Hamilelik belirtisinde bel ve kasık ağrısı

busenazzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
11
14
26
Hamilelik belirtisinde bel ve kasık ağrısı ara ara baş dönmesi bakıldığında 15 Şubat‘ta 16 Şubat‘ta adet oldum gözüküyor ama adetim adet olacağım gibi bir hissiyat yok pazartesinden çarşambaya kadar ağrılarım vardı belimde ve kasıklarımda bir de ara ara baş dönmeleri vardı sizce söylediklerim hamileliğe işaretmi

Son düzenleme:
Yani hamileliğide işaret olabilir başka bir şeye de Test yapmadan bilemezsin bizde bilemeyiz yani adetin geciktiyse test yap bence

Hamilelik belirtisinde bel ve kasık ağrısı ara ara baş dönmesi bakıldığında 15 Şubat‘ta 16 Şubat‘ta adet oldum gözüküyor ama adetim adet olacağım gibi bir hissiyat yok pazartesinden çarşambaya kadar ağrılarım vardı belimde ve kasıklarımda bir de ara ara baş dönmeleri vardı sizce söylediklerim hamileliğe işaret

Yani hamileliğide işaret olabilir başka bir şeye de Test yapmadan bilemezsin bizde bilemeyiz yani adetin geciktiyse test yap bence
Yani bakıldığında adetim bugün ve yarın gösteriyor ama ağrılar ara ara gelip gidiyor

Sizce hamilelik var mı adetim bir gün geçti ve artımed yapmıştım oda aynı emin olmak için ınd marka testi de yaptım

Eklentiler

• IMG_20240215_140304.jpg
    IMG_20240215_140304.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 442
Arkadaşlar normalde bugün adet günüm ama adet değilim ara ara kaşık ağrım bel ağrılarım var ara ara baş dönmem var test yaptım testim negatif ama böyle adet olacakmışım gibi bir hissiyat var sizce nedir burada silik bir belirti var fotoğrafını çeker atarım atarım

Arkadaşlar testi sabah yaptım baktığımda belirtileri yoktu şimdi baktığımda çizgi gözüküyor sanki bayağı bekledim ama çizgi belirginleşmemişti şimdi çizgi belirginleşti sizce var mı yok mu bilemedim ama belirtilerimde var tekrardan söyleyeyim belirtiler şöyle bel ağrısı kasık ağrısı baş dönmesi başka da yok

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    203,5 KB · Görüntüleme: 410
  • image.jpg
    image.jpg
    199,6 KB · Görüntüleme: 403
Arkadaşlar testi sabah yaptım baktığımda belirtileri yoktu şimdi baktığımda çizgi gözüküyor sanki bayağı bekledim ama çizgi belirginleşmemişti şimdi çizgi belirginleşti sizce var mı yok mu bilemedim ama belirtilerimde var tekrardan söyleyeyim belirtiler şöyle bel ağrısı kasık ağrısı baş dönmesi başka da yok
Yani şuan gözükmüyor ama adet geçikmesinden 5-10 gün çok sonra pozitifi görenler var sabırlı olup beklemelisin bebek varsa zaten illaki öğreniceksin ama hemen olmuyor bu öğrenme işleride geç döllenme var falan filan bekle canım sabırlı ol kendini üzme telaşlanma

Yani şuan gözükmüyor ama adet geçikmesinden 5-10 gün çok sonra pozitifi görenler var sabırlı olup beklemelisin bebek varsa zaten illaki öğreniceksin ama hemen olmuyor bu öğrenme işleride geç döllenme var falan filan bekle canım sabırlı ol kendini üzme telaşlanma
Şöyle söyliyim dört aylık evliyim uzun zamandır test yapıyorum hepsi negatif normalde bugünlerde don olmam gerekirken adet yok beklemem gerekiyor demekki çok negatif çıktı hiçbirinde üzülmedim ama çok bebek kıyafeti alıyorum eşimin de korkusu iyi olmazsa diye sizce bebek kıyafeti almakta iyi mi yapıyorum

Artimed deki silik sanırım, benimde öyleydi ve ertesi gün tekrar test yaptım biraz daha belirginlesti, hemen kan testi verdim, bugün hamile oldugumu öğrendim, bende bel kasik ve sırt ağrılarım vardi canım, inşallah hayırlı sonuçlar alirsin🙏

Şöyle söyliyim dört aylık evliyim uzun zamandır test yapıyorum hepsi negatif normalde bugünlerde don olmam gerekirken adet yok beklemem gerekiyor demekki çok negatif çıktı hiçbirinde üzülmedim ama çok bebek kıyafeti alıyorum eşimin de korkusu iyi olmazsa diye sizce bebek kıyafeti almakta iyi mi yapıyorum
Ah canım benim bende 4 aylık evliyim bebek kıyafeti almakla iyi yapmıyorsun bence çnce pozitifi gör öyle al ben geçen ay deli gibi test yaptım tüm belirtiler hamileliğe işaretti kafaya çok takmıştım sonuç adet oldum 2 gün gecikmişti ama bende miyom var ve az da olsa bu hamileliğe engel oluyormuş malesef o kadar üzüldüm ki evliliğimin ilk ayları böyle geçti kendi kendimi harap ettim Allah nasip ederse olur bide daha çok yeni evliyiz elbette zamanı gelince olucak hemen olucak diye bir şey yok acele etme zaten varsa adet olmazsın ve illa çıkar testte

Son düzenleme:
Artimed deki silik sanırım, benimde öyleydi ve ertesi gün tekrar test yaptım biraz daha belirginlesti, hemen kan testi verdim, bugün hamile oldugumu öğrendim, bende bel kasik ve sırt ağrılarım vardi canım, inşallah hayırlı sonuçlar alirsin🙏
Ben de şöyle izlemler gördüm ovülasyon testleri kullanarak yumurtlama dönemini takip ettim düşünüyorum ki yumurtlama dönemini takip Edip değerlendirdi ya yoksa oldu mu çünkü aşırı derece çok istiyorum bebek kıyafetleri alıyorum emzikler alıyorum yani bir almadım bebek arabası kalmış sizce çok mu abartıyorum çevreye söylersek ay daha olmadı mı çünkü burada kadınlar var birbirlerini anlayabiliyorlar

Ah canım benim bende 4 aylık evliyim bebek kıyafeti almakla iyi yapmıyorsun bence çnce pozitifi gör öyle al ben geçen ay deli gibi test yaptım tüm belirtiler hamileliğe işaretti kafaya çok takmıştım sonuç adet oldum 2 gün gecikmişti ama bende miyom var ve az da olsa bu hamileliğe engel oluyormuş malesef o kadar üzüldüm ki evliliğimin ilk ayları böyle geçti kendi kendimi harap ettim Allah nasip ederse olur bide daha çok yeni evliğiz elbette zamanı gelince olucak hemen olucak diye bir şey yok acele etme zaten varsa adet olmazsın ve illa çıkar testte
Bebek kıyafetleri alınca olacakmış gibi bir hissiyat veriyor onlara bakınca sanki evladım varmış gibi öpüp kokluyorum kıyafetleri tamam bence yaptım saçma bir şey ama ben hiçbir zaman olmayacak demiyorum olacak hissiyatı var bende bir de şöyle anlatayım size ben ovülasyon testi kullandığımda bilmiyordum yumurtlama testi olduğunu Kalkıp birkaç kere yaptım yumurtlama testini meğerse hamile olduğunu zannetmiştim eşimin ailesinin ayağa kaldırmıştım aile hekimine gittik kan verdim yumurtlama testini gösterdim aileyi kimi bana sen Hamilesin dedi özele gittim 500 TL para verdim kan verdim sunucuumu aldım sonuçta bir şey söylemiyor anlamadım ve aile hekimi beni aradı gittim sonuçlarını söylerken bana baktı hamile değilsin dedi eve geldim testin üstünde LH yazıyordu siz siz olun benim yaptığımı hata yapmayın

X