hamileliğimi hiç hissetmiyorum

bu şekilde hissetmen gayet doğal.bikaç zaman sonra bulantılar başladığında bugünlerini ararsın.bu hissi 3. aydan sonrada hissedeceksin.ben şuan 7 aylık hamileyim ve 3. ay sonunda bulantılarım bittiğinde psikolojim bozulmuştu.hiçbir belirti yaşamadığım için kendimi çok kötü hissettim.doktoruma danıştım.ben kendimi hamile olarak görmüyorum dedim.çünkü karında belrgin bi çıkıntı yok,bulantı yok,bebek hareketi yok.bana bu dönemin değerini bilmem gerektiğini söyledi.5. aydan sonra bugünlerini arasın dedi.şuan o kadar ii anlıyorumki dediklerini.sırt ağrısı,göğüs altı ağrıları,bel ağrısı,gece boyunca "ben burdayım " der gibi tekmeleyen bi ufaklık:) ama herşeye rağmen,iyiki hamileyim.dört gözle bekliyoruz geleeği günü.allah yaşamak isteyen isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu inşallah.öpüyorum..

17.haftadayım yaklasık 5 haftadan beri hıc bısey yok sadece azcık gobegım cıktı normalde hıc bır belırtım yok...paranoyak oldum eve ultrason cıhazı alıcam:))))

17.haftadayım yaklasık 5 haftadan beri hıc bısey yok sadece azcık gobegım cıktı normalde hıc bır belırtım yok...paranoyak oldum eve ultrason cıhazı alıcam:))))

aklımdakileri bu kadar mı güzel dile getirirsin :) bende anneme diyorumki ultrason cihazı alıcam hissetmiyorum diye :) biraz karnım çıktı kilo da almadım belki ama karnıma elimi koyduğumda olduğunu düşündüğüm yerde sertlik hssediyorum elimle dokunduğumda kaçıyor sanki :) ama ilk hamilelik olduğundan doktorumda 20. hafta itibari ile daha belirgin hissedersin dedi .. bana kalsa her hafta doktora gidicem :) :KK49:

ayyynen sacma sapan ruyalar goruyorum orda mı diil mi dıe...bu persembe cınsıyet ogrenıces cok heyecanlıyımmmmmmmmmmmmmmmmmm

canlarımmm hiç merak etmeyin 6.haftadan sonra belirtileriniz başlayacak bende ilk haftALARDA hiç belirti yaşamadım pozitif testlere rağmen değilim diyordum ne zamanki 6.haftamız bitti bulantılar başladı sabah kusmaları göğüesler bomba gibi ağrısından durulmuyor hafif baş dönmeleri neler nelerrrr hormonların yükselmesiyle ilgili zamanla meraklanmayın bebeğinizin varlığını hissedeceksinizzz

slm ne zaman gittin doktora ne zamandı senn regl günün ?

tüp bebek benimkisi ...20sinde test yaptım hamileyim..dr a 10 gün sonra gidicem ...1 düşüğüm oldu kalp atışı duyulmadı kürtajla alındı ...şimdi korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan ...öksürürken hapşırırken kasığımda bıçak keser gibi bi sancı oluo ...keseyi ve kalp atışını duymadan inanamıycam hamile olduuma...hayırlısı inş. tamamına erdirir bu sefer Allahım...tüm isteyenlerinde...

11+3 günlük hamileyim. son bir iki haftaya kadar sürekli yorgunluk ve uyku vardı. akşam işten gelip en geç 9 da oturduğum yerde uyuyakalıyordum:KK43: mide bulantısı kusma asla olma olmuyor baştan beri:) yalnız acıktığımda hafif mide bulantısı yaşıyorum. iştahım gayet açık. son bir iki haftadır göğsümdeki sızlamalar uyku halim geçti gibi. daha enerjiğim. kendimi hamile değilmiş gibi hissediyorum. eski şikayetlerimin hiç biri yok. göbişim hafif çıktı ama ben gaz ve kilo olduğunu düşünüyorum. bu normal midir acaba?

11+3 günlük hamileyim. son bir iki haftaya kadar sürekli yorgunluk ve uyku vardı. akşam işten gelip en geç 9 da oturduğum yerde uyuyakalıyordum:KK43: mide bulantısı kusma asla olma olmuyor baştan beri:) yalnız acıktığımda hafif mide bulantısı yaşıyorum. iştahım gayet açık. son bir iki haftadır göğsümdeki sızlamalar uyku halim geçti gibi. daha enerjiğim. kendimi hamile değilmiş gibi hissediyorum. eski şikayetlerimin hiç biri yok. göbişim hafif çıktı ama ben gaz ve kilo olduğunu düşünüyorum. bu normal midir acaba?

normal cnm zaten 3 aydan sonra şikayetlerin coğu geciyo. daha enerj,k olyorsun. eskisi gibi :)

Aradan yıllarrr geçmiş... ve bu msj beni sakinleştiren korkularımı azaltan bir msj olmuştu buraya bunun için üye oldum... tesadüf tamda 11+3 günlük hamileyken denk geldim bu msja aynı şeyleri yaşıyordum.. bütün belitiler kaybolmuştu göğüslerim küçülmüş aksam sekizde uyayan ben artık oturuyordum mide bulantılarım gecmisti..üzüntü beni çıldırmıştı.. çünkü daha önce birkaç kez kimyasal gebelik sonra 8.haftada kalp durmasi nedeni ile kürtaj. Sonra boş gebelik derken epey yıpranmıştım.. şuan 19 haftalik hamileyim çok şükür herşey yolunda gidiyor... demekki oluyormuş öyle şeyler bazı insanda belirti daha yoğun bazısında erken bitiyor bazısında hiç yok..tamamen kişisel..sizde telaş yapmayın.belki bende bu msjmla benim gibi umut arayanlara umut olurum..

X