Hamilelikte Koyu Renkte Kana Yakin Akinti Oluyor Mu

arkadaşlar bende altı haftalık hamileyim.yaklaşık 10 gündür koyu kahverengi jel kıvamda akıntı geliyor.doktoruma söylediğimde bazı hamilelerde olabileceğini kan olmadığı sürece korkmamam gerektiğini söyledi.günün belli saatlerinde ağrım da oluyor.akşama kadar da ayakta çalışıyorum.biraz tedirgin oluyorum ama korkmuyorum bişey olur diye.inşallah olmaz.hepimiz için Allah hayırlısını versin.

bende aynı sorunla karşılaştım. 6 haftalık hamileyim .ilk çocugumda olmamıştı doktora gittim alttan baktı.korkulacak birşey yok dedi salı günü tekrar gidecegim içim hiç rahat değil.kalp atışını bile dinlemedi nasıl doktor bunlar anlamıyorum

arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim bebeğim görünmedi daha bu gün bikaç damla kahverengi akıntım oldu kanam adeğildi aceba bişey olurmu yada bi belirtimi bu

yaa benımde hep adetımden bırkacgun once kahve renklı akıntı gelıyo adetım cok duzensızdı artık yoluna gırdı gıbı ve adetten once cok mıgdem bulandıgı ıcın hamıle kalsamda anlamam zate hamılede kalamıyorum tadevı goruyorum.sımdıde mıgdem cok bulanıyo hıc halım yok yıne kahve renklı akıntılar var sımdı hamılelıkten supelensem husrana ugrıycam herzamankı gıbı testten sogudum artık.cok bebek ıstıyorum ıns bıgun benımde cocugum olur.gunun gecmeden test yaptıgında cıkmazmı acaba gecmesıne 1gun vardı test yaptım hamıle degılım.kahve renklı akıntılar gelıncede hepten umudu kestım ama sızlerde kahve renklı akıntılar olmus hamıle kalmıssınız.aranıza yenı katıldım bunda sonra hep burdayım

canım bence r.git daha bebekte görünmemiş düşük tehtidi olabilir...umarım bir sorun çıkmaz...
arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim bebeğim görünmedi daha bu gün bikaç damla kahverengi akıntım oldu kanam adeğildi aceba bişey olurmu yada bi belirtimi bu

aynı şey benden de geliyor ve doktorum ısrarla hamile olmadığımı söylüyor hem de sadece 6,27 kan testi sonucuna dayanarak başka hiçbir kanıt yok elinde ona da kanıt denirse ben inanıyorum hamileyim ve pazartesi günü ikinci kontrolümde doktor da görecek bunu:))

herkese selam..

4+6 günlük hamileyim sanırım.. 3gün önce yaptırdığım kan testimde HCG 133 çıktı. ve malesefki o günden beri kahverengi akıntım var..doktora gittim haliyle kese görünmedi.. progestan folik asit ve coraspin kullanıyorum birde heparin iğne.. göğüslerimde acı var ama çok şiddetli değil.. akıntılar hala devam ediyor .. ne dersiniz kızlar... sizce 4.ye düşük yapıyor olabilirmiyim.. böyle kahverengi skıntısı gelipte sonunda doğum yapan arkadaşlar varmı aranızda..

bu arada bel ağrım kasık ağrım yok.. şuan sadeceçok hafif karın ağrım var.. biri bana anlatabilirmi?

arkadaşlar merhaba ben aranıza daha yeni katıldım19 haftalık hamileyim su gigi akıntım oluyor normal mi aceba lütfen biliyorsanız bişey yardımcı olun bana:ecrin_bebek:

selam arkadaslar ben sıteye yenı katıldım kafam bıraz karısık adetıme 1 hafta kala acık 1.gun acık kahverengı 2.gunde pembemsı bı akıntı olustu sızce bunun sebebı nedır?bılen warsa lutfen yardımcı olsun?hamıle olabılırmıyım?

merhaba arkadaslar bende 8 haftalık hamileyım bendende sureklı kahverengı akıntı gelıyo arada bır de kan gelıyor dr gıttım bısey yok dedı ama nednse hep kaygı var cunku tuvalete ger gıttıgımde bısey gormekten sıkıldım sızden rıcam bole durumda olan yazsın

merabalar bende 5 haftalık hamileyim benimde aşağı yukarı gebelik başladığından beri kahverengi akıntı geliyo sadece peçeteyi lekelicek kadar tuvalete gitmekten korkuyorum ama bebek normal gelişiyo kalp atışını bile gördük dr koyu renkli ise korkma dedi bazen hormanel bozukluklarda nadirde olsa böle olurmuş Rabbim yardımcımız olsun bebeğimizi sağlıklı alıırız kucağımıza inşallah senağlama

Bir şey sormak istiyorum.
İlişkiden ne kadar sonra başladı bu koyu renkli akıntı sizlerde? Yani rahimde döllenmeden hemen sonra oluyor mu? en erken ne zaman oluyor??
:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar,
benimilk gebeliğimilk ayında düşüklesonuçlandı 2 ay ara werdik,veşimdi adet günüm 3 gün geçti ama 3 günden beri azaz kahve we arada çok açık pembe akıntım oluyo..dr agitmeye korkuyorumkötü bişi dicek diye..burda okuduklarımagöre çoğumuzun başına gelmiş we kötü deilmiş..inş..benimkide öyledir..

Merhaba arkadaslar bende 6. Haftamin icindeyim dun wc de peceteye akinti seklinde hafif kahve geldi pesindende yine akinti icinde az bi kan vardi dahada gelmedi.benim gec dollenme oldugu icin doktorum bir hafta sonra gel dedi progestan verdi devamli yatiyorum insallah bebegim tutunur bana.kendimi takip ediyorum zaten akinti artarsa hemen gidicem doktora.

kızlar bende 5+1 hamileyim bende de kahverengi akıntı oldu. dr b aktı kesede sorun yok etrafında kanama yok ama dinlen bol bol dedi progestan verdi. dünden beri korku içindeyim 2 ay önce de düşüğüm oldu o da kahverengi akıntı ile başladı ve maalesef bebeğim ellerimden kaydı gitti ama onda kese falan görememiştik hiç gelişmemişti kendiliğinden düştü şimdi kese görünüyor ve gecikme haftası ile olumlu sizce bişey olurmu kızlar ne olur yardım edinn

Selem arkadaşlar ben de 7 haftalık hamileyim dün gece 1 damla kadar birde sabah kahverengi açık pembe damla geldi belim ve karnım ağrıyor karnım şiş korkuyorum doktoru arasam mı bilemiyorum.......

korkulacak bişey değildir bende de olmuştu il zamanlarda şu an 36 haftalık gayet sağlıklı bir hamilelik götürüyorum:nazar: aşırı değilse normal kızlar..

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaslar ben yenı aranıza katıldım. ve ılk kez nette uyelığım oldu. daha once yazışmalarınızı okudum ve çok hosuma gıttı hepınız çok bılınçlı fıkırlerle yardımcı oluyorsunuz 1 bırınıze. SORUNUM VAR YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM. 19 U ADET GUNUMDU VE 20 SINDE KAHVERENGI PIHTI GELDI. BEN ADET OLDUM ZANNETTIM AMA MEĞER OLMAMISIM. AKŞAMADA SADECE 1 AKINTILIK KAN PIHTISI GELDIYDI. BEN ADET OLDUM DIYE HALI ÇIRPTIM DUVAR SILDIM. MEĞER USTUNE KALMA DIYORLAR ONDAN OLMUUSUM MALESEF BUGUNDE BOL SANCIYLA ADET OLDUM KANAMAM DEVAM EDIYOR SIZCE HAMILEMIYDIM? CEVAP BEKLIYORUM YARDIMMCI OLUN LUTFEN. TECRUBESIZIM 2 YILLIK EVLIYIM VE ILK HAMIELIĞIM OLACAK tabıı hamıleysem.....

merhaba arkadaslar ben yenı aranıza katıldım. ve ılk kez nette uyelığım oldu. daha once yazışmalarınızı okudum ve çok hosuma gıttı hepınız çok bılınçlı fıkırlerle yardımcı oluyorsunuz 1 bırınıze. SORUNUM VAR YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM. 19 U ADET GUNUMDU VE 20 SINDE KAHVERENGI PIHTI GELDI. BEN ADET OLDUM ZANNETTIM AMA MEĞER OLMAMISIM. AKŞAMADA SADECE 1 AKINTILIK KAN PIHTISI GELDIYDI. BEN ADET OLDUM DIYE HALI ÇIRPTIM DUVAR SILDIM. MEĞER USTUNE KALMA DIYORLAR ONDAN OLMUUSUM MALESEF BUGUNDE BOL SANCIYLA ADET OLDUM KANAMAM DEVAM EDIYOR SIZCE HAMILEMIYDIM? CEVAP BEKLIYORUM YARDIMMCI OLUN LUTFEN. TECRUBESIZIM 2 YILLIK EVLIYIM VE ILK HAMIELIĞIM OLACAK tabıı hamıleysem.....

slm bende 13+3 günlük hamileyim ve 1 haftadır ara ara akıntım gelio kanamayla birlikte doktora gittim herşey yolunda ama ilaç verdi genede korkuyorum kasıklarıomda ağrılarım çoğaldı bi atlatsam bu zorlukları:KK43:

X