hamilelik için hcg değeri kaç olmalı?

arkadaşlar az önce acilden geldim.bugün aşılamanın 9.günü.kan testi yaptırdım.4.6 çıktı.dr.sonuca negatif diyemem bi kaç gün sonra tekrar yaptır dedi.sizce 9.günde bu değer nasıl?

Bence 9.gun icin iyi benim adetten 3 gun once 14 ciktigini dusunursek 9.gunmde daha cikmamis bile olabilirdi bence degerin hamilelik var diyor

Kizlar merhaba araniza yeni katildim bende adetim 3 gun gecikmisti eczaneden test alip yaptigimizda ikinci cizgi cok soluk cikti dün kan testi yaptirdim ve degerim 16 cikti saglik ocagindaki doktor gebelik var dedi ama özele gittim deger düşük 2 gun sonra bi daha gel dedi ve suan adet kanamasi gibi kanamam var napcm bilmiyrm hamile miyim degil miym kafam cok karisik bilgisi olan biri varsa cevap yazsn lutfeeeennn

Kizlar merhaba araniza yeni katildim bende adetim 3 gun gecikmisti eczaneden test alip yaptigimizda ikinci cizgi cok soluk cikti dün kan testi yaptirdim ve degerim 16 cikti saglik ocagindaki doktor gebelik var dedi ama özele gittim deger düşük 2 gun sonra bi daha gel dedi ve suan adet kanamasi gibi kanamam var napcm bilmiyrm hamile miyim degil miym kafam cok karisik bilgisi olan biri varsa cevap yazsn lutfeeeennn
Canim benim 14 du ilk ogrendigimde sonra artis olması gerekiyor kimyasal olmus olabilirsin ama eger degerin artmissa kanama icin belki doktor bi ilac verebilir progesteron içerikli sanirim bence hemen bi doktora gozukmelisin ve bhcg testini tekrar yaptirmalisin

Canim benim adet duzensizligim vardi yine adet oluyorum zannettim kanamam baslamisti ama fazla gelmiyodu sonra test yaptim cikti kan degerlerimde 1000 cikmisti o yerlesme kanamasida olabilir bende ole olmus 4 gunde kanama surdu yani

Selam arkadaşlar bende bir pcos hastasıyım ve tedavi olmaksızın şuan hamileyim adetlerim düzensiz olduğu için rastgele adet olmayınca evde test Yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı ihtimal vermedim gittim kan testi verdim ve 14,4 çıktı oradaki kız çok çok yeni dedi daha sonra gel yine yapalım dedi bende 4 gün sonra yani bugün yaptırdım 207 çıktı sanırım Artış olarak iyi bi rakam henüz Dr a gitmedim Dr Araştırmasındayım Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah ha bide kimse umutsuz Olmasın 1,5 yıl benimde olmadı pcos dan dolayı şükür vakti şimdiymiş tabi daha kese falan görmeden umutlanmak da istemiyorum Allah'ım Herşeyin Hayırlısını versin hepimize

Merhaba eczaneden aldım testte de çift çizgi çıktı.kan tahlilde yaptirdik ordada pozitif çıktı. Ama hala inanamyrm. Beta hcg ise 3593.60 çıktı bilen için gerçekten gebelik söz konusu dimi

Merhaba eczaneden aldım testte de çift çizgi çıktı.kan tahlilde yaptirdik ordada pozitif çıktı. Ama hala inanamyrm. Beta hcg ise 3593.60 çıktı bilen için gerçekten gebelik söz konusu dimi
Tabikide söz konusu şu dün tekrar kan verdim benimde 3814 çıktı inş keseyide görürüz hayırlı olsun cnm☺️

Slm kızlar benim sat 31 Mayıs Pazartesi günü evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonra salı kan testi yaptırdım beta hcg 340.33 çıktı hamilesin dediler ama 5 haftalik diyolar 5 haftaya göre bu değer düşük değil mi normal mi acaba kizlar

Benim 14420 çıkmıştı5+4 de cnm.. İlkindede 103 çıkmıştı 4 haftalıkken değişkenlik gösterebiliyo o değere takılma yani.. Hayırlı olsun buarada hamileliğin

Kızlar şimdi geldim Dr dan 5+1 dedi Dr keseyi gördük ama daha bebiş görünmedi 15 gün sonra gidicez bakalım Allah'ın izniyle onu da görürüz bakalım normal dimi görünmemesi

Slm arkadaslar 3 aylıl ewlym dûn yptrdgm hormn testinde bhcg 0.5 cktı hamile olmadgı anladm szce snucn bu kdr dsuk olması kötü bişey mi

X