hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

Benim de adetime 17 gun var akintim sumuk gibi ve adet.olucak misim gibi kasiklarim agriyo gaz sikismam cok var normalde adet olucagim gun kasiklarim agrirdi ve hastalanirdim bu normal degil hic yasamamistim.

• Beğen
Reactions: GTY
Kızlar mrblar bende bebis isteyenlerdenim ve bu ay bende bir gariplik var. Normalde adet donemimde sag kasigim agrirdi bu ay sol kasigim oluo ve bugun 2 gun gec olarak bi kanamam basladi ama herzamanki adet kanamam gbi deil hamileyim desem gogsum agrimio hamileligi kani gorunce konduramiyorum.ama belim cok agrio bide sabah atesmi olctgmde 36.6 di normalde aksamlarida olcuyorum sabah neyse aksamda aynisi cikardi bu aksam 36.9 cikti normalde adet olunca ateşim 36.4 e dusuodu ben anlamadm vucudumda bisiler oluo ama ne korkmayada basladim doktorada gidicem. Birde sol kasigimin ustu daha sert ve sanki findik kadat bi agirlik var gibi.sizce bu belirtiler nedir.kalp carpintim oluyor 2 ay oncede olmstu doktra gttm kalp guatr testleri yapildi bisi cikmadi kan ilaci verildi kullanmaya basldgm ghi gecmsti bu ay o ilaclari kullandogm halde kalbim carpio.10 gun oncede bi anda ateslendim 38.5 a cikti atesim grip oluom dedim ama sabah kalkinca gayet iyiydim. Bu konu hakkinda bilgisi olan lutfen payalasbilrmi benimle :KK43:

Benim de adetime 17 gun var akintim sumuk gibi ve adet.olucak misim gibi kasiklarim agriyo gaz sikismam cok var normalde adet olucagim gun kasiklarim agrirdi ve hastalanirdim bu normal degil hic yasamamistim.

hadi bakalım inş. Güzel haberler alırız :KK66: benim bugün o batmalar hiç olmadı

kızlar bizim de ilk denememiz geçen ay doğum kontrol hapını bıraktım son adet tarihim 10 kasım. geçen hafta göğüs uçlarım çok acıdı,sıcak basması mide yanması oldu ama bu hafta göğüslerimdeki acı geçti gibi. adet olacakmışım gibi ağrılar var ama daha şiddetli ve batma şeklinde haftasonu hasta olmayı bekliyorum ama inşallah olmam. benim gibi hap bırakıp bunları yaşayanlar oldu mu? yoksa hamilelik belirtisi mi?

kızlar bizim de ilk denememiz geçen ay doğum kontrol hapını bıraktım son adet tarihim 10 kasım. geçen hafta göğüs uçlarım çok acıdı,sıcak basması mide yanması oldu ama bu hafta göğüslerimdeki acı geçti gibi. adet olacakmışım gibi ağrılar var ama daha şiddetli ve batma şeklinde haftasonu hasta olmayı bekliyorum ama inşallah olmam. benim gibi hap bırakıp bunları yaşayanlar oldu mu? yoksa hamilelik belirtisi mi?

bende hapı bıraktıktan sonra aynısını yaşamıştım. hatta adet kanamamda olması gerekenden geç gelmişti ve yoğun - uzun sürmüştü hatta evlenmeden önceki bekar halim gibi baya sancı çekmiştim doktorumda normal bir durum vücut kendini toparlamaya çalışıyordur demişti. zaten aslında hapı bıraktıktan sonraki 3. ay çalışmaya başlamak daha sağlıklı diye öneriyorlar.

Ben hamileyim ve hala kasik agrim var hatta dun cok siddetli bir agri girdi cok korktum

Kizlar doktora gittim bu sancilarin ovulasyonla alakasi yokmus hamileliğin ilk donemlerinde bebek yerlesmeye çalıştığı icin sanci yaparmis bana dediki daha cok kucuk kese olusturmaya calisiyo kendine dikkat etmelisin dusuk yapma riskin cok yuksek sicak tut kendini tuvaletini yaparkeb bile dusuk yaparsin anlamazsin dedi ve kabiz oldugum icin cok ikinma dedi.

kızlar doktor olarak kime gidiyorsunuz doktor öneriniz var mı bu konuyla ilgili açılan forum beni ilgilendirmedi

Kizlar mrb bu ay adetimden sonra 10 gun kasik agrim ve sarimsi bi akinti oluodu daha sonra 2 gun yesilimsi oldu ve doktora gttim dktr alttan muayene etti fitil verdi cok az iltihap var dedi ama gttgmde yumurtlama donemimdeydim ve sordugumda gelisen bi yumurtan yok dedi her ay adetten snra kuru olurdum yumurtlama donemmde kasik agrim ve akintm olurdu bu ay bu agrilar adetten snra oldu. Vucudumda ne oldu anlamadm yani... sorum su eger hamilelik varsa doktor alttan baktgnda gorulurmuydu birde bebek isterken fitil kullanmak nekadar sagliklidir.. ayrica hic gogus agrim olmazdi gogus uclarim ayin basinda igne batmasi gibi aciodu şimdide koltuk altimdan gogse kas agrisi gbi agrio ve dolgun. Bana vucudumun bu hali nedir diye bilgi verirseniz cok cok sevinirim

Merhaba hanimlar , bugun iki gundur adetim gecikti kasiklarim karnim ve belim ara ara agrio sanki adet olacakmisim gibi ama hala bisi yok acaba hamile ola bilir miyiiimm ??

Kizlar size bir sorum var benim adetim geceli 13 gun oldu ve adetmisim gibi kasik agrilarim var belim agrior .. Cok cabuk acikiyorum ve cok yorgun hissediorum .. Evlenmeden once duzensizligim vardi acaba oylemi oldu diordum hap kullanmak icin test yaptim ilk once ama testte hamile ciktim resimdeki gibi ama tekrar test yaptim bu seferde silik bir sekilde cikti ama cok belirgin deil cizgileri size hamişmiyim ben yarin doktora gidicem ama korkuyorum esim cok istiyor bebis rabbim istiyen herkese nasip etsin

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    241,6 KB · Görüntüleme: 910
Kizlar size bir sorum var benim adetim geceli 13 gun oldu ve adetmisim gibi kasik agrilarim var belim agrior .. Cok cabuk acikiyorum ve cok yorgun hissediorum .. Evlenmeden once duzensizligim vardi acaba oylemi oldu diordum hap kullanmak icin test yaptim ilk once ama testte hamile ciktim resimdeki gibi ama tekrar test yaptim bu seferde silik bir sekilde cikti ama cok belirgin deil cizgileri size hamişmiyim ben yarin doktora gidicem ama korkuyorum esim cok istiyor bebis rabbim istiyen herkese nasip etsin
Hamilesin sakın ilaç kullanma. Hemen kan testi yaptır. Hayırlı olsun şimdiden.

Benim de tahmini yumurtlama günlerinden beri geçmeyen kasık ağrılarım var. 30 günde bir adet oluyorum son 3 ayın ortalamasına göre. Daha 9 gün var BAT'a ama her ay sol tarafım sızlarken bu ay sağ kasığım çok batıyor,sızlıyor. Dün biraz yoruldum kasığım çok daha fazla ağrıdı. Bugün de ütüyü dura dura yapmak zorunda kaldım ara ara batan sağ kasık ve göbeğimin bir karış kadar alt kısmındaki ağrı yüzünden... Akıntım pek yok ama ağrılar döllenme belirtisi olabilir mi ki?...

Bende kasık ağrısı oldu ama zaten adet günüm geçiyordu onun ağrısı oluyor aynı adet olacak gibi... bir de garip bu şişlik oluyor içinizde gazla dolu bi top yuvarlanir gibi..
Akinti bende de erken baslamadi 3 haftalik yazıyor benim sonuçta daha 2 gündür çoğaldı akintim

X