Hamilelik belirtisinde bel ve kasık ağrısı

Bende de ara ara karnında kramp oluyor gibi ama gidiş hassasiyetim pek yok şuan reglime 2 gün var görünüyor 😔
Benim reglim de bugün gözüküyor bakalım. 2 güne kadar yolu var 2 gün geciktiği hatta 6 gün geciktiği bile oldu nadiren de olsa. Çok umutlandırmamaya çalışıyorum kendimi o yüzden şuan🫢 Beklemedeyim hayırlısı olsun hepimiz icin🤲🏻

Dayanamadım test yaptımm bebiş var mı sizce ??

Eklentiler

• F195239B-D037-43B9-A57C-DA824FD20A5C.jpeg
    F195239B-D037-43B9-A57C-DA824FD20A5C.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 51
Ay bence var bende böyle gördüm kan testi verdim beta hcg 68 çıktı pazartesi gel tekrar bakalım hormon artışı nasıl diye dedi doktorum ama inanılmaz kasık ağrım oluyor bazen böyle 30 40 saniye sürüyor sonra geçiyor
Bana da var gibi geldi çünkü 2. Çizgi hafif silik de olsa belirgin gibi. Hastaneye gidiyoruz şimdi inşAllah vardırr🥲

Ay bence var bende böyle gördüm kan testi verdim beta hcg 68 çıktı pazartesi gel tekrar bakalım hormon artışı nasıl diye dedi doktorum ama inanılmaz kasık ağrım oluyor bazen böyle 30 40 saniye sürüyor sonra geçiyor
Hastanede kan testi verdim beta hcg 133 çıktı hayırlı olsun dediler direkt. Kesin hamile anlamına geliyor dimi bu değer

Arkadaşlar bende 2 gündür regl belirtisi yaşıyorum bugün gecikmenin 3. Günü kasık ve bel ağrım batmalarım var göğüs ağrısı yok şeffaf su gibi akıntılar var ama dün gece kasık ağrım şiddetlendi sanki sökülecek gibi oldu ama hala gelen giden yok ağrı hafifledi acaba hamile olabilir miyim hemen test yapmak da istemedim gelir belki diye bu durumu yaşayan var mı

Merhabalar. Reglime 3 gün var ama 6 gündür falan göğüs ağrısı, karın ağrısı, bel ağrısı, bazen baş ağrısı yaşıyorum. Erken gebelik testi yapmaya da korkuyorum artık. Amh düşüklüğüm var. Geçen ay aşılama yaptık olmadı. Hatta erken bile regl olmuştum. Bu ay da doktor değiştirdim çünkü eski doktorum yaşın da var(37) amh düşük bak olmuyor deyip sürekli moralimi hepten bozuyordu. Yeni doktorum bu ay yumurta takibi yaptı sadece 1 tane yumurtam vardı dediği günleri değerlendirdik. Ama şimdi acılar içinde kıvranıyorum. Olmadıysa da regl olayım bitsin bu çile diyorum. 3 gündür günlük pedime kahvemsi lekelenme oldu günde 1 falan geldi. Onun harici bir akıntım yok. Yazılan her şeyi okudum biraz umut doldum bakalım artık sonu yine hüsran olmasın🥹

Merhabalar. Reglime 3 gün var ama 6 gündür falan göğüs ağrısı, karın ağrısı, bel ağrısı, bazen baş ağrısı yaşıyorum. Erken gebelik testi yapmaya da korkuyorum artık. Amh düşüklüğüm var. Geçen ay aşılama yaptık olmadı. Hatta erken bile regl olmuştum. Bu ay da doktor değiştirdim çünkü eski doktorum yaşın da var(37) amh düşük bak olmuyor deyip sürekli moralimi hepten bozuyordu. Yeni doktorum bu ay yumurta takibi yaptı sadece 1 tane yumurtam vardı dediği günleri değerlendirdik. Ama şimdi acılar içinde kıvranıyorum. Olmadıysa da regl olayım bitsin bu çile diyorum. 3 gündür günlük pedime kahvemsi lekelenme oldu günde 1 falan geldi. Onun harici bir akıntım yok. Yazılan her şeyi okudum biraz umut doldum bakalım artık sonu yine hüsran olmasın🥹
3 gün varsa erken gebelik testini deneyebilirsiniz.

3 uygulamadan takip ediyorum reglimi. En cok kullandıgım 3 gün, diyor diğer biri 7, bir ötekine göre de bugün başlaması gerekmiş😫 akıntı olmalı mı gebelik için?

Benim de bel ağrım var bugün regl olmam lazımdı ama sadece şeffaf bir sıvı akıntı var sekiz Şubat'ta progesteron testi yapmıştım 25.50 çıkmıştı, yarın kan tahlili vereceğim inanılmaz korkuyorum, bel ağrısı dışında başka belirtim yok ve yerleşme kanaması yaşamadığım icin ihtimal vermiyorum...

Benim de bel ağrım var bugün regl olmam lazımdı ama sadece şeffaf bir sıvı akıntı var sekiz Şubat'ta progesteron testi yapmıştım 25.50 çıkmıştı, yarın kan tahlili vereceğim inanılmaz korkuyorum, bel ağrısı dışında başka belirtim yok ve yerleşme kanaması yaşamadığım icin ihtimal vermiyorum...
25,50 gebeliğe işaret mi? Ben yapmıyor musunuz demiştim bana yapmamıştı yumurta çatlamış mı diye kontrole gittiğimde😫

25,50 gebeliğe işaret mi? Ben yapmıyor musunuz demiştim bana yapmamıştı yumurta çatlamış mı diye kontrole gittiğimde😫
Yumurtalarin kalitesinin iyi olduguna işaretmiş, ben yumurtalarim gelişsin diye iğne kullanmıştım, çatlatma iğnesinden sonra doktorum istemişti, hamilelik belirtisi mi orasını bilemiyorum.. senin yumurtaların icin bakmaları lazımdı ama bilmiyorum niye yapamamışlar ki

Günaydın🥺 evde prodoctor marka test vardı sabah regl olmayınca yaptım negatif. Karnım ölğmcül olmasada agrıyor göğüsler de aynı şekil😫

X