Hamam Otu Yagi kullananlar

Senin kullandığın yağ orjinalmi,orjinalse nerden aldın,faydasını gördün sanırım bu yüzden bende bikini bölgemde kullankam için almak istiyorum ve görüşlerine katılıyorum kullanan varsa ya da farklı bir durumla karşılaşan varsa detaylı yazsa daha yardımcı olmuş oluıruz birbirimize.
orjinalliğinden eminsen nerden almışsan markası fiyatı endir yazarsan memnun olurum
teşekkürler

3. seansımı uyguladıktan sonra belli olur artık diye düşünüyorum. ama evet faydasını görür gibiyim. hürrem hamam otu yağı yazınca ilk çıkan .net uzantılı siteden sipariş vermiştim. hatta dün aradılar alalı baya oldu 20 liraydı şişesi 3 seseye kargo ücretsizdi öyle aldım 3 şişeyi 50 liraya aldım. aradılar ve indirim oldugunu memnun olup olmadıgımı sordular. kargonun içerisinde fatura detaylı bir kağıt gönderiyorlar yani orjinal. ben hiçbir yan etkisiyle karşılaşmadım. ama eger karşılaşan arkadaşlarımız olduysa yorum yapsınlar belki tenden tene fark ediyordur.

Bu yağı bacaklarım için kullanıyorum. 3. şişeyi kullandım ve % 50 den fazla azalma var. Azalma dediğim, belli bölgelerde hiç çıkmıyor artık, kalanındakiler de seyrek. ki özellikle alt bacaklarımda iki kıl kökü falan vardı çoğu yerde, öyle güçlüydü. İlk kullanımda etkisini gösteriyor. Kesinlikle deneyin derim.

Bu yağı bacaklarım için kullanıyorum. 3. şişeyi kullandım ve % 50 den fazla azalma var. Azalma dediğim, belli bölgelerde hiç çıkmıyor artık, kalanındakiler de seyrek. ki özellikle alt bacaklarımda iki kıl kökü falan vardı çoğu yerde, öyle güçlüydü. İlk kullanımda etkisini gösteriyor. Kesinlikle deneyin derim.

cok sevındım faydası gormene bende dun başladım bakalım ne olcekk

kızlar faydasını gören arkadaşın sitede bıraktığı mesaj sayısı 1. reklamdan acayip şüphelendim şuan.
bu ürünü ben kullandım ilk çıktığı zamanlar. hemde o kadar düzenli kullandımki. bacaklarımı sirle aldırdıktan sonra 5 gün boyunca masaj yaparak yediriyordum. inanın bana %2 lik bile azalma olmadı. ben hiç memnun kalmadım paranızı çöpe atmayın. detaylı bilgi için bana mesaj atabilirsiniz.

kızlar faydasını gören arkadaşın sitede bıraktığı mesaj sayısı 1. reklamdan acayip şüphelendim şuan.
bu ürünü ben kullandım ilk çıktığı zamanlar. hemde o kadar düzenli kullandımki. bacaklarımı sirle aldırdıktan sonra 5 gün boyunca masaj yaparak yediriyordum. inanın bana %2 lik bile azalma olmadı. ben hiç memnun kalmadım paranızı çöpe atmayın. detaylı bilgi için bana mesaj atabilirsiniz.

Allah aşkına her şeye reklam demekten vazgeçin. Elbet bir konudan mesaj atmaya başlayacağım. Pat diye 500 olmuyor insanın mesaj sayısı. Öğretmenim ben, aktar değil. Her ürün herkeste etkili olmaz. Ben de oldu, başkasında olmaz ya da az olur bilemem. Herkes dener kararını verir ona göre.

ağdamı yaptım yagımı 5 gun boyunca 5 dakıka masaj yaparak guzelce yedırdım 3 gundur de bısey yapmıyorum,yanı yağı surmuyorum herşey cok guzel hatta fazlasıyla guzel kıl mıl cıkmıyo ayol bende sımdı kadar fırtlaması lazımdı :) sorun bende mı yoksa sızdede ilk basta gec gelmısmıydı

ağdamı yaptım yagımı 5 gun boyunca 5 dakıka masaj yaparak guzelce yedırdım 3 gundur de bısey yapmıyorum,yanı yağı surmuyorum herşey cok guzel hatta fazlasıyla guzel kıl mıl cıkmıyo ayol bende sımdı kadar fırtlaması lazımdı :) sorun bende mı yoksa sızdede ilk basta gec gelmısmıydı

merhaba,

bende aranıza uzun zaman önce katılmış fakat iş yoğunluğundan bir türlü tam anlamıyla katılamamış biriyim. uzun zamandır lazere gidiyorum ama şimdi hamile olduğum için gidemiyorum ama bu arada da boş durmak istemiyorum bir an önce bitsin istiyorum acaba hamilelikte kullanımı nedir bilgisi olan var mı?

sanırım 4. şişem bitti ama en ufak bir fark bile olmadı :) ilk seferlerinde 3-5 gün geç çıktı gibi ama azalma - incelme en ufak bir tesiri olmadı bende.

canım şimdi burdan yazamam sanırım reklam olur diye 100mesajım olmadığı için özel mesaj da atamıyorum.ama malum arama motoruna hürrem yağı yazarsan arka planı pembe üstte turuncu banner olan bir site çıkıyor.yine turuncu bir kutunun içinde siyah yazıyla hemen sipariş ver yazısı çıkıyor ortada.İşte öyle bir site :KK9: umarım anlatabildim :KK54:

Ya yaz reklam olmaz almayı düşünüyorum ama nerden alıcağım konusunda fikrim yok bi yardımcı olsan :))

arkadaşlar bugun bende sipariş verdim tvde izledim tvden sipariş verdim kampanya olduğu için sadece kargo kdv ücreti 40 tl ödicem 3 kutu gelicek kullanan arkadaşlar faydasını gryrmusunuz yardımcı olun ltfen

arkadaşlar bugun bende sipariş verdim tvde izledim tvden sipariş verdim kampanya olduğu için sadece kargo kdv ücreti 40 tl ödicem 3 kutu gelicek kullanan arkadaşlar faydasını gryrmusunuz yardımcı olun ltfen

Kargo 40 tl mi tutuyormuş?:KK53: Yağın kendisi etmez o kadar :)

Hepsiburada da 20 lira :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende kullanıyorum 2.seansım bitti önümüzdeki hafta 3 ü yapıcam. 6 seansta bitermi bilmiyorum ama azalma başladı ve kılların çıkış süresi uzadı daha geç çıkıyo.

Arkadaşlar bende kullanıyorum 2.seansım bitti önümüzdeki hafta 3 ü yapıcam. 6 seansta bitermi bilmiyorum ama azalma başladı ve kılların çıkış süresi uzadı daha geç çıkıyo.

Bide kızlar ucuz diye sahtelerini almayın bi işe yaramıyomuş kutusuna kadar aynı yapmışlar. Resmi satış sitesinden almanızı tavsiye ederim. Ürün elinize geldikten sonrada kutunun üstünde bulunan barkod numarasıyla orjinal olup olmadığını siteden sorgulayabiliyosunuz

kızlar bu yağı bende kullandım ve ben lazerede gitmiştim 8 seans rütuşlarıyla sayacak olursak 16 seans ama çok az bi azalma oldu ve sonra hamamotu yağını kullandım 5 seans ama inanınbir faydasını görmedim kesin sonuç lazer epilasyon onda da diot lazere gitmenizi tavsiye ederim biraz pahalı ama kesin sonucu veriyor ben tekrar başlıycam lazere bu kez diota..

Kızlar ben de sipariş verdim. ama benim şöyle bir sorunum var ben kökten alamam genital bölgemi asla dayanamıyorum. jiletleyip uygulayınca olmaz mı yaa bilgisi olan varsa lütfenn söylesin :KK17:

X