Cilt Bakımı Ürünleri HAMETAN kullandigim en iyi cilt yenileyici krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
bu hametan kremde bepanten gbi tüyleri besliomu/gürleştiriomu acaba??

evet bende merak ettim tüy yapıyomu

Hametum pişik ve yara merhemini ben dudaklarima sürüyorum. gercekden iyileştiriyor!

hametanı bende duymuştum ama bepanthen kullanıyorum hala..az kalmıştı zaten hametan alayım bariii...
bu arada bepanthen tüy falan yapmıyo arkadaşlar yumuşacık yaptı benim yüzümü..

çok memnunum.bi doktorun yazısını okumuştum internette tüy yaptığı sadece söylentiymiş kanıtlanmış bişey değilmiş bilginize...
ben bepanthenden de memnun kaldım ama hametan madem daha etkili ona geçeyim...

aktif sivilce varsa azdırır kıllanma yapar yasakkelime

arkadaşlar bu hametanın bi sarı renkli olanı var bide mavi renkli olanı bnm ellerim çok kötü tahriş olmuştu doktor vermişti bana mavi renkli olanı kullanıyorum çk iyi geldi lekeler vardı bembeyaz oldu hiçbişey kalmadı daa yüzümüze hangisini kullanıcaz ???

hakikaten tüylenme ve sivilce yapıyor mu yaw??? batık lekelerine de iyi geliyor mu? sonuçta onlar da kan lekesi.. uzun süre kullanan biri cvp yazabilir mi??

yorum yapan arkadaşların yorumlarına güvenip bende aldım cildimde bu günlerde çok tahriş olmuştu daha yeni aldım bi kere kullandım bakalım zaman neyi göstereceka.s. teşekkürler..

kızlar sizlerden bi ricam var bende de var bu kremden doktor vermıstı eqer cildinde soyulma tahrıs falan olursa sur dıye benımkı de krem merhem deqil ama basta arkadas yazmıs ya hamamelis virginiana extresi diye benımkınde distilatı yazıyo eqer zahmet olmazsa bi kullandıqınızın resmını falan koyabılır mısınız acaba ?

ENDİKASYONLARI ( İlacın Kullanıldığı Durumlar, Hastalıklar ) :
Bebek ve küçük çocukların pişiklerinde, ciddi olmayan yanıklarda, güneş yanıklarında, çizik ve kesik gibi yüzeysel cild lezyonlarında, kuru, çatlamış ve yarılmış cildin bakım ve korunmasında (yaşlı kimselerin cildi dahil) kullanılır.

bendede sivilce ve lekeler var. bepanten kullanıyorum ama cokta bi etkisini görmedim.. sebamed sabun kullanıyorum ardından bu kremi kullansam nasıl olur acaba:uhm: bide receteyle mi satılıyor bu krem.. bi soru daha! bi arkadas mavi renk olanı demiş bende internette sarı tüpte olanını gördüm hangi rengi kremi bunun a.s.a.s.

ENDİKASYONLARI ( İlacın Kullanıldığı Durumlar, Hastalıklar ) :
Bebek ve küçük çocukların pişiklerinde, ciddi olmayan yanıklarda, güneş yanıklarında, çizik ve kesik gibi yüzeysel cild lezyonlarında, kuru, çatlamış ve yarılmış cildin bakım ve korunmasında (yaşlı kimselerin cildi dahil) kullanılır.

bendede sivilce ve lekeler var. bepanten kullanıyorum ama cokta bi etkisini görmedim.. sebamed sabun kullanıyorum ardından bu kremi kullansam nasıl olur acaba:uhm: bide receteyle mi satılıyor bu krem.. bi soru daha! bi arkadas mavi renk olanı demiş bende internette sarı tüpte olanını gördüm hangi rengi kremi bunun a.s.a.s.

canım cilt için kullanılan sarı olanı yani ben onu kullanuyorum.sebamedden sonra kullansam birşey olurmu demişsin.Hiçbirşey olmaz çünkü bende o şekilde kullanıyorum günlük krem olarakta kullanılabiliyor yani.a.s.

canım cilt için kullanılan sarı olanı yani ben onu kullanuyorum.sebamedden sonra kullansam birşey olurmu demişsin.Hiçbirşey olmaz çünkü bende o şekilde kullanıyorum günlük krem olarakta kullanılabiliyor yani.a.s.

saol canım ya.. benim yüzümde sivilcelenme var.. artı yaralar var minik minik (biraz oynadımda yüzümle:eek:) artı lekeler ii gelir mi ya.. tamm cok sordum ama artık gecsin bunlar ya.. moralim cok bozuk aynaya bakasım gelmiyo o derece yani...:a015:

benim de yüzüm tahriş oldu :1no2: küçük küçük yaralar oldu, kaşınıyodu çok fazla. ben de hametan krem aldım. çok rahatlattı gerçekten a.s çok hafif bi krem, yumuşacık yapıyo yüzü. ama sanki pastel boya gibi kokuyo :1rolleyes:

teşekkürler ben de deneyeceğim bu kremi.

saol canım ya.. benim yüzümde sivilcelenme var.. artı yaralar var minik minik (biraz oynadımda yüzümle:eek:) artı lekeler ii gelir mi ya.. tamm cok sordum ama artık gecsin bunlar ya.. moralim cok bozuk aynaya bakasım gelmiyo o derece yani...:a015:

canım inan değişikliği fark edeceksin yani benim bir hafta bile olmadı sabak akşam sebamed sabundan sonra kullanıyorum inan çok faydasını gördüm.:nazar:

X