Hamilelikte Koyu Renkte Kana Yakin Akinti Oluyor Mu

Of Kizlar Ya Daha Geliyor Dün Gelmemişti Koyu Renkte Akinti Bu Gün Yine Geldi...

canım bana doktorum bi jel vermişti bu ikinci hamileliğim bununda başında koyu renkli leklelnmeler oldu.doktorum o jeli kullanmamı istemişti 2 gün kullandım ve geçti ama bana doktorum ilişkiye girme demişti 3 ay bitene kadar.inşallah bişey yoktur yorulmaman gerekir ayakta fazla kalma çok dinlen.adaçayı içme.aklıma şimdilik bunlar geliyo.doktora git tabi önce.

ya kızlar size bir şey soracam benimde adetime 5 gün var dündendir akıntım çok az ve pembe gibi leke geldi ve durdu bugünde biraz geldi ve durdu sizce hamilelik olabilirmi.bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

ya kızlar size bir şey soracam benimde adetime 5 gün var dündendir akıntım çok az ve pembe gibi leke geldi ve durdu bugünde biraz geldi ve durdu sizce hamilelik olabilirmi.bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

canım hemen öğrenmek istiyorsan kan testi yaptır.sonucu büyük ihtimalle çıkar.ama eğer değilsende takma kafana demekki zamanı bu ay değilmiş.stres yapmış olabilirsin.haberlerini bekliyoruz canm

DİNLENEMEDİM BU SEFER AKSİNE DAHA DAAYAKTA KALDIM BAKALIM İNŞALLAH İYİDİR BEBİŞİM
canım bana doktorum bi jel vermişti bu ikinci hamileliğim bununda başında koyu renkli leklelnmeler oldu.doktorum o jeli kullanmamı istemişti 2 gün kullandım ve geçti ama bana doktorum ilişkiye girme demişti 3 ay bitene kadar.inşallah bişey yoktur yorulmaman gerekir ayakta fazla kalma çok dinlen.adaçayı içme.aklıma şimdilik bunlar geliyo.doktora git tabi önce.

arkadaşım ben şuan 9 haftalık hamileyim .hamileliğimin 6 haftasında bende de koyu renli kahve akıntı oldu ve tam17 gün devam etti bende başlangıçta doktora gittim vajinal ultrasonla baktı önemli bir şey değil dedi bazı hamilelerde yaşanıyor bu tarz lekelenmeler demişti,,,şuan allaha şükür iyiyim doktorum bana herhangi bir ilaç vermedi,,,aklına olumsuz düşünceler getirme,,,sağlıcakla kal,,,,,,

bende o şekilde düşünüyorum ne yapacağımıda şaşırdım bazzen korkuyorum bazen de bişey olmazdır diyorum dr.gideceğim bakalım ne diyecek...
arkadaşım ben şuan 9 haftalık hamileyim .hamileliğimin 6 haftasında bende de koyu renli kahve akıntı oldu ve tam17 gün devam etti bende başlangıçta doktora gittim vajinal ultrasonla baktı önemli bir şey değil dedi bazı hamilelerde yaşanıyor bu tarz lekelenmeler demişti,,,şuan allaha şükür iyiyim doktorum bana herhangi bir ilaç vermedi,,,aklına olumsuz düşünceler getirme,,,sağlıcakla kal,,,,,,

merhaba arkadaslar bende 8 haftalık hamileyım bendende sureklı kahverengı akıntı gelıyo arada bır de kan gelıyor dr gıttım bısey yok dedı ama nednse hep kaygı var cunku tuvalete ger gıttıgımde bısey gormekten sıkıldım sızden rıcam bole durumda olan yazsın

slm kızlar bende ılk hamılelığimde böyle akıntılar yaşadım daha sonra doktora gıttım normal dedı sonra artmaya başladı kan falan geldı gıttım düşük başlangıcı dedı 3 ay dolana kadar dınlen yataktan kalkma dedı çok şükür bışey olmadı şimdi 5.5 yaşında bı oğlum var umarım bişey olmaz sizede.allah tamamına erdırsın

önceliklşe aramıza hoşgeldin benimde ooluyoor sık sık bende korkuyorum geçen ayda oldu bişey yoktu düşükte yoktu artık düşük tehlikem kalmadı 5. aya giriyorum ama bu ay yine geldi bakalım drt.gidicem 2 gün sonra...sonuçlar ne olacak..
merhaba arkadaslar bende 8 haftalık hamileyım bendende sureklı kahverengı akıntı gelıyo arada bır de kan gelıyor dr gıttım bısey yok dedı ama nednse hep kaygı var cunku tuvalete ger gıttıgımde bısey gormekten sıkıldım sızden rıcam bole durumda olan yazsın

bole sıte olması cok guzel olmus ne gyuzel heres kendı basına gelnlerı yazıyor ve dr aldıgı bılgılerıde ekleyerek en azından bırnebze de olsa rahatlıyoruz

arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim bendende kana yakın bi renkte akıntı geliyo çok korkuyorum bişey olcak die doktora sordum kan olmadığı sürece bişey yoktur dedi ama benim içim hiç rahat değil bişey olcak ide çok korkuyorum bide doktorum rahmin içindeki pisliklerde olabilir dedi allahım lütfen bişey olmasın bebişlerime kızlar çok korkuyorum ben yaa ne yapmam lazım butungün yatıyorum biraz ayağa kalktığımda hemen geliyo

bende 6 haftalik hamileyken boyle kahverengi lekeler geliyordu ebemi aradigimda normal birsey olmaz kanaman olunca haber verirsin dedi yat dinlen felan demedi bende hep ayaktaydim her gun aradim ebeyi her seferinde normal dedi ama bebegim dustubenneyaptımki
ilk 3 ayda dusuk riski oluyormus daha buyuklerde erken dogum riski olabilir bu tur kanamalar akintilar olunca yatmak gerekiyor sanirim riske atmamak icin

daha öncede yazmıştım bende de oluyor diye.inanın yatıp dinlenince, kendini yormayınca fark ediyor akıntı.bende korkumdan evde olunca hep yatıyorum. gerçi 12. haftaya girdik risk azalıyo dedikleri için içim biraz rahatladı ama bebişimi kucağıma alıncaya kadar rahat edemiycem.allah yavrularımızı bize bağışlasın.....

önceliklşe aramıza hoşgeldin benimde ooluyoor sık sık bende korkuyorum geçen ayda oldu bişey yoktu düşükte yoktu artık düşük tehlikem kalmadı 5. aya giriyorum ama bu ay yine geldi bakalım drt.gidicem 2 gün sonra...sonuçlar ne olacak..

Karamsarcım dr gittin mi ? nasıl oldu?Ve hala kanamaların devam ediyormu?

Merhaba arkadaşlar!
Bende 6 haftalık hamileyim bu sabah kalktıgımda hafif pembe kan geldi fakat çok az şekilde bende hemen dr u aradım fakat dr um şehir dışında oldugu için başka dr la görüştüm o da gebeligin erken döneminde oldugu için muayene etmek istemedi gerçi bana çok garip geldi sadece tekrar kan testi yaptırdı normal çıktı ve bana eve gidip dinlenme mi kanama devam ederse tekrar konuşalım dedi
Eve geldim fakat o dediginiz gibi hafif kahverengi akıntı her lavabodan sonra geldi hep dinleniyorum amayavaşça rengi açılıyo sizce dr a gidip muayene olmalımıyım tereddütte kaldım yoksa dr un dedigi gibi henüz erken mi muayene için?

Merhaba arkadaşlar!
Bende 6 haftalık hamileyim bu sabah kalktıgımda hafif pembe kan geldi fakat çok az şekilde bende hemen dr u aradım fakat dr um şehir dışında oldugu için başka dr la görüştüm o da gebeligin erken döneminde oldugu için muayene etmek istemedi gerçi bana çok garip geldi sadece tekrar kan testi yaptırdı normal çıktı ve bana eve gidip dinlenme mi kanama devam ederse tekrar konuşalım dedi
Eve geldim fakat o dediginiz gibi hafif kahverengi akıntı her lavabodan sonra geldi hep dinleniyorum amayavaşça rengi açılıyo sizce dr a gidip muayene olmalımıyım tereddütte kaldım yoksa dr un dedigi gibi henüz erken mi muayene için?

Canım benimde kanamalarım leke şeklinde başladı.Doktorum hep karnımdan muayene etti.Devamlı progestan kullandım.Daha 1 ay önce kesmiştik ve perşembe gecesi tekrar pembe leke gördüm, benimde aynı senin gibi lavabodan sonra.Dün hemen dr gittim. Benim bebeğim 20 haftalık olduğu için dr, Aslında bu haftalarda kesilmesini bekleriz dedi.Benimde kesilmediği için,bu sefer alttanda muayene etti.Tekrar progestan verdi.
Tabiiki doktorun daha doğrusunu bilir ama bana beklemen doğru gelmiyor.Tabiiki dinlenmen şart ama yinede ilaç vermesi gerekmez mi?Bu arada ilişki kesinlikle yasak.İlacı kullanınca kesiliyor zaten.Benim öyle oldu. Bence dr bir daha ara ihmale gelmez.İnşallah benim gibi uzun sürmez ve kısa sürede atlatırsın canım.:nazar:

Yasemin'cim çok teşekkür ederim!!!
Canım sana da çooooook geçmiş olsun umarım herşey düzene girer.Dr'um pazartesi geliyomuş şu an için kanama yok ama insan çok endişe ediyo dedigin gibi bende pazartesi dr a gidicem umarım ii haberlerimizi buradan yine paylaşırızzzz.....

X