Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Hiç bişey olmaz bence. Ben daha başında kaç tane neler içtim. Başka kullananlar da var. 2 tane düşük doz xanax hiç bişey yapmaz bebeğe bence. Ama xanax seni anlık rahatlatır çok kötü isen doktora gitmen gerekebilir.
Evet bugün kadin dogum doktorum psikiyatriye tekrar git xanax alma dedi .passiflora verdi bugün içtim sanki hafif iyi geldi gibi oldu ama bilemiyorum . Xanax kadar kesmiyor . Antidepresan başla dedi . Hamilelik baslangicinda kesmistim. Sanırım çok kötü olduğumda alacam yine

Benim ilk gebeligimde 7.haftadan 10 haftaya kadar sürdü baya baya adet gibiydi.
Ikincisinde şuan yani 6.haftada başladı bir kaç güm sürdü sonra 7 de gene sonra 8 sonra 9 10 da bitti
Anladım canım senınkıde baya surmus.pekı doktor ne dıyordu yanı sebebı neymıs kanama olmasının

bebeğimi kaybettim kürtaj oldum bir kaç ay içinde yeniden deneyeceğiz başlamamak ve doktora gitmemek için direniyorum ilk gebeliğimde kaybettik riske atacak hiçbir şeye yaklaşmak istemiyorum ama gerçekten iyi de hissetmiyorum kendimi anlatabiliyor muyum bilmiyorum
Tabi ki anlıyorum. Şöyle söyleyim; hamile kalınca daha zorlanıyor insan ve bu sefer de karnımdaki bebeğe bir şey oldu mu acaba kaygısı yaşıyorsun. Ben keşke ilacı bırakmasaydım dedim. Hamile kalınca biraktim ama keşke doktora danışıp devam etseydim. Hamileyken doktora gidiyoruz ama doktor hemen ilaç başlamıyor. Hele ilk üç ay hiç önerilmiyor. Ha kullananlar var çok çok zor durumda olanlar ilk zamandan beri kullanıyor. Ben atak geldiği zaman gittim doktora ama dedi ki hemen başlamayalım birkaç gün geçsin dur bakalım geçmezse gel demişti. Birkaç günden geçmedi tabi gittim öyle ilaç başladı. Bu süreci kesinlikle doktorla beraber yönetmelisiniz. Danışarak.. İnşallah bu denemenizde tutunur bebeğin. Sağlıkla kucağına almanı diliyorum.

Evet bugün kadin dogum doktorum psikiyatriye tekrar git xanax alma dedi .passiflora verdi bugün içtim sanki hafif iyi geldi gibi oldu ama bilemiyorum . Xanax kadar kesmiyor . Antidepresan başla dedi . Hamilelik baslangicinda kesmistim. Sanırım çok kötü olduğumda alacam yine
Yine seninle de aynı durumdaymışız. Pasiflora bir miktar rahatlatıyor etkisi geçince tekrarlıyor. Ben de bırakmıştım geri başladım mecbur. İnşallah sen çok kötü olmazsın ama olduğunda kullan bir yerde bizim de anne olarak sağlığımız önemli.

9 haftanın içindeyım.o kadar cok korkuyorum kı kendı kendıme her seye hazırlıklı ol dıyorum😔ılk gebelıgımde hıc yasamadım kanama falan o yuzden panık oluyorum.sızınkı kacıncı haftada basladı kanama ve ne kadar surmustu
Canım nasılsın doktora gittin mi kanaman devam ediyor mu?

Anladım canım senınkıde baya surmus.pekı doktor ne dıyordu yanı sebebı neymıs kanama olmasının
Doktor normal dedi. İkinci gebelikte plasenta asagidaydi. Şimdi yukarıda sebebi oydu.ilk gebelikte de normal diyordu kanama olmadı anormal durum yok diyordu . Bazen açıklanamayan kanamalar olabiliyor . Korkma . Cinsel iliski olmasın bu süre de

Canım nasılsın doktora gittin mi kanaman devam ediyor mu?
Pekte ıyı sayılmam canım evt az az ıdrara gıttıkce gelıyor oda benı baya panık edıyor.suan acildeyım sıra beklıyorum bır sey yapacklarını sanmıyorum ama yınede duramadım geldım en azından belkı ultrasyona kadın doguma yonlendır saglık sıstemlerı o kadar berbatkı doktora ulasman zaman alıyor

Yine seninle de aynı durumdaymışız. Pasiflora bir miktar rahatlatıyor etkisi geçince tekrarlıyor. Ben de bırakmıştım geri başladım mecbur. İnşallah sen çok kötü olmazsın ama olduğunda kullan bir yerde bizim de anne olarak sağlığımız önemli.
İnşallah. Bebeğe bisey olmaz demi :KK43: hiç xanax kullanıp dogum uapanlarin yorumlarini göremiyorum. 2 veya 3 kişidir en fazla . Öyle olsa daha çok rahatlasam

Pekte ıyı sayılmam canım evt az az ıdrara gıttıkce gelıyor oda benı baya panık edıyor.suan acildeyım sıra beklıyorum bır sey yapacklarını sanmıyorum ama yınede duramadım geldım en azından belkı ultrasyona kadın doguma yonlendır saglık sıstemlerı o kadar berbatkı doktora ulasman zaman alıyor
İyi yapmışsın yine de gitmekle doktor ne diyecek bi bak bakalım. İnşallah korkutacak bir şey yoktur

İnşallah. Bebeğe bisey olmaz demi :KK43: hiç xanax kullanıp dogum uapanlarin yorumlarini göremiyorum. 2 veya 3 kişidir en fazla . Öyle olsa daha çok rahatlasam
Olmaz inşallah içini karartma. Dua et bolca. Bebekler de biz de Allaha emanetiz. Xanax ben kullanmadım bilemiyorum. Zaten henüz hamileyim. Dua etmekten başka da bir şey gelmiyor elden.

Canım benim iyi akşamlar, xanax ne ki ben 4 psikiyatrik ilaç içtim diyorum ya sen rahatla artık bence düşünme kötü şeyler.. keşke bende senin gibi bir iki xanax içmiş olsaydım 😞 nervium içtim ben hemde bir buçuk ay internetten aç bak ne kadar tehlikeli bir ilaç..

Canım benim iyi akşamlar, xanax ne ki ben 4 psikiyatrik ilaç içtim diyorum ya sen rahatla artık bence düşünme kötü şeyler.. keşke bende senin gibi bir iki xanax içmiş olsaydım 😞 nervium içtim ben hemde bir buçuk ay internetten aç bak ne kadar tehlikeli bir ilaç..
Ayrıca ben ilaç komasına gircektim nerdeyse fazla ilaçtan beynim yandı çok fazla ilaç kullandım düşündükçe deliriyorum ama yapacak bir şey yok.. Sen rahatla bak gerçekten hamilelikte kullandığım ilacı hayatım boyunca kullanmadım ben..

Doktor normal dedi. İkinci gebelikte plasenta asagidaydi. Şimdi yukarıda sebebi oydu.ilk gebelikte de normal diyordu kanama olmadı anormal durum yok diyordu . Bazen açıklanamayan kanamalar olabiliyor . Korkma . Cinsel iliski olmasın bu süre de
Anladım canım duymustum evt plesenta assagıda
Anladım canım boyle duydukca rhatlıyorum sagol paylastıgın için.kanamaya stres yapıp panık atagımıda tetıklerım dıyede korkuyorum.yok canım cinsel iliişki.acilden geldım 2 saat once ıdrar aldılar baktılar tansıyonuma baktılar agrı varmı dıye karnımdan kontrol ettı doktor sorun gozukmuyor cok buyuk kanama olmadıgı surece ufak defek kanama olabılır dedı bıde persembeye ultrasyon randevusu verdı.buna bıle sukrettım en azındn baktılar

İyi yapmışsın yine de gitmekle doktor ne diyecek bi bak bakalım. İnşallah korkutacak bir şey yoktur
Idrar aldılar enfeksıyon yok dedıler ates olctuler tansıyonuma baktılar bıde karnımdn agrı varmı dıye elle muayene ettı canım ufak defek kanama olabılır buyuk olmadıgı surece dedı bıde persembeye randevu verdı ultrasyon ıcın

Idrar aldılar enfeksıyon yok dedıler ates olctuler tansıyonuma baktılar bıde karnımdn agrı varmı dıye elle muayene ettı canım ufak defek kanama olabılır buyuk olmadıgı surece dedı bıde persembeye randevu verdı ultrasyon ıcın
Çok sevindim bir sorun olmamasına canım. Yine de dikkat et bol dinlen yemene içmene bak. İnşallah ultrason da iyi geçer.

Off off allahim yardım etsin bize . Ben taktım buna ya doğurmadan insan rahatlayamicak. Sonra başka bisey kullandinmi.

Anladım canım duymustum evt plesenta assagıda
Anladım canım boyle duydukca rhatlıyorum sagol paylastıgın için.kanamaya stres yapıp panık atagımıda tetıklerım dıyede korkuyorum.yok canım cinsel iliişki.acilden geldım 2 saat once ıdrar aldılar baktılar tansıyonuma baktılar agrı varmı dıye karnımdan kontrol ettı doktor sorun gozukmuyor cok buyuk kanama olmadıgı surece ufak defek kanama olabılır dedı bıde persembeye ultrasyon randevusu verdı.buna bıle sukrettım en azındn baktılar
Aynen bak dediğim gibi korkma . Kanama normal sayılıyor ilk 3 ay . Sonra zaten olmuyor.

X