Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtisi olarak bel ağrısı ve adet ağrısı yaşayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun adet gunumdu ama olmadim. 2 gun daha beklicem test icin😄
Merhaba, benim de dündü ama olmadım. Sabaha karşı ıslaklık hissi ve ağrıyla uyandım geceden ped koymuştum olurum belki diye ama bi şey yoktu. Halen o ıslaklık devam ediyor ama bi şey yok :/ sizde var mı öyle bi his?

Merhaba, benim de dündü ama olmadım. Sabaha karşı ıslaklık hissi ve ağrıyla uyandım geceden ped koymuştum olurum belki diye ama bi şey yoktu. Halen o ıslaklık devam ediyor ama bi şey yok :/ sizde var mı öyle bi his?
Benimde hafif adet sancisi gibi agrim var. Bise akio gibi okuo aha adet oldum die wc ye gdiom ama gelen giden yok henuz

Benimde hafif adet sancisi gibi agrim var. Bise akio gibi okuo aha adet oldum die wc ye gdiom ama gelen giden yok henuz
Aynen öyle benim de. Kesin oldum diyorum yok. İki ay önce de böyle olmuştu üç gün böyle olup sonra adet olmuştum. Şimdi de böyle hiç sevmedim bu işi :/ Test de yapasım yok

Adetime 2 gün var karnımdan sesler geliyo böyle olup hamile kalan var mı arkadaşlar ?

Kan ne zaman vereceksin canım
Adetime 3 hün kaldı karnım hala ağrıyor belim ateş basıyor en cok ta mıdem bulanıyor sürekli zaten sırf bu yüzden test uapmıstım cnm söyle kanı adet gunu vericem cnm evdekı kaset testler silik ama erken gebelık testi baya kırmızı cıktı ama dediğim gibi hep korku var

Adetime 3 hün kaldı karnım hala ağrıyor belim ateş basıyor en cok ta mıdem bulanıyor sürekli zaten sırf bu yüzden test uapmıstım cnm söyle kanı adet gunu vericem cnm evdekı kaset testler silik ama erken gebelık testi baya kırmızı cıktı ama dediğim gibi hep korku var
Çok büyük ihtimalle var 🥰 ama bat geçmesini bekleyin bakalım veya cuma sabah kan verin aile hekimine

X