hamileliğin ilk haftası nasıl oluyor?

yaaa neden kımse cvp vermıoo.. yenıyım dıeee mıı:emir_bebek:

merhaba canım..hepimiz oyleyiz her adet günümüz yaklaştıgında bir sürü gebelik belirtileri yaşıyoruz,tabi en kesin yanıt adet gününü beklemen ve gecikinse test yaptırman..rahat ol kendi çok sıkma stres yapma bekle adetin gecikirse,hemen bi test yaptırırsın..

bazen belirtiler bizleri boş yere heveslendirebiliyor.bende gecen ay inanılmaz belirtiler yaşadım ,bel ağrısı,mide bulantısı,göğüs,sık idrar ...ama adet oldum..yani bazen kendimizi o kadar hazırlıyoruz ki psikolojik olarak koşullandırıyoruz vücudumuzu..bu yüzden bence sende bırak kendini..ben artık kendimi alıştırdım ..önceden çok strese giriyordum nerdeyse hergün dikkatle bekliyodum acaba hamilemiyim.yok şu oluyo yok bu oluyo der kendimi sterese sokardım.şimdi gayet rahatım,çalışıyorum ayrıca boş zamanlardada bişeylerle uğraşıyorum..herşeyi oluruna bıraktım.. ha şu var kendime dikkat ediyorum ağır kaldırmıyorumidengeli besleniyorum,zararlı şeylerden uzak duruyorum..inşşalah birgün adet günüm gecikirse gidip test yaptırıcam o kadar..
sana gelince bence adet gününün gecikmesini bekle ..umarım müjdeli haberlerini alırız..
allah hepimize sağlıklı gebelikler ve bebekler nasip etsin.. sevgilerimle

cokk tesekkur ederım bu güzel mesajın için.. umarım hepimiz istediğimiz o güzel haberi alırız. ayın 1 ne kadar beklicem. umarım beklediğim sonucu alırım. hemen size haber veririm. tekrar teşekkürler

cokk tesekkur ederım bu güzel mesajın için.. umarım hepimiz istediğimiz o güzel haberi alırız. ayın 1 ne kadar beklicem. umarım beklediğim sonucu alırım. hemen size haber veririm. tekrar teşekkürler

benim adet günümde 1 şubat :) beklicem..daha önce hamile kaldıgımda adet günüm 5 gün gecikmişti testler positif çıktı.. bu ayda bakıcam ben gecikme olursa 3.gün test yaptırırım...umarım güzel haberler alırız .

benim adet günümde 1 şubat :) beklicem..daha önce hamile kaldıgımda adet günüm 5 gün gecikmişti testler positif çıktı.. bu ayda bakıcam ben gecikme olursa 3.gün test yaptırırım...umarım güzel haberler alırız .

benim adet günümde bir şubat:) belirtilerin varmı güzelim ne alemdesin

benim adet günümde bir şubat:) belirtilerin varmı güzelim ne alemdesin

inanki hiç heveslenmek istemiyorum,eşime bile söylemedim..ama hiçbir ay olmadığı kadar 2 gündür göğüslerimde bir dolgunluk ve ağrı var dokununca ağrıyo... sık idarara çıkma bende hep var zaten:) bide bel ağrısı hissediyorum bazen...ama dediğim gibi inanki içimden hiç heveslenmek gelmiyo hayal kırıklığı yaşamamak için hiç düşünmememeye çalışıyorum 1 şubatı bekliyorum,

inanki hiç heveslenmek istemiyorum,eşime bile söylemedim..ama hiçbir ay olmadığı kadar 2 gündür göğüslerimde bir dolgunluk ve ağrı var dokununca ağrıyo... sık idarara çıkma bende hep var zaten:) bide bel ağrısı hissediyorum bazen...ama dediğim gibi inanki içimden hiç heveslenmek gelmiyo hayal kırıklığı yaşamamak için hiç düşünmememeye çalışıyorum 1 şubatı bekliyorum,

bende de aynı göğüslerim çok acıyo adet olcak gibiyimde acayip halsizim bide vajinam kasılıyo çok değişik bi bu bide sabah idrarım vardı. acayip benbeyaz tortu resmen ama bende sakince bekliom hadi ii haberler verelim inşallah birbirimize

kızlar yaa,ben normalde adet olurken göğüslerimde hiç değişiklik ağrı olmaz.10 aylık evliyim 5 ay önce düşük yapmıştım..hamile kaldığımda ilk belirtim göğüslerimde dolgunluk ve ağrı vardı.. şimdi adet günüm 1 şubat.2 gündür göğüslerimde inanılmaz ağrılar başladı dokununca ağrıyo,bide evde iş felan yaparken birazcık ayakta dursam belim ağrıyo.. heveslenmek istemiyorum,adet günümü bekliyorum ama bilmiyorum işte yinede umutlanıyo insan dört gözle belirti olsun diye bekliyoruz..acaba göğüslerimdeki ağrı bir gebelik belirtisi olabilirmiki..

canım benim
sen yinede regl gununu bekle canım
hayırlısı allahtan

merhaba arkadaşlar tekrar,
bence en iyisi regl gununu beklemek ve daha sonra idrar degil beta hcg testi yapmak en kesin ve doğru sonuç daha fazla merak etmemek için.
ben de anlattığınız belirtileri kendimde yaşadım.
ayakta durunca bel agrısı
acaip kokular hissetme
akşamları mide bulantısı
su içmeyi sevmediğim ve içmediğim halde 20 dk da bir idrara çıkma
en sonunda reglime bir hafta kala beta hcg yaptırdım sonuç 1 çıktı yani negatif.
beyni fazla şartlandırmamak ve rahat olmak gerekiyor. en azından bir altı ay beklemek gerekiyor sonrasında doktor kontrolunde
her ay umutsuzlanarak beklemek üzüyor tabiki ama kasmamamız gerekiyor bunu unutmayın

nedir bu stres ya bizi mahvetti hepimimzin psikolojisi alak bulak bir tek ben böyleyim sanıyordum ama görüyorum arkadaşlarım çok allah hepimize hayırlısını hayırlı zamnda versin kendimizle adeta savaşdayız düşünmeyecem diye kolay gelsin haaepimize her aya ay bu umutla ve hayal kırlıklarıla yaşıyoruz umudumuzun hiç bitmemeisi dileğiyle stresle savaşanlar

evet arkadaşlar bugün doktora gittim düşük yapmışım. nasıl oluyor bu ya hastalığımla beraber düştüğünü söyledi doktor ne kadar kötü birşey :KK43: Herşeyin hayırlısı umarım herşey yolunda gider a.s

arkadaşlarrrrr test yaptım dün gece bidee sabahhh ıkısıde pozıtıf 2 cizgi:) hamileyim. ama şimdi ne yapacağım??? işte onu bilmiyorumm:))))

hemen doktora gidim canım sağol. peki alttan muayene olma dıyolarrr. sen ne dıyorsun?:teytey:

İlk haftası belli olur mu tamm bilmiyorum canım ama ben 3. hafta öğrendim daha dün hafif kahverengine yakın lekelenmeler oluyor bende dr normal dedi yerleşiyormuş bebek yerleşme dönemi yani yumurtalıklarımda öğrenmeden önce bendede sanki sallanmak değil titriyormuş gibi oluyordu ama adetim falan gecikti öyle anladım umutlandırmak istemem ama inş. sende hamilesindir canım:)

ya aynı durum bendede var siz bi sonuca ulaşa bildinizmi sağ kasığımda ağrı bulantı bende pisikolojik olabilir diyorum ama yinede ya hamileysem demekten kendimi alamıyorum yardım lütfenn

slm canım geçen ay bende senın gibiydim .kasıklarım çok ağrıyordu aynı belırtılerı bende yaşadım fakat regl oldum :KK43:ama inş hamişsindir Allah gönlüne görre versin bende merakla haberlerını beklıyorum canım

X