hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

bende 17 yadır bebeek istiyom inş omuştur bu sefer. 5 gün var adete kasık ağrısı çok var mide de bulantı ve ağrı

bende 17 yadır bebeek istiyom inş omuştur bu sefer. 5 gün var adete kasık ağrısı çok var mide de bulantı ve ağrı

umarım pısıkolojık degıldır ve hamılseındır. Be de 3 yıldır ayı bekleyıs ıcındeyım. Hayırlısı bakalım bı kac gune bellı olur. Bende de kasıkta batma oluyordu so 10 gudur fakat dunden berı kesıldı. 23 regl gunumdu.yarın test alıp yapıcam bakalım..

kızlar merhaba ben de geldim aranıza :KK3:
benimde bir sorum olacak 2 aylık evliyim eşimle geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz. adetime 3-4 gün var ama 10 gündür kasıklarımda ağrı var bugün idrar testi yaptım negatif çıktı. bir de iştahım arttı çok yiyorum artık. acaba hamilemiyim... yani hem istiyoruz hemde evliliğin tadını çıkaralım diyoruz... ne dersiniz? bu belirtiler için?

kızlar lütfen tecrübeliler yazsın merakten ölecem yaaa :KK43:(( çalışıyorum işime yoğunlaşamıyorum

Bende hamileliğimi geçen hafta öğrendim çok yemek yemeye başlamıştım,kasık batması ara ara oluyordu ama adet tarihime 3-4 gün kala resmen bacağımdan kasığıma birşeyler çekildi bacağımı birşey çekiyordu bunu çok net hissettim bide bağırsak sorunum vardı öyle kolay kolay kabızlık çekmezdim onuda yaşadım ama tabi ihtimal vermedim meğesem hamileymişim,öyle bulantı falan olmadı 5. haftdayım çok şükür hala bulantı yok,birazcıkda gaz sorunu var.. kendini dinlemenin nasıl bişey olduğunu bilirim inşallah hamilesinizdir kızlar :KK49:

teşekkürler nisanbu belirtilerini bizimle paylaştığın bir de hayırlı olsun bebişin :nazar: rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşallah(amin) bugün de ince belim çok ağrıyor ayaklarım bir de... artık meraktan ölecem korunmama rağmen oldu mu acaba???? kızlar ben çok sabırsızım işte :KK52:

kızlar merhaba ben de geldim aranıza :KK3:
benimde bir sorum olacak 2 aylık evliyim eşimle geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz. adetime 3-4 gün var ama 10 gündür kasıklarımda ağrı var bugün idrar testi yaptım negatif çıktı. bir de iştahım arttı çok yiyorum artık. acaba hamilemiyim... yani hem istiyoruz hemde evliliğin tadını çıkaralım diyoruz... ne dersiniz? bu belirtiler için?

canım hamilelik ihtimalini gecikme olursa önemse. ayrıca korunmanı hiç tavsiye etmiyorum ben korundum 8 ay falan 18 aydırda korunmuyom. durum malum

bende günüm geçtikten sonra kasık batmam oldu şuan 5 haftalık hamileyim hala oluyor

bayanlar hepinize merhaba. anne olan ve hamile olan bayanlardan bişey öğrenmek istiyorum. 17 kasım cumartesi hasta olmuştum, hastalığım bitti. daha sonra 30 kasım cuma günü kahverengi leke çok azdı cumarteside çok az geldi ama pazar günü normal adetim gibi kahverengi çoğunlukta çok azda kırmızı kanamam oldu normal adet gibi sürdü. ben ilk defa bu kadar yakın kanama görünce ilacımı bıraktım. 17 yada 18 aralık gibi test yaptım tek çizgi çıktı. yaklaşık 1 haftadır kasıklarımda adet sancısı gibi yanma var, belimde ağrı var, halsizlik var, bi çok şey hissediyorum. gebeliğim varmı acaba yoksa ilacı bıraktığımdanmı bu sancılar. göğüslerim şiş, belim ağrıyor, özellikle kasıklarım hasta olucam gibi adet gördüğümü sanıyorum ama şuan bişey yok.

Bende hamileliğimi geçen hafta öğrendim çok yemek yemeye başlamıştım,kasık batması ara ara oluyordu ama adet tarihime 3-4 gün kala resmen bacağımdan kasığıma birşeyler çekildi bacağımı birşey çekiyordu bunu çok net hissettim bide bağırsak sorunum vardı öyle kolay kolay kabızlık çekmezdim onuda yaşadım ama tabi ihtimal vermedim meğesem hamileymişim,öyle bulantı falan olmadı 5. haftdayım çok şükür hala bulantı yok,birazcıkda gaz sorunu var.. kendini dinlemenin nasıl bişey olduğunu bilirim inşallah hamilesinizdir kızlar :KK49:

canim bu kasik batmasi nasil bir sey ve tam olarak nerde? Benim zaten hemen hemen 7 gun agrisiz geciyor diger gunler nasil diyeyim elimde bir agri yok hissetmezsin kasik bolgem ole deil hep bir agri ya da gaz var. muayene oldum bisey cikmadi ama bilmiyorum...

canim bu kasik batmasi nasil bir sey ve tam olarak nerde? Benim zaten hemen hemen 7 gun agrisiz geciyor diger gunler nasil diyeyim elimde bir agri yok hissetmezsin kasik bolgem ole deil hep bir agri ya da gaz var. muayene oldum bisey cikmadi ama bilmiyorum...

canım mrb. Bende var yumurtlama zamanımdan berı devam edıyor sag tarafta bıcak batması gıbı 6 aylık evlıyım her ay olacak dıye beklıyorum ama hep kırmızılar geldı. Gecen ay cok kötü bıcak batması gıbı olmustu kesın hamıleyım demıstım ama degılmısım adetım 11 gun gecıktı zaten hamıleyım dıye gezıyordum malesef bu ay ınsallah olur gögüslerım de cok agrıyor senın ne tarafta var ?

canım mrb. Bende var yumurtlama zamanımdan berı devam edıyor sag tarafta bıcak batması gıbı 6 aylık evlıyım her ay olacak dıye beklıyorum ama hep kırmızılar geldı. Gecen ay cok kötü bıcak batması gıbı olmustu kesın hamıleyım demıstım ama degılmısım adetım 11 gun gecıktı zaten hamıleyım dıye gezıyordum malesef bu ay ınsallah olur gögüslerım de cok agrıyor senın ne tarafta var ?

benim belirgin bir batma deil daha 7 gun oldu yumurtlamadan bilmiyorum ilk deneme olunca tecrubem yok :) benim her ay gaz ve kasik agrisi oluyor muayenede temiz cikmama ragmen. ins gonlune gore olsun canim

sağol canım amin senin de. evet gaz bende de bitmeyen bi olay :) gazman gibiyim aynı :)

kızlarrr benim derdimde şu yaklaşık 2 ay önce erken düşük geçirdim 5 haftalık kendi kendine düştü kürtaj olmadan, 1 ay ara verdik ve tekrar çalışmalara başladık şu an adetime 6 gün var ama benim yumurtlama dönemimden beri kasık aağrılarım başladı ve arada iğne batması gibi oluyor 2 haftadır. bugun gittim yine genelik testi aldım ve sonuç negatif doktorumdan randvu aldım çarşamba günü kan testi yaptırcam.çünkü benim düşük riskim var ve çok dikkatli olmam gerekiyor. size soruyorum acaba bebiş var mı yoksa kist mi oluştu :KK43:( benim gibi olanlar varsa yardımcı olsunlar lütfen :KK43:(

kızlar lütfen tecrübeliler yazsın merakten ölecem yaaa :KK43:(( çalışıyorum işime yoğunlaşamıyorum

canım hamile kalman çok düşük bir oran tam bir korunma yöntemi değil ama eşinin dikkatine bağlı tabii

Mrb kızlar benimde gobegimin tam altı cook agriyo 2 gündür.catlatma ignesinden sonra 13 günüm buunun sebebi bebekmi yoksa kistmi oluştu sizce

merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?j
kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:
arkadaşım bi kan testi yaptır bende aynniydim ve 1 hafta önce öğrendim ki hamileyim

Kizlaar 3 ay korunmadik olmadi bebek. sonra hemoroid ameliyati olcam die korunduk. ameliyattan sonra ilacim var die korunduk. bu ay ilk korunmadik ama. is sebepleriyle cok az oldu birliktelik. adet tarihime 1 hafta var. Bu ay icinde kasiklarimda agri ve segirme oldu. gogudlerlerm agrio am ayni zamanda.a o adet belirtisi. midem bulanio ama biliorum ki daha erken. piskolojim cok iyi degil dusunmeyim dedikce aklim baska biseye gitmio. muts:26:uz ediorum jendimi

Arkadaslar yumurtlama gununden iki gun once esimle birliktelik oldu ve su an yumurtlama gunumun 3. Gunu sag kasigimda adet olacakmis gibi agri var neden ?

Arkadaslar yumurtlama gununden iki gun once esimle birliktelik oldu ve su an yumurtlama gunumun 3. Gunu sag kasigimda adet olacakmis gibi agri var neden ?

canım bende yumurtlama günümün içindeyim benimde çok kotu şekilde sağ kasığımda batmalar oluyor hemde çok sık aralıklarla.. Nefesimi tutuyorum resmen acıyor. Bence yumurtlamadan kaynaklı ama içimde de heyecan var

X