Hamilelikte karında sertlik?

Benimde öyle çok sertleşiyo karnım.. Hatta bazen sağ tarafımda fena bi acı oluyo bebek geriliyo içimde ayaklarını falan dayıyo sanırım

Benim kızda sürekli sağıma toplanıyor ndn öyle anlamadım gitti valla günde 15 kere oluyo saniye sürüyo ama doktor sorun yok diyo ama sanki karnima taş koydu biride onu taşıyorum

gayet normal canim benimde genelde sol tarafta oluyordu, her gecen gün farkli seylerle karsilasiyorsun :)
Merhaba. Benim de dogumum 12.10.2015. Sikayetlerim cok fazla. Bir aydir da sancim var. Iki ay gibi bir zamandir da oturamiyorum. Karnim batiyor. biktim artik. Ne oturabiliyoru. Ne yatabiliyorum. Bir de jizimm

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de kizim olacak insallah. Su anda 3,900 kilosu. Sanirim bu yuzden de canim cok yaniyor. Telefondan yazdigim icin biraz zor yazdim.

Merhabalar ben 14 haftalık hamileyim elimi karnımda gezdirdiğim zaman sağ bazendr sol tarafımda sertlik oluyo normalmidir acaba erken değilmi benim için

Benim doktorum son 2 randevumda karnın ne kadar sert farkında mısın? Çok yoruyorsun kendini yapma sürekli dinlenmen lazım diye beni uyardı. Elimde değil çok hareketli ve iş yapmayı seven biriyim ama artık yatıyorum mecburen bebeğim için...

Merhabaa tecrbeli anneler ben yattıım zaman karnımın sağ tarafı taş gbi oluyo bebek mi acabansol tarafım bomboş birde geceleri fena acı oluyo. Hareketlerini hissetmiyorum ama odur diye düşünüyorum

38ıncı haftama gırmek uzereyım benımde karnımcok sert ozellıkle aksamları baslıyor dogumum yakın mı anlamına gelıyor

Ben daha 5 aylık hamileyim ama karnım sertleşiyor bazen. Ağrı sızı yok sadece gerginlik oluyor karın kısmımda sadece bir tarafı değil tamamı sertleşiyor. Bebek hareket ediyor büyüdüğü için heralde diyorum ben çünkü bir gün falan oluyor bir de yemek yediğim zaman daha çok oluyor bu durum sonra geçiyor.

Ben daha 5 aylık hamileyim ama karnım sertleşiyor bazen. Ağrı sızı yok sadece gerginlik oluyor karın kısmımda sadece bir tarafı değil tamamı sertleşiyor. Bebek hareket ediyor büyüdüğü için heralde diyorum ben çünkü bir gün falan oluyor bir de yemek yediğim zaman daha çok oluyor bu durum sonra geçiyor.
ayy ben de 5 ayligim, 22.haftaya girmek uzereyim. karnim cok sert, dokor randevum 22sine. sen gittinmi? normalmiymish boyle olmasi?

ayy ben de 5 ayligim, 22.haftaya girmek uzereyim. karnim cok sert, dokor randevum 22sine. sen gittinmi? normalmiymish boyle olmasi?
Yok gitmedim ben de daha ama benim her zaman sert değil bir de tecrübelilere sordum olur o dediler yemekte çok yersem taş gibi oluyor yoksa normal sertlikte genelde. Biz de yarın 22. Haftaya girecez inşallah :)

Yok gitmedim ben de daha ama benim her zaman sert değil bir de tecrübelilere sordum olur o dediler yemekte çok yersem taş gibi oluyor yoksa normal sertlikte genelde. Biz de yarın 22. Haftaya girecez inşallah :)
ben de ayakta cok durunca sertleshiyor ve cok yuruyunce. ben de annemi dinleyip ayagymy yukary kaldirip uzaniyorm, biraz iyi oluyor o da :)
bizim haftalar hemen hemen aymiymish, cok sevindim :)
peki tekmelemeler ne kadar sklikta?

ben de ayakta cok durunca sertleshiyor ve cok yuruyunce. ben de annemi dinleyip ayagymy yukary kaldirip uzaniyorm, biraz iyi oluyor o da :)
bizim haftalar hemen hemen aymiymish, cok sevindim :)
peki tekmelemeler ne kadar sklikta?
Evet aynıyız hemen hemen :) tekmeler sık Canım açken tekmeliyor yemek yiyince de tekmeliyor öğle vakitleri azalıyor sadece o Zaman da uyuyor muhtemelen :)

X