Hamilelik belirtisinde bel ve kasık ağrısı

Ben de şöyle izlemler gördüm ovülasyon testleri kullanarak yumurtlama dönemini takip ettim düşünüyorum ki yumurtlama dönemini takip Edip değerlendirdi ya yoksa oldu mu çünkü aşırı derece çok istiyorum bebek kıyafetleri alıyorum emzikler alıyorum yani bir almadım bebek arabası kalmış sizce çok mu abartıyorum çevreye söylersek ay daha olmadı mı çünkü burada kadınlar var birbirlerini anlayabiliyorlar
Canım ben uygulamadan takip ettim ovulasyon günümü yani dogurganligin en fazla olduğu günleri değerlendirdim, adet bitiminden 10 gün sonrası oluyor

Selam arkadaşlar :) Benim de reglim 3 gün gecikti her gün adet olacakmışım hissi var ped takıyorum hatta ama olamıyorum bi türlü. Göğüs ağrım, sırt ağrım hepsi var. Hatta dün de koyu kahverengi minicik pıhtı şeklinde bir şey geldi peçeteye sonra bir daha bir şey gelmedi. Test yapıp negatif görmeye de korkuyorum açıkçası.. Sorum şu olacak sizlere adet belirtisi ve hissi yaşayıp hamile kalanlar oldu mu??

Selam arkadaşlar :) Benim de reglim 3 gün gecikti her gün adet olacakmışım hissi var ped takıyorum hatta ama olamıyorum bi türlü. Göğüs ağrım, sırt ağrım hepsi var. Hatta dün de koyu kahverengi minicik pıhtı şeklinde bir şey geldi peçeteye sonra bir daha bir şey gelmedi. Test yapıp negatif görmeye de korkuyorum açıkçası.. Sorum şu olacak sizlere adet belirtisi ve hissi yaşayıp hamile kalanlar oldu mu??
Bende ağrı falan yaşıyorum bu ay baya kasık göğüs ağrıları. Dün adete 6 gün vardı test yaptım çok silik belli belirsiz çıktı ama zaman geçtikçe bi tık daha belirginleşti ama kuruma çizgiside olabilir diye düşünüyorum. Bugün tekrar test aldım sabah ilk idrar ile deneyeceğim bir de. Size tavsiyem bi test yapmanız

Hamilelik belirtisinde bel ve kasık ağrısı ara ara baş dönmesi bakıldığında 15 Şubat‘ta 16 Şubat‘ta adet oldum gözüküyor ama adetim adet olacağım gibi bir hissiyat yok pazartesinden çarşambaya kadar ağrılarım vardı belimde ve kasıklarımda bir de ara ara baş dönmeleri vardı sizce söylediklerim hamileliğe işaretmi
Aynı döneme denk gelmişiz benim hafif bi kanama var ama ağrım yok bacağıma bıçak gibi saplanan bir ağrı yaşadım bugün dışarda yürürken bacağımı sürükleyerek götürdüm nerdeyse .. adet mi değil mi onu da anlamadım adet olmam gerekiyordu zaten dün bugün kanama var karın ağrı sıfır normalde adet sancısı çeken biriyim

Bende ağrı falan yaşıyorum bu ay baya kasık göğüs ağrıları. Dün adete 6 gün vardı test yaptım çok silik belli belirsiz çıktı ama zaman geçtikçe bi tık daha belirginleşti ama kuruma çizgiside olabilir diye düşünüyorum. Bugün tekrar test aldım sabah ilk idrar ile deneyeceğim bir de. Size tavsiyem bi test yapmanız
O testte tek çizgi görme korkusu çok kötü ya.. Hep diyorum 1-2 gün daha sabredeyim öyle alayım. Şimdi de yeni yeni kasık ağrısı ve sarımtrak akıntılar başladı. Ama adet olcakmış gibi bi ağrı da var emin olamadım.. Yarın sanırım alıcam test böyle beklemek daha kötü

O testte tek çizgi görme korkusu çok kötü ya.. Hep diyorum 1-2 gün daha sabredeyim öyle alayım. Şimdi de yeni yeni kasık ağrısı ve sarımtrak akıntılar başladı. Ama adet olcakmış gibi bi ağrı da var emin olamadım.. Yarın sanırım alıcam test böyle beklemek daha kötü
İnşallah beklediğin gibi çift çizgi görürsün ve bebişin seninledir 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

O testte tek çizgi görme korkusu çok kötü ya.. Hep diyorum 1-2 gün daha sabredeyim öyle alayım. Şimdi de yeni yeni kasık ağrısı ve sarımtrak akıntılar başladı. Ama adet olcakmış gibi bi ağrı da var emin olamadım.. Yarın sanırım alıcam test
Çok teşekkür ederimm aminn inşAllah 🥰🥰 İsteyen herkese nasip olsun inşAllah

Kızlar güncelleme yapayım. Ben pepapp diye adet takvim programı kullanıyodum. O programa göre adetim 4 gün gecikmiş gözüküyor ama ben kendim bi hesapladım daha bugün olcam gösteriyor yani gecikmemiş.. Yıkıldım resmen boşuna umutlandım🥲 Normalde hiç hatalı göstermezdi anlamadım ya

Kızlar güncelleme yapayım. Ben pepapp diye adet takvim programı kullanıyodum. O programa göre adetim 4 gün gecikmiş gözüküyor ama ben kendim bi hesapladım daha bugün olcam gösteriyor yani gecikmemiş.. Yıkıldım resmen boşuna umutlandım🥲 Normalde hiç hatalı göstermezdi anlamadım

Kızlar güncelleme yapayım. Ben pepapp diye adet takvim programı kullanıyodum. O programa göre adetim 4 gün gecikmiş gözüküyor ama ben kendim bi hesapladım daha bugün olcam gösteriyor yani gecikmemiş.. Yıkıldım resmen boşuna umutlandım🥲 Normalde hiç hatalı göstermezdi anlamadım ya
Regl belirtiniz varmı acaba

Olsun varsa çıkar sanırım ben bugün kan verdim gebelik var dedi doktor beta 21 ama daha adetim geçmediği için değer küçük adet gecikince tekrar kan ver bakalım dedi

Regl belirtiniz varmı acaba
Regl belirtilerim var gibi yok gibi ben de çözemedim.. Perşembe günü koyu kahverengi pıhtı geldi peçeteye. Sonrasında bir daha gelen bir şey olmadı. Kasıklarımda ağrı başladı biraz. Sırt ve göğüs ağrım da var. Tabi bunlar regl belirtisi de olabilir emin değilim hiçbir şeyden :KK43:

Olsun varsa çıkar sanırım ben bugün kan verdim gebelik var dedi doktor beta 21 ama daha adetim geçmediği için değer küçük adet gecikince tekrar kan ver bakalım dedi
Yaa çok sevindimm sizin adınıza :) Hayırlı olsun şimdidenn☺️ Ben de beklemedeyim hala bakalım. Ama adet olacakmış gibi de hissetmeye başladım artık hayırlısı. Benim anlamadığım uygulama neden öyle hatalı gösterdi gününü 🤷🏼‍♀️

Regl belirtilerim var gibi yok gibi ben de çözemedim.. Perşembe günü koyu kahverengi pıhtı geldi peçeteye. Sonrasında bir daha gelen bir şey olmadı. Kasıklarımda ağrı başladı biraz. Sırt ve göğüs ağrım da var. Tabi bunlar regl belirtisi de olabilir emin değilim hiçbir şeyden :KK43:
Bende de ara ara karnında kramp oluyor gibi ama gidiş hassasiyetim pek yok şuan reglime 2 gün var görünüyor 😔

Yaa çok sevindimm sizin adınıza :) Hayırlı olsun şimdidenn☺️ Ben de beklemedeyim hala bakalım. Ama adet olacakmış gibi de hissetmeye başladım artık hayırlısı. Benim anlamadığım uygulama neden öyle hatalı gösterdi gününü 🤷🏼‍♀️
Çok teşekkür ederim darısı size inşallah 🤲🏻❤️ ben iki uygulamadan takip ediyordum mesela ikiside yumurtlama günümü farklı gösterdi yani uygulamadan uygulamaya bence değişiyor çokta onlara dikkat etmemek gerekir sanırım

Bende ilk kasık ağrısı başladı sonra göğüslerimde aşırı ağrı oldu yani en belirgin olanlar bunları :)
Bende çok dinliyorum kendimi ama refle 3 gün var pek bı belirti yok gögguslerimede dikkat ediyorum psikolojik oldu ondada belirti yok sadece bastırınca hafif bişey var ☺️

Bende çok dinliyorum kendimi ama refle 3 gün var pek bı belirti yok gögguslerimede dikkat ediyorum psikolojik oldu ondada belirti yok sadece bastırınca hafif bişey var ☺️
2 ay önce korunmayı bıraktık biz, ilk bıraktığımız ay bende öyle oldum psikolojik olarak sanırım kendimi çok dinledim ama dinlememek gerekiyor sanırım biraz akışa bırakmak lazım. Çocuk yapma psikolojisi ile yapınca da olmuyor diye düşünüyorum çünkü bu ay hiç odaklanmadım çocuk yapmaya 😊

X