Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtisi olarak bel ağrısı ve adet ağrısı yaşayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mrsmry

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
21
15
32
Arkadaşlar merhaba. Ben 1 yıllık evliyim son bikac aydır çocuk düşünmeye başladık. Son adetim ilk günü tarihim 5 temmuzdu normalde 5 gün sürerken 3 gün sürdü bir gün normal kanama gibi iki gün ise çok az olarak birden kesildi ve hiç bir ağrım olmamıştı. Buay yumurtala günlerini değerlendirdik yumurtlama günlerinden 4,5 gün sonra bir hafta kadar bel ağrısı başladı. Normalde adet olduğumda bile belim agrimaz sadece karın ağrısı yaşardım. İlk defa böyle bir bel ağrısı yaşadım içime şüphe düştü bikac gun sonra aşırı gaz birikmesi oldu sürekli geğirmeye başladım ki normalde sadece gazlı içecek içersen oluyodu bu sefer 2 3 gün sürdü ne yesem gediridm
Sonra karnımdaki şişlik gidetrk arttı sanki sürekli çok yemek yemişim gibi karnım sis gibiydi. Halsizlik hala devam ediyo birkaç gün sonra bunlar geçti şişkinliği azaldı yarın bat ama sabahtan beri karnım ve belim çok ağrımaya başladı.yarini bekliyom test mi yapıyım yoksa olmazsa bı hafta daha bekliyim mi

Arkadaşlar merhaba. Ben 1 yıllık evliyim son bikac aydır çocuk düşünmeye başladık. Son adetim ilk günü tarihim 5 temmuzdu normalde 5 gün sürerken 3 gün sürdü bir gün normal kanama gibi iki gün ise çok az olarak birden kesildi ve hiç bir ağrım olmamıştı. Buay yumurtala günlerini değerlendirdik yumurtlama günlerinden 4,5 gün sonra bir hafta kadar bel ağrısı başladı. Normalde adet olduğumda bile belim agrimaz sadece karın ağrısı yaşardım. İlk defa böyle bir bel ağrısı yaşadım içime şüphe düştü bikac gun sonra aşırı gaz birikmesi oldu sürekli geğirmeye başladım ki normalde sadece gazlı içecek içersen oluyodu bu sefer 2 3 gün sürdü ne yesem gediridm
Sonra karnımdaki şişlik gidetrk arttı sanki sürekli çok yemek yemişim gibi karnım sis gibiydi. Halsizlik hala devam ediyo birkaç gün sonra bunlar geçti şişkinliği azaldı yarın bat ama sabahtan beri karnım ve belim çok ağrımaya başladı.yarini bekliyom test mi yapıyım yoksa olmazsa bı hafta daha bekliyim mi
Bence bı test yap canım için de şüphe kalmasın

Kimyasal gebelik filan oluyormuş bikacgun bekleyip emin olmak istiyorum ama bilemiyorum hüsrana uğramaktan da korkuyorum yarın adet günüm normalde eğer yarın olmazsa diğer gün yapiuim diyorum

IMG_20230805_125605.jpg

Arkadaşlar ilk sanilerde böyle oldu iki test daha aldım ard arda.mi yapıyım yoksa akşam ya da yarın mi yapiyom

Tesekur ederm ay çok seviniyorum inşallah iyi olur her şey pazartesi günü gitcem bakalım

aynı durumlar bendede var ama beta verdim 1,2 çıktı adetım 09,08,2023de umarım vardır bişiler

inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım ben de anne olmak istiyorum bı yıldır deniyoruz olmuyor benim için dua eder misin 😊
Tabiki dua ederim bizde bir yıllık evliyiz her şeyin bı zamanı var sanırım rabbim inşallah en kısa zamanda dileğini gerçekleştirilestirir🙏🏻☺️ benden ilk dua isteyen sen oldun gerçekten aklima.geldikce dua edicem

Saol canim hep dua et olur mu öyle çok istiyorum ki inşallah senin çocuğun da sağlıkli Salih bir evlat olur 😊

Çok teşekkür ederim inşallah 🙏🏻 gerçekten dua edicem hep hiç merak etme inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız 🙏🏻☺️
Cnm naptın benim adetime 3 gün kaldı ama bugün adet ağrısı gibi ağrı var kasıklarımda senin ağrıların ne zaman başlamıştı

Kızlar adetime 5 gün var beta yada idrar testi yapsam çıkar mı ??

Cnm naptın benim adetime 3 gün kaldı ama bugün adet ağrısı gibi ağrı var kasıklarımda senin ağrıların ne zaman başlamıştı
Benimde adet olmaya birkaç gün kala sanki adet olacakmış gibi ağrılarım başlamıştı ben adet olcam sandım ama olmadım. Adet günlerimde sancı geçmişti. Ben bugün gittim 4.5 hafta dedi kese var dedi ama cuma günü tekrar gelin dedi bakalım gidince ne diyecek

X