Hamilelikte Koyu Renkte Kana Yakin Akinti Oluyor Mu

Yasemin'cim çok teşekkür ederim!!!
Canım sana da çooooook geçmiş olsun umarım herşey düzene girer.Dr'um pazartesi geliyomuş şu an için kanama yok ama insan çok endişe ediyo dedigin gibi bende pazartesi dr a gidicem umarım ii haberlerimizi buradan yine paylaşırızzzz.....

AMİNNNN canım. iyi haberlerini bekliyorum.

ilk haftalarda kontrole gittiğimde doktor ultrasonda hamilelik kesisi dışında kanamalar olduğunu, bu kanamaların bebekle ilgisi olmadığını belirtmişti.
bu göllenmeler koyu kahverenkli, jel kıvamında dışarı atılabilinir yada atılmadan kendi kendine kuruyabilir demişti.
bende dışarıya herhangi bir akıntı olmadı ve 10. haftada tamamen yok olmuşlardı.
açık renkli kanamalar gerçekten tehlikeli olabiliyor sanıyorsam.

Arkadaşlar o kadar korkmayın ( diyene bak) ben 2 kere kıpkırmızı kanama geçirdim.10 günde pembe-kahverengi akıntı geldi.Ne zaman doktora gisem bebeğim sağlıklıydı.Benimkinin sebebi rahmimin kalp şeklinde olmasıymış.Bebek bir tarafta duruyor diğer taraf boş ve desteksiz kalıyor diye kanama oluyormuş.Devamlı yatıyorum.Bu gece 13 gün aradan sonra yine oldu inşallah bu seferde bebeğim yaşıyordur.Haa birde kanama olur olmaz doktora gitmeyin hiç kıpırdamadan satlerve aynı pozisyonda yatmaya çalışın inanın duruyor.Doktor da bana gelme yolda sarsılırsın diyor.

hanimlar bende 7 haftalık hamileyim bende de koyu kahve akıntı oluyo progestan verdi dr. ama yine oluyo bol bol dinlen dedi çalışıyorum ama rapor vermedi benim ilk bebeğim 9.haftada kalp atışı olmadığı için kürtaj dı. bu 2. inşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

kızlar dr.gittim ve o gün hastaneye aldılar hakkatten kötüye işaret ihmal etmeye gelmezzzzzzzzz...

selam arkadaşlar ben 12.haftaya girdim ama bende hep akıntı vardı koyu ve suyla beraber geliyodu dr. korkma dedi progestan kullanıyorum zaten ama bugün kırmızıya yakın geldi korkuyorum inşallah birşey olmaz:sm_confused:eek:lmaz dimi:çok üzgünüm:

Bende De Sürekli Kahverengi Akinti Oluyo Ama Dr. Eğer Artarsa Ve Kana Dönüşürse Gel Dedi. Günde 4 Adet Progestan Aliyorum Inş. Bebişlerimiz Sağliklidir.

kahverengide olsa kanama belirtisidir üşük riski olabilkir ihmale gelmez dr. kontrolünde olmak lazım yinede kötü bi durum değil bir çok gebe kadında oluyor bu

canım seni korkutmayayım ama ihm:1hug:aletme yinede dr.ara ve bilgilendir bence
selam arkadaşlar ben 12.haftaya girdim ama bende hep akıntı vardı koyu ve suyla beraber geliyodu dr. korkma dedi progestan kullanıyorum zaten ama bugün kırmızıya yakın geldi korkuyorum inşallah birşey olmaz:sm_confused:eek:lmaz dimi:çok üzgünüm:

canım allah emanet ama yinede ihmale gelmiyor benim ilk geldiğinde bir şey çıkmadı ama ben dr.denmemiştim 2.de de aynısı olmuştur nasıl olsa diye düşündüm gitmedim yani, geç gittim kontrolüm vardı dr.anladı hastaneye aldı her zaman şanslı olunmuyor...:1shok:
Arkadaşlar o kadar korkmayın ( diyene bak) ben 2 kere kıpkırmızı kanama geçirdim.10 günde pembe-kahverengi akıntı geldi.Ne zaman doktora gisem bebeğim sağlıklıydı.Benimkinin sebebi rahmimin kalp şeklinde olmasıymış.Bebek bir tarafta duruyor diğer taraf boş ve desteksiz kalıyor diye kanama oluyormuş.Devamlı yatıyorum.Bu gece 13 gün aradan sonra yine oldu inşallah bu seferde bebeğim yaşıyordur.Haa birde kanama olur olmaz doktora gitmeyin hiç kıpırdamadan satlerve aynı pozisyonda yatmaya çalışın inanın duruyor.Doktor da bana gelme yolda sarsılırsın diyor.

ben 9. haftaya girdim artık akıntı olmuyo.ama dr. martın 7 sinde çağırmıştı bebişimi görmek istiyorum sağlık durumu nasıl merak ediyorum.

kızlar kan her zaman kötü değildir ama yinede dr.gitmeli ben gitmemştim ama dr.hemen bildi ve progestan verdi ...

ben bekarım ama cevremdekı cogu arkadasım bunu yasadı ve hepsıne doktorun soyledıgı aynı: ıçındekı pis kanı atıyomussun hamıleyken. ama neolursa olsun doktora tabı kı gıdılmelı.

hiç dr.bu şekilde bişey demedi pis knı atıyor diye ...:1shok:
ben bekarım ama cevremdekı cogu arkadasım bunu yasadı ve hepsıne doktorun soyledıgı aynı: ıçındekı pis kanı atıyomussun hamıleyken. ama neolursa olsun doktora tabı kı gıdılmelı.

Canim Mutlaka Dinlen Bende De Olmuşdu Ilk Başka Kahverengi Gibi Oluryor Sonra Kan Geliyor Ve Düşük Yapdim Ben Inşallah Senin Başina Gelmez Ben Dinlenmedim Ama Banada Dinlen Gecer Dediler De Ihmalkarlik Yapdim Ben Sen Dikkat Et

arkds merhaba bende yenı hamıleyım benden de kahverengı leke geldı bıde acık renkde kan geldı doktorum korkulacak bısey yok dedı ama ccok guzel bı duygu allah herkese tatdırdın hamılelıgı

slm arklar bende hamileym bu bnm ilk hamileliğim ve bende de pembelik geliyo iki kerede kan geldi doktora başvurmak en sağlıklısı bana dinlenmememi söledi değerler de normal çıktı bazn vücut yapabiliyomuş..

gebeliğin 6. haftasındaa bendende koyu renkli akıntı geldi. doktor bir hafta yerinden kalkma dedi. şimdi dinleiyorum. il 3 gün skıntı devam etmedi ama şimdi tekrer başladı. 2 gün sonra dr gidicem. sizce düşer mi yoksa benimle kalır mı. kalp atışlarınıda duydum..

X