Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım=) 7 aylık evliyim. 3 aydır korunmuyoruz. bu ay biraz daha farklı hissediyorum kendimi. 30-31 günde hasta oluyorum. 18 haziranda olmuştum en son. 27-28-1-3-5 te ilişki yaşadık. şu son 4 gündür de kasıklarıma batan aşırı bir sancı var dünden bu yana da bel ağrısı var. bulantı kusma daha yaşamadım henüz? ama miğde yanması uyku hali de eklendi 1-2 gün öncesinde. dediğim gibi değişik birşeyler oluyor bende=)

sizin buradaki paylaşımlarınız o kadar hoşuma gitti ki. mutlu olanlar destek olanlar pes etmeyenler her zaman yanyana olanlar=) bende sizinle bu serüvene katılmak istedim. Arada çözemediğim sorunlarım oluyor sizden çok yardım alacağımı düşünüyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.

Umarım hepimiz birer hamişş oluuruz=))

bu arada yine kasıklarıma ağrı giriyor?? sivri sivri bir noktada sağ tarafta oluyor sanki?? içim ağrıyor gibi ? size de oldu mu? ne oluyor banaaa=))

Hoşgeldın aramıza :)
Yaşadıklarını hemen hamılelık belırtısı olarak düşünme , inşallah hamılesındır ama negatıf cıktıgında cok uzulursun bunun ıcın kendını şartlandırma ve ümitlendırme derım :)

İNŞ HAMİLESİNDİR BENDE AYIN 18İNDE HAMİLE OLMUŞTUM BUGUN FORTEST ALDIM AKŞAM DENİCEM ARTIK BEKLEYEMİORUM

inşallah sende hamilesindir=)) haber verelim birbirimize destek olalımm=) ne zaman adet olman gerekiyor du?? benim 17-18-19 3ünden birinde olurum diyorum ama?? inş olmayız=)

Hoşgeldın aramıza :)
Yaşadıklarını hemen hamılelık belırtısı olarak düşünme , inşallah hamılesındır ama negatıf cıktıgında cok uzulursun bunun ıcın kendını şartlandırma ve ümitlendırme derım :)

Hoşbuldumm=))
aslında yeni denemelere başladık ama işte insan istiyormuş bir bebiş bir de üzerine her ay böyle değişik şeyler olunca hayaller fln belkide klasik adet belirtilerini ona yoruyoruz. yine de insan psikolojisini düzenliyor ya şimdi böyle konuşuyorum ama akşama diyorum kesin yok saçmalama bu klasik belirtiler hasta olacaksın fln ama bakalım hayırlısı Allahtan olsa da kabul olmasa da =)))

AYNI DUYGULAR İÇİNDEYİZ YAA SENLE bende bi hevesleniom bi yok diorum sakinleş hemen olmaz diyorum ama psikolojikmi bilememde mide bulantısı akıntı göğüs ucunda acaip acı cantanın sapı gelse bile :) böyle şeyler olunca iice merak ettim :)

AYNI DUYGULAR İÇİNDEYİZ YAA SENLE bende bi hevesleniom bi yok diorum sakinleş hemen olmaz diyorum ama psikolojikmi bilememde mide bulantısı akıntı göğüs ucunda acaip acı cantanın sapı gelse bile :) böyle şeyler olunca iice merak ettim :)

birazcık daha sabredelim kendimizi iyice dinleyelim güzel sonuçlar alırız inşallah bir de bu gece kadir gecesi Allah bizi duyar dualarımızı kabul eder inşallah =) nasibimizde şuanda bebiş varsa bize gösterir inş=))

daha 7 gün var kızlar ya meraktan çatlıcam gün geçmiyor sanki ama bu aya diğer aylara nazaran daha rahat hissediyorum kendimi evde test var yapmadım mesela öyle duruyor önceki aylarda imkanı yok tutamazdım hemen yapardım.kasık batmaları hariç bir belirtim de yok.baş dönmem var fakat oruçtan dolayı olabilir diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Merhaba kızlar ben aşılama yaptırdım bugün 13. günüm . Dün 3 adet freely marka gebelik testi yaptım hepsi pozitif çıktı bu sabah kendimden emin bir şekilde hastaneye gittim kan testi sonucum 0.484 acaba kan değerim yükselirmi bu saatten sonra .
İnsallh yükselr cnm ama en kesin ve net olan kan testidir

Hoşbuldumm=))
aslında yeni denemelere başladık ama işte insan istiyormuş bir bebiş bir de üzerine her ay böyle değişik şeyler olunca hayaller fln belkide klasik adet belirtilerini ona yoruyoruz. yine de insan psikolojisini düzenliyor ya şimdi böyle konuşuyorum ama akşama diyorum kesin yok saçmalama bu klasik belirtiler hasta olacaksın fln ama bakalım hayırlısı Allahtan olsa da kabul olmasa da =)))
Hos geldn cnmm inan bnde bütn belrtiler vardı ama olmadı bu ay); insallh sen hamişsindir kendini çok dinleme akışna bırak

daha 7 gün var kızlar ya meraktan çatlıcam gün geçmiyor sanki ama bu aya diğer aylara nazaran daha rahat hissediyorum kendimi evde test var yapmadım mesela öyle duruyor önceki aylarda imkanı yok tutamazdım hemen yapardım.kasık batmaları hariç bir belirtim de yok.baş dönmem var fakat oruçtan dolayı olabilir diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında
RABBİM isteyen herkese nasip etsin inşşş şu mübarek günde

Adetimden 6 gun sonra
Merhaba sana bir sorum olacaktı. Pozitiften önceki en son negatif testini ne zaman yaptın? Yani benim sat 9haziran ve ben 8 temmuz da adet olacağımı hesaplıyordum ama geciktim. Testlerim hep negatif. Ovu testleri 3_5 temmuz arasi pozitif çıktı. Geç yumurtladigim için hala bekliyorum ama ne kadar beklemem lazım ? Ben kist mi oldum acaba diye düşünmeye başladım

Kızlar ben bu gece rüyamda iki tane bebek gördüm erkekti.onlara bakip agliyodum ne guzel bi duygu bu ya diyip imreniodum ailesine.snra babam gelio cocuklarin yanina ve babama elini uzatiodu erkek cocuk:)) adetimi beklicektim ama dayanamadım gittim hastaneye az önce kan testi yaptırdım.saat 4te mail olarak atcaklar sonucu.heyecandan bayilcam duramiorum yerimde:)) dua edin bana:KK43:

Kızlar ben bu gece rüyamda iki tane bebek gördüm erkekti.onlara bakip agliyodum ne guzel bi duygu bu ya diyip imreniodum ailesine.snra babam gelio cocuklarin yanina ve babama elini uzatiodu erkek cocuk:)) adetimi beklicektim ama dayanamadım gittim hastaneye az önce kan testi yaptırdım.saat 4te mail olarak atcaklar sonucu.heyecandan bayilcam duramiorum yerimde:)) dua edin bana:KK43:
CEVABI YAZ ARKADAŞIM

ayy hadi inşallah güzel haberler alırsın=)) bizi de haberdar et duygularımızı paylaşalım=) Sevgiler..

X