hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

:KK42:
Bende kasık ağrısı oldu ama zaten adet günüm geçiyordu onun ağrısı oluyor aynı adet olacak gibi... bir de garip bu şişlik oluyor içinizde gazla dolu bi top yuvarlanir gibi..
Akinti bende de erken baslamadi 3 haftalik yazıyor benim sonuçta daha 2 gündür çoğaldı akintim

Hayırlı olsun canım benimde 10 günden fazladır kasiklarimda ağrı var adet olacağım zaman agrirdi hep bu ay kasik bel sırt ağrısı çok fazla yaşadım bebeğe bağlamak istemiyorum ama insan bi umut ediyor ve içim inanılmaz bi heyecan.. hayra varsın inşallah 3 gün var adetime

Sağol canım... Benim kasik ağrısı aynen oldu Belim de pek agrimadi tersine... kişiden kişiye degisiklik gösteriyor belirtiler... inşaallah hakkında hayırlısı olur senin de...

:emir_bebek:Teşekkür ederim canım hayırlısı artik Rabbime bıraktım allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

Amin canim amin herkese inşaallah...

Kızlar güzel anne adayları geçen ocak ayinda kimyalsal gebelik yasadim şubatin 6 da adet oldum normal adet günümde ve adetten sonra sanirm yumurtlama gününe denk geldik ki bnm üç dört gündür fln kasiklarimda batmalar oluyor göğüs uçlarında büyüme var ve hassas lik var idrara çok çıkmaya başladımdünde ıilişki sırasında acayip bi şekilde sağkasigimda batmalar oldu kistmi var hamilemiyim bilemedim folic asit kullNiyordum gebelige yardımcı olsun die dr verdi kimyalsAl gebelik birsonrKi gebeligi etkilemez Dedi hemen ardından hamile kalanlar varmış adetime daha iki hafta fln var test yaptım negatif çıktı :KK43:

Kızlar 1bucuk yıllık evliyim artık bebek istiyoruz adetime 5 gün var psikolojik olarak on gündür rüyamda hamileyim:) ara ara kasıklarımda ağrı vardı bugün akşam adet ağrısı gibi başladı bugünde çok yoruldum hep ayaktaydım o yüzden mi bilmem 4 5 gündür sabah akşam mide bulantım var karnım şiş ve sürekli kendimi ac hissediyorum ama göğüslerim de hiç şişlik yok test yapmak istiyom sonra sabret az daha diyorum yarın sabah idrar testi yapmamak için kendimi zor tutuyorum negatif çıkarsa çok üzülürüm kan testi mi yaptırsam ki

:KK42:

Hayırlı olsun canım benimde 10 günden fazladır kasiklarimda ağrı var adet olacağım zaman agrirdi hep bu ay kasik bel sırt ağrısı çok fazla yaşadım bebeğe bağlamak istemiyorum ama insan bi umut ediyor ve içim inanılmaz bi heyecan.. hayra varsın inşallah 3 gün var adetime
Meraba cnm benmde kasıkklarımda agrı var hatta 13 14 gündür adettim geçti 5 gün evde test taptm iki gün önce cıkmadı bekliyorm bakalım

merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?
kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:
bende de kasık ağrısı çok olmuştu canım. doktora hemen gitme geçsin biraz

Merhaba ben gecen ay sonu hsg cektirdim ve yumurtlama donemimden beri kasıklarım karnım cok agrıyo bugunde hep sag tarafım agrudu bacagımada vuruyo insallah bu ay sevinirm adetime 4gun var test yapmaya korkuyorum

Mrb kızlar adet günüm dündü ama zaten düzensizlik var günü hr ay tutmuyo sağ kasığım da 1 haftadır ağrı var ama şu bi kaç gündür sert ve şişlik de var biraz ani hareketlerimde de kasılıp kalıyorum batmadan dolayı göğüslerîm de daha bugün acı hissetmeye başladım acaba hamile olabilir miyim ki dha önce kimyasal gebelik gecrdim ama kasıklarım hiç böle olmamıştı

Merhaba ben gecen ay sonu hsg cektirdim ve yumurtlama donemimden beri kasıklarım karnım cok agrıyo bugunde hep sag tarafım agrudu bacagımada vuruyo insallah bu ay sevinirm adetime 4gun var test yapmaya korkuyorum
Test yaptırdın mı cnım

İn
İki yıllık evliyim 1yıldır tedavi goruyorum bu ay hsgden dolayı kendiliginden olur diye dusundum agrılarımın sebevide hsg sanırım
Inş. Canım aşılamadan sonra olumlu olur ama bnm bi kuzenim vardı 3 yıllık evli sürekli tedavi gördüler olmadı en son tedaviyi bıraktılar aşılama yaptırcaklardı Antalya'da bi doktordan randevu aldılar gitmeden hamile oldugunu öğrendi aşılamaya grek kalmadı doktoru bile inanamadı eşinin siperm hareketliliği düşüktü şuanda 4 aylık hamile

İn

Inş. Canım aşılamadan sonra olumlu olur ama bnm bi kuzenim vardı 3 yıllık evli sürekli tedavi gördüler olmadı en son tedaviyi bıraktılar aşılama yaptırcaklardı Antalya'da bi doktordan randevu aldılar gitmeden hamile oldugunu öğrendi aşılamaya grek kalmadı doktoru bile inanamadı eşinin siperm hareketliliği düşüktü şuanda 4 aylık hamile
İns.oyle olur benmde gerek kalmz. Pko var bende

Herkese iyi akşamlar Kızlar bi sorum olacak..geçen ay adet oldum çok az kanamam oldu akşama kesildi 10 gün boyunca açık renkte lekelenme olarak devam etti ilk defa böyle bişey yaşıyorum normalde adetim 5 gün gün sürer..şimdi ise adetime 1 hafta var..korkuyorum kist falan oluşmasından..başına böyle bişey gelen var mı?bi de göğüslerim hassaslaştı biraz halsiz gibiyim arada midem bulanıyo sanki(tabi psikolojik değilse) ne diyosunuz☺️

X