu yaga rastladim acaba bu yagi kullanip sonuc alan varmi?
Sisesi falanda cok pahali degil yani okadar sey kullandimki bunudami kullansam acaba diye dusunuyorum?

Kullananlar varsa yardimci olabilirler mi???:KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlar sakın hamam otu yağı adı altında satılan bu (arsenik sülfür minareli) içeren zehiri vücudunuza sürmeyin içinde yağ falan yok bitkisel hiçbirşey yok inanmayın araştırın nedir? bu hamam otu yağı diye her şeyim hıyar diyene tuzluk alıp koşmayın ! :KK20:

bende kullanmaya başladım bu günn bakalım ne olacak 5 aylık oğluşum var emziren bir anneyimm ama zararı olacagınıda düşünmüyorumm

Kızlar ben de sipariş verdim. ama benim şöyle bir sorunum var ben kökten alamam genital bölgemi asla dayanamıyorum. jiletleyip uygulayınca olmaz mı yaa bilgisi olan varsa lütfenn söylesin :KK17:

olmuyo diye biliyorum ben bi de galiba tam anlaşılmamış bu yağın kullanımı, kılları kökten alıp ya da lazer sonrası sürerek kullanılıyo arkadaşlar ben kullanmadım burayı 1 saattir okuyorum ama sanırım tırt bişey bu almıcam o yüzden :KK70:

Kızlar ben de sipariş verdim. ama benim şöyle bir sorunum var ben kökten alamam genital bölgemi asla dayanamıyorum. jiletleyip uygulayınca olmaz mı yaa bilgisi olan varsa lütfenn söylesin :KK17:

merhaba.

hamma otu yağı bende kullanıyorum 2. seansıma gececeğim. ilk seans taki değişim gecikme söz konusu. yağı eczacı arkadaşımdan aldım kendisi bu yağ ile koltukaltı bikini bacak kol ve bıyık tüylerinden kurtuldu. bende başladım bu sonuçları duyup onun vücünunu görünce.
jilet meselesine gelince. eczacı arkadaşım sadece bikini bölgesini jiletledikten sonra yağı kullanmış. seansı uzadı diyor sadece. koltukaltı tüylerini kökten alıp kullanmış 4seansta sonuç aldım diyor. bikini 8 seansta bitti diyor. sadece seans sayısı iki katına çıkıyor.
kısacası jilet sadace zamanı uzatıyor. o kadar. burdan bu sonuç çıkıo. bende başladım gelişmeleri size yazacağım. teşekkür ederim.

saygılarımla....

tüylerinden şikayeti olan her hatun gibi bunu ben de kullandım.
hatta 1 şişesine 20 tl de vermedim. ramazan döneminde şehir fırsatları sitesinden 5 kutuyu 35tl'ye aldım (6 kutu da olabilir emin olamadım şimdi) 7lira kargo ucretiyle beraber 2 kutu fiyatına geldi yani :KK1:
ne yalan söyliyeyim göbek bölgemdeki siyah tüyler için kullanacaktım ve okuduğum olumlu yorumlardan sonra çok heves etmiştim azaltması konusunda..
sonuç : koca bir 0
2.seanstan sonra bile bir gram incelme yok.:KK50::KK50:
üretici şirketle konuştum almadan önce, orjinal bandrolüyle falan geldi yani... orjinal olaması durumu da yok :KK53:
açılmamış 3-4 kutum var halen öylece duruyor yavrucuklarım :KK25:

kullanan 1 arkadaşım da onda etkili olduğunu söylemişti; hatta ben buğday tenliyim o bildiğin esmerdir
ama sonuç koca bir 0 oldu :KK50:
denedim nihayetinde nerelere ne paralar veriyoruz diye düşündüm okadar uygun fiyatdan aldığım için ama
işe yaramadıktan sonra neye yarar :KK43::KK43:

(kökleri ağda yada makine ile aldıktan sonra yarım saat bekleyip 10-15 dakika masaj yaparak sürdüm o gece ve sonrasındaki 5 gece boyunca... daha ne yapsaydım da etkili olsaydı bilemedim şimdi :KK43: )

Ben aldım incelme oldu ve hemen uzamıyor... Her gün 2 kere. Sürüyorum 1 hafta boyunca ilk. Seans da bana
Etkili oldu...

Merhabalar,

Bende kullandım bu hamamotu yağından. Tereddüt ederek almıştım fakat bende gösterdiği sonuçlar şöyle;

1- tüylerim çok inceldi. Kuaförün bile dikkatini çekti inceliği.
2 - ayda bir yaptırdığım ağda 2 ayda yaptırmaya başladım. çıkma süresini uzattı.
3 - Ciddi anlamda azalma oldu tüylerimde.

Sonuç olarak hiçbir yan etkisini görmedim. Tamemen bitmedi tüylerim çünkü düzenli kullanamadım ama ona rağmen çok farketti. Tekrar alıp düzenli kullanmayı düşünüyorum. Yalnız tavsiyem üzerinde bandrol olanları alın. Benim ilk aldığım sahtesiymiş. Sahte olanda koku olmuyo ve yakmıyo. Orjinal olan hafif yakıyo ve biraz kokusu var ama çok rahatsız edici bişey değil. Umarım kullanacak arkadaşlara yardımcı olur. :KK66:

merhaba.

hamma otu yağı bende kullanıyorum 2. seansıma gececeğim. ilk seans taki değişim gecikme söz konusu. yağı eczacı arkadaşımdan aldım kendisi bu yağ ile koltukaltı bikini bacak kol ve bıyık tüylerinden kurtuldu. bende başladım bu sonuçları duyup onun vücünunu görünce.
jilet meselesine gelince. eczacı arkadaşım sadece bikini bölgesini jiletledikten sonra yağı kullanmış. seansı uzadı diyor sadece. koltukaltı tüylerini kökten alıp kullanmış 4seansta sonuç aldım diyor. bikini 8 seansta bitti diyor. sadece seans sayısı iki katına çıkıyor.
kısacası jilet sadace zamanı uzatıyor. o kadar. burdan bu sonuç çıkıo. bende başladım gelişmeleri size yazacağım. teşekkür ederim.

saygılarımla....

çok teşekkür ederım benı cesaretlendırdı yazıların :KK16: bende kullanmak istıyorum, gelişmeleri yazarsan cok sevınırım tekrar teşekkürler :KK16:

Merhabalar bayanlar,
Aranızda kıl belasından kurtulan ve beni de kurtarmak isteyen varsa :)), lütfen şu doğru sitenin adresini bana msg atsınlar.
Şimdi den herkese kılsız günler dilerim ve teşekkür ederim.

merhaba.

saygılarımla....

Bıraktıktan sonra yeniden hortlama oluyormuymuş peki karınca yumurtasından olduğu gibi :/ Birde marka nedir tam olarak sitesi filan mesaj atsan bana canım?

Ben yüzüme kullandım bunu. İple aldım yüzümü, sonra sürdüm. Şu an her tarafım sanki kızamık dökmüş gibi kabardı. Sebep hamam otu yağı mı iple almam mı bilmiyorum :KK43: Ne yapıcağımı bilmiyorum, mutsuzum çok..

ben epilasyona gidiyorum gayet te azalma oldu ama daha tam sonuç almadım devam ediyorum annem kullandı ilk seferden baya dökülme olmuş yani işe yarıyor sanırım

Arkadaşlar ben bu yağı bayadır kullanıyorum 4 ya da 5 seans oldu bacağımın üst kısmında. Şimdi şöyle bişey var geciktirme etkisi doğru ilk çıktığında kıllar boşluklu boşluklu çıkıyor, aralıklarla. Sonra sen de zannediyosun ki tüylerim azaldı o boşluklardan daha kıl çıkmıcak. Ben denedim işten güçten fırsatım olmadı zaten üst bacağımı 4 ay boyunca ağda yapmadım ve sonunda o düküldü zannettiğim boşluklardan yine eskisi gibi kıllar çıktı. Normalde 4. ve 5. seansta baya azalmalar görülmeli ki 6. seansta bittiğini söylüyolar tamamen. Dediğim gibi sürerseniz tüylerinz geç çıkıyor burası doğru ama maalesef tamamen dökülmeyi kaymak gibi olmayı beklemeyin. Ki ben de bölgesel bi dökülme de olmadı bi taraf dökülse bi tarafta kalsa yine iyi olurdu ama olmadı. Bu arada tüylerim öyle güçlü sert de değil etki etmeyecek kadar. Sonuç olarak bıraktığınızda eski haline dönüyor herşey, yani sürmezseniz geç çıkma olayı da olmuyor artık.

Ben bu tüy dökücü hamam otu yağını kullanıyorum 4. seansta tüylerden kurtuldum bakalım daha gelecekmi geriye.

Ben kullandım ve gerçekten işe yaradı çok memnun kaldım ağda,cımbız gibi ürünlerden kurtuldum artık 6 kutusu 75 Tl ye aldım ve kullandım. Gerçekten büyük bir rahatlık epilasyonlara baş vurdum fakat bütçemi çok aştı iyikide karşılaştım bu ürün ile. ....

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de kullanmaya basladım .4 gun oldu. normalde aldıgımın 2.gunun ucları cıkardı ama 4.gun bugun . baktım cok az yer yer mınıcık cıkmaya baslamıs. umutlandım acıkcası.

ben de kullanmaya basladım .4 gun oldu. normalde aldıgımın 2.gunun ucları cıkardı ama 4.gun bugun . baktım cok az yer yer mınıcık cıkmaya baslamıs. umutlandım acıkcası.
sonuç aldınız mı?

X