Hamilelikte Koyu Renkte Kana Yakin Akinti Oluyor Mu

ilk 13 haftada oluyor bu dediğin progestan veriyor doktor arkadaşların dediği gibi hızlı hareketlerden kaçın ve bol bol dinlen . bende de oldu ama 13.cü haftada şak die kesildi normal akıntıya döndü şükür.

ilk 13 haftada oluyor bu dediğin progestan veriyor doktor arkadaşların dediği gibi hızlı hareketlerden kaçın ve bol bol dinlen . bende de oldu ama 13.cü haftada şak die kesildi normal akıntıya döndü şükür.

inş dediğin gbidrr yedikibrit.bende 6 gndr yaşıyorum bu stresi..6 gnün 3ünde koyu kahwe we açık pembe leke geldi.doktora gttm progestan werdi we dnlen dedi ama çok dnlenemiyorum.6,5 haftalık hamleym bende.stresten kafayı yicem.çok korkuyorum...

Arkadaşlar Hamile Kaldiktan Sonra Herkesi Tedirgineden Kanamadir.ama Bazen Kana Yakin Koyu Bir Kivamli Akinti Sizdende Geliyor Mu...

Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum Bu benim ilk Bebeğim şuan 9+5 olmuş 2 gün önce koyu renkli kanama şikayetiyle doktoruma gittim bana 5 günlük rapor verdi koyu renkliyse endişelenmemem gerektiğini kırmızıya dönerse mutlaka bildirmemi söyledi progestan yerine bir igne verdi proluton depat tı sanırım şimdi dinleniyorum ancak hala iki gündür damla damlada olsa kanamam devam ediyor :KK43:(

arkadaşım ben şuan 9 haftalık hamileyim .hamileliğimin 6 haftasında bende de koyu renli kahve akıntı oldu ve tam17 gün devam etti bende başlangıçta doktora gittim vajinal ultrasonla baktı önemli bir şey değil dedi bazı hamilelerde yaşanıyor bu tarz lekelenmeler demişti,,,şuan allaha şükür iyiyim doktorum bana herhangi bir ilaç vermedi,,,aklına olumsuz düşünceler getirme,,,sağlıcakla kal,,,,,,

ben de 5 hafta 5 günlük hamiyeyim yaklaşık 1 hafta evvel kahverengi akıntım başladı arada kırmızı kan şeklinde damla damla oldu hemen acile gittim ve vajinal yolla ultrason kontolü yapıldı doktor normal yaklaştı ama emin olamayınca 2 gün sonra daha güvendiğim bir doktora gittim düşük riski var dedi. progestan başladı. keseyi normal ultrasonda gördü ama tabi bebeği göremedi. ancak 6. haftada bebek görülür dedi. ara ara kahverengi akıntılarım devam ediyor. ancak şu an bebeğim var mıdır, yok mudur bundan bile emin değilim. çok çıkmazdayım. arkadaşlar fikirlerinizi yazar mısınız?

önceliklşe aramıza hoşgeldin benimde ooluyoor sık sık bende korkuyorum geçen ayda oldu bişey yoktu düşükte yoktu artık düşük tehlikem kalmadı 5. aya giriyorum ama bu ay yine geldi bakalım drt.gidicem 2 gün sonra...sonuçlar ne olacak..

ben de aynı durumdayım ama ben henüz 6. haftaya yaklaştım ve çok çok korkuyorum

Arkadaslar merhaba,
aranizda yeniyim ve benimde boyle bir problemim var. Ilk gebeligimde karin agrim vardi dr. Dusuk riski var dedi ve progestan verdi fakat bebek gelismedi 9. Haftadayken bebegim 6 haftalik kalmis gelismemis ve dusuk yaptim. Bugun test yaptim ve 4 haftalik hamileyim. Adetim bir gun gecikti test yaptirdim ve bir onceki gun adet oncesinde oldugu gibi akinti icinde pembemsi kan geldi dun o koyulasti koyu sari gibiydi. Bugun sabah hic gelmedi fakat smdi yine geliyo. Sizce kotu biseymi? Yine kaybetmek istemiyorum. Boyle olan var mi

arkadaşlar aynı sorun bende de başladı. 8. haftamda hafif bi kanamam oldu fakat doktor önemli bi durum görmedi o yüzden içim rahatladı. şimdi ise dün yoğun bir şekilde temizlik yaptım, sonrasında gün boyu bel ağrısından duramadım, kırmızı akıntım oldu ama kıvamı yoğundu. geçen sefer ki gibi bişeydir diye önemsemedim. bu sabahta çok koyu renkli akıntım oldu ve kasıklarım ağrıyo:KK43:

arkadaşlar aynı sorun bende de başladı. 8. haftamda hafif bi kanamam oldu fakat doktor önemli bi durum görmedi o yüzden içim rahatladı. şimdi ise dün yoğun bir şekilde temizlik yaptım, sonrasında gün boyu bel ağrısından duramadım, kırmızı akıntım oldu ama kıvamı yoğundu. geçen sefer ki gibi bişeydir diye önemsemedim. bu sabahta çok koyu renkli akıntım oldu ve kasıklarım ağrıyo:KK43:

bir an önce doktorunuza ulaşın

bir an önce doktorunuza ulaşın

Rahmimde 6mm açıklık varmış, bütün şikayetlerimin sebebidr buymuş. Şuan hastanede yatıyorum, bugün rahimdeki açıklığı dikecekler. Dua edin bana. Ve aynı şikayetleri olanlar lütfen ihmal etmeyin.

Merhaba ben 39+4 günlük hamileyim bugün sabahtan beri hafif kanlı akintilarim gelmeye başladı bu ilk hamileligim doktora gittim baktı dogmuyo dahaca dedi hani açıklık filan yok dedi bebeğin durumu da iyi bi sorun tok dedi peki neden kanlı akıntı geliyor bilgisi olan var mi lütfen yardım edin

İn
Merhaba ben 39+4 günlük hamileyim bugün sabahtan beri hafif kanlı akintilarim gelmeye başladı bu ilk hamileligim doktora gittim baktı dogmuyo dahaca dedi hani açıklık filan yok dedi bebeğin durumu da iyi bi sorun tok dedi peki neden kanlı akıntı geliyor bilgisi olan var mi lütfen yardım edin[/QUO

İnternetten araştır arkadaşım bir kaç sebebi var. Ama kendini kontrol et benimde ilk kanamamda bişey yok deyip gönderdiler şuan hastanede yatıyorum 6mm açıklığım vardı dikiş attılar. Dikkat er kendine

selam kızlar 5 yıldır evliyim 3 yıldır bebek için çabalarımız devam etti bu aşamada 3 kimyasal gebelik yaşadım bir defa aşılama oldum tutmadı aşılamadan sonra verdiğim 5 ay arada şuan 16+2 günlük hamileyim 12. haftaya kadar clexcane kullandım şuan coraspin,decavit,devit 3,magnesium diasporal toz,progestan,ferrum fort kullanıyorum,13. hafta kahverengi akıntım geldi serum ve iğne yapıldı bir hafta sürdü sonra geçti,bu arada yaptırdığım tarama testleri sorunsuz çok şükür 14. hafta sonunda tekrar kanamam başladı yine serum ve iğne oldum yoğun olan kanamam serum sonrası kesildi ama kahve rengi kirli akıntı karışımı şeyler devam ediyor 13. gün hala bitmedi.birde 15. hafta tekrar doktora gittim rahim ve bebek kasılmış tekrar serum ve iğne :)))))
iyiyim sizde iyi olun her şeye rağmen çok şükür,ve bebik erkek : )

konu tam burası tüp bebekle hamıleyım 28.8.2017 nde başladı.kahverengıydı sıyaha döndü.süreklı ağrım sızım yok bazen kesılıp artıyor sağ böbreğm ağrıyor..zaten progestanım var gunde ıkı kullanıyorum.ıkı embrıyo transfer edılmıstı vajınal ultrasondan bırının kesesı görundu.pek doktorlardan uzak bır ılçedeyım.çalışıyorum acıl kadın doğumda yanma da olduğunu lekelenmeyı söyledım mantar kremı verdı haftaya gel dedı.ılaçlarım olan estrofem gunde 3, claxen gunde 1 göbekten. progestan 200 fıtıl sabah akşam.euthrox 37.5 sabah aç.glukofen 1000mg sabah akşam tok.bırde folıdoce ıcıyorum gunde 1.benım gıbı tup bebekle hamıle kalıp böyle akıntı yaşayan var mı?

X