Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Yaaa ben 4 gündür ewde test yapyrm 3 farklı markyla saatler sonra 2.çizgi cıkıyo ama saatlr sonra işte.adetime 3 gün var gecmeden kan testi de yaptrmak istemyrm böyle bi sonc ne kadr güvenli kızlr sizce
idrar testleri her zaman güvenilir olmuyor ben çok test olanları duydum ama bence sen hamilesin :)

yarın sabh sağlık ocagına gitmye çalscm cnm en yakın orası bana artk cıkr mı bilmyrm ama napim merakta öldürüyo insanı

evet ınsan merak ıcersıınde .
İçten içe bende kendımı yıyorum , benım hamıle olma ıhtımalım yok gıbı sankı .
ne bılım olmadım adet daha ama olsa 4 gun once yaptıgım testte cıkardı dıye dusunuyorum .
bıde duphaston kullanıyorum o bıtelı 4 gun oldu . ama adet olmadım daha :KK43:

evet ınsan merak ıcersıınde .
İçten içe bende kendımı yıyorum , benım hamıle olma ıhtımalım yok gıbı sankı .
ne bılım olmadım adet daha ama olsa 4 gun once yaptıgım testte cıkardı dıye dusunuyorum .
bıde duphaston kullanıyorum o bıtelı 4 gun oldu . ama adet olmadım daha :KK43:
Cnm sana anltmştm ya bnm de öyle olmştu kanda bile çıkmamıstı geç döllnme olmştr belki moralini bozma insallh hamilesindir

Cnm sana anltmştm ya bnm de öyle olmştu kanda bile çıkmamıstı geç döllnme olmştr belki moralini bozma insallh hamilesindir

İnşşallah cok ıstyorum Allah hayırlısını nasp etsın .
bugun bızım 4.yılımız evlılılk yıl donumumuz .Bu haber eşime cok guzel haber olabılırdı aslında ama . hayırlısı kısmet dıyelım . bazen canım cok sıkılıyor moralım bozuluyor , gozlerım doluyor aglayasım gelıyor :KK43:

İnşşallah cok ıstyorum Allah hayırlısını nasp etsın .
bugun bızım 4.yılımız evlılılk yıl donumumuz .Bu haber eşime cok guzel haber olabılırdı aslında ama . hayırlısı kısmet dıyelım . bazen canım cok sıkılıyor moralım bozuluyor , gozlerım doluyor aglayasım gelıyor :KK43:
Seni çok iyi anlyrm cnm ama çok şükür ki hastlgnı da atlatmşsn ciddi bi problm yok merak etme moralini yüksek tut bu ay olmzsa dger ay olur Allhn iznyle

Selamlar bende 6 aydir deniyorum ama yok bekle bekle nereye kadar biran once isteyen herkese verir allah insallah . Adetim 2 gun gecti ama yine test negatif resmen yikildim yaaa

Slm aynı dönemi yaşıyoruz sanırım bizde 6 aydır düşünüyoruz ,kaç yıllık evlisiniz
Biz 3 yillik evliyiz 6 aydir deniyoruz esim korundu 3 sene ama artik endiselenmeye basladim allahim en iyisini bilir tabi ama ne yapabilirim ona bakiyorum yavas yavas simdiye kadar oluruna biraktik olmadi

Biz 3 yillik evliyiz 6 aydir deniyoruz esim korundu 3 sene ama artik endiselenmeye basladim allahim en iyisini bilir tabi ama ne yapabilirim ona bakiyorum yavas yavas simdiye kadar oluruna biraktik olmadi
Bizde 4 yıllık evliyiz insanın morali bozuluyor seni çok iyi anlıyorum , peki herhangi bir test yaptırdığı mi yani doktor kontrolün demi ilerliyorsunuz

Bizde 4 yıllık evliyiz insanın morali bozuluyor seni çok iyi anlıyorum , peki herhangi bir test yaptırdığı mi yani doktor kontrolün demi ilerliyorsunuz
Ben 2 ay once genel kontrol smear testi fln yaptirdim hersey normal hamilelige engel bisey yok dedi dr ama 1cm gibi ufak polip var demisti ozellikle sordum alinmasi vs gerekirmi diye hayir dedi normalmis olusup gecebilir dedi bekliyoruz ama 5 ay oldu bu 6.ay artik korkmaya basladim dogrusu esiminde sperm sayisina vs baktirmadik bu hafta onuda goturucem

Ben 2 ay once genel kontrol smear testi fln yaptirdim hersey normal hamilelige engel bisey yok dedi dr ama 1cm gibi ufak polip var demisti ozellikle sordum alinmasi vs gerekirmi diye hayir dedi normalmis olusup gecebilir dedi bekliyoruz ama 5 ay oldu bu 6.ay artik korkmaya basladim dogrusu esiminde sperm sayisina vs baktirmadik bu hafta onuda goturucem
Polip ney canım bilmiyorum onun için soruyorum , büyütecek bir sorun yokmuş çok şükür ; bende Smear hormon aklına ne geliyorsa hepsini yaptırdım bişey çıkmadı çok şükür , benim sadece kist sorunum vardı , basit kistlerde 4-5 aydır ilaç kullanıyorum bu ay temizlenmişti kistim bitmişti yani , aslında Kist siz ilk denememizdi aslında bakalım bekliyoruz günüm geçti 5 gun , bende eşimi Sperm testi için götürcem ramazanin bitmesini bekliyorum

X