Hamilikte burun eti büyümesi, nefes alamama yardım edin

ben de 9 ay boyunca neler çektim bu burun eti şişmesinden. cold mix i yastığıma damlatıyordum ayrıca breath right burun bandı da kullandım ama doğumdan sonra anca geçti.

Evet ilişsin ve otrivine aynı. 3 günden fazla kullanılması önerilmez. Onu kullanmayın.
Artık geceleri çok daralıyorum kullanma dedi ama kullandım 🥹ağlamaktan nefesim daralıyor nazal sular yazdı KBB onu deneyıip umarım kurtulurum. Yoksa hıcbısey rahatlatmıyor benı bilemedim gerçekten

Artık geceleri çok daralıyorum kullanma dedi ama kullandım 🥹ağlamaktan nefesim daralıyor nazal sular yazdı KBB onu deneyıip umarım kurtulurum. Yoksa hıcbısey rahatlatmıyor benı bilemedim gerçekten

Gebelik öncesi ameliyat olup halletmek lazımdı heralde bu burun işini ama ben hala akıllanmadım 🙄 hala ilaçlarla sürünüyorum

Gebelik öncesi ameliyat olup halletmek lazımdı heralde bu burun işini ama ben hala akıllanmadım 🙄 hala ilaçlarla sürünüyorum
Geniz etım ve bademcigim yok benim zaten alındı yıllar önce soğuk algınlıgına baglı ve hamilelik te hormonlar dan dolayı sanırım ben hiç böyle olmadım valla.

Geniz etım ve bademcigim yok benim zaten alındı yıllar önce soğuk algınlıgına baglı ve hamilelik te hormonlar dan dolayı sanırım ben hiç böyle olmadım valla.

Ben de aldırmıştım ama 10 yıl önce falan. Burun kemiğim eğrildi o ameliyatımdan sonra. Nefes problemlerim iyice arttı. Hamilelikte geniz eti büyüdü. Doktor ameliyat demişti tekrar bana. Ben önemsemedim. Sonra patladımz

Ben de aldırmıştım ama 10 yıl önce falan. Burun kemiğim eğrildi o ameliyatımdan sonra. Nefes problemlerim iyice arttı. Hamilelikte geniz eti büyüdü. Doktor ameliyat demişti tekrar bana. Ben önemsemedim. Sonra patladımz
Hııı anladım bana bişey demedi baktıda sormadımda sol burun kemik eğriliğm var benım de ama bu kadar sorun yapacagını bilemedim demedilerde

Kızlar hamileliğimin 12.haftasında burun tıkanıklığı ile beraber grip geçirmeye başladım. Ama burun tıkanıklığım öyle böyle değil. Kafamı yatağa koyamadım nefes alamıyordum panik atak geçirdim. Gece kalp çarpıntısı ve kol uyuşması ile bile hastanaye gittim. Kendi doğum doktorum otrivine pediatrik yazdı sadece gece damlattm en azından uyurum diye 3-4 gün falan uyudum ama sonra sanki damla da etki etmemeye başladı. Bana yine geldiler. Şimdi 1 haftadır yine uyumuyorum sürekli panik nefes alamıyorum. Kbb burun eti. Büyümesi var dedi gribe bağlı sadece doğal şeyler yapabilirsin dedi ama yok onlar da bana mısın demedi. Hiç açmadı burnumu. En sonunda başka bir doktora gittim C Grubunda bir burun spreyi verdi burun eti küçültücü. Onu kullanıyorum iki gündür ama sanki etki etmiyor gibi. Paranoyak mı oldum bilmiyorum. Tabi bebeği düşünüyorum bir yandan. Ya burun spreyleri ona zarar verirse diye. Benim gibi bir şeyler yaşayan var mı? Bu burun spreyleri kullanıp çocuğunda sıkıntı olmayan. Ya da burun eti problemi yaşayan?
benim alerjik rinitim var, hamilelikte burun eti şişmesinden de çok çektim.. çözümüm breathright burun bantları oldu.
doğurana kadar kullandım, herhangi bir yan etkisi de yok, güvenle kullanabilirsiniz. hatta gratiste daha uygun fiyatlısı da var.

benim alerjik rinitim var, hamilelikte burun eti şişmesinden de çok çektim.. çözümüm breathright burun bantları oldu.
doğurana kadar kullandım, herhangi bir yan etkisi de yok, güvenle kullanabilirsiniz. hatta gratiste daha uygun fiyatlısı da var.
Sorun olmadı değilmi burun bandı valla bende şaşırdım ne yapacagımı19 haftadayım daha yolun basında bu yasantım boyu ilk defa böyle bir sorunla karsılasıyorum ilk gebeligim hazal şu aldm yıkama kıtı verdi KBB deneyecegım ilacını kullanmak istemiyorum bende bütün bandını önerirmısın rahat nefes aldınızmı 8 saat ara ile neredeyse ihtiyaç duyar oldum çünkü. Onu kullanınca sersem leşi yorum çünkü

Sorun olmadı değilmi burun bandı valla bende şaşırdım ne yapacagımı19 haftadayım daha yolun basında bu yasantım boyu ilk defa böyle bir sorunla karsılasıyorum ilk gebeligim hazal şu aldm yıkama kıtı verdi KBB deneyecegım ilacını kullanmak istemiyorum bende bütün bandını önerirmısın rahat nefes aldınızmı 8 saat ara ile neredeyse ihtiyaç duyar oldum çünkü. Onu kullanınca sersem leşi yorum çünkü
hiç sorun olmadı, ben geceleri kullanıyordum, gündüz idare edebiliyordum.

hiç sorun olmadı, ben geceleri kullanıyordum, gündüz idare edebiliyordum.
Günlük yaşamımı okadar etkilediki benim sıfıra düşüyorum bazen. Peki bunu her akşam yatmadan takıyorsunuz değilmi. Doğum sonrası düzeldi mi sizde normal yaşantınıza döndünüzmü

Doğum yaptınız mı siz ilk aylardan verimi kulkanndınız bana KBB kullanma dedı ağlamakla sıteesle günüm geçiyor çünkü iladin o aynı sanırım
Benim hamilelik başlar başlamaz solunum sıkıntım başlıyor 6 haftalıkken başlıyorum kullanmaya. KBB bana da vermedi ama kafın doğumcum riskli gebelik uzmanı ona güveniyorum hiç sorun değil kullan dedi ve kullandım hiç sorun yaşamadım bebekte de sorun olmadı. Nefes alamamak başlı başına stres zaten geçmiş olsun

Benim hamilelik başlar başlamaz solunum sıkıntım başlıyor 6 haftalıkken başlıyorum kullanmaya. KBB bana da vermedi ama kafın doğumcum riskli gebelik uzmanı ona güveniyorum hiç sorun değil kullan dedi ve kullandım hiç sorun yaşamadım bebekte de sorun olmadı. Nefes alamamak başlı başına stres zaten geçmiş olsun
Çok sevindim yemin ederim çok bunaldıgımda kullanıyorum. Nazal su ile yıkama yaptım. Benım doktorum ilaç vermez hiç bi parol dan başka ama kalıteli yasamımı etkiliyor. Uyumuyorum ki onun sıkınca bile sabaha kadar 6 kez zaten kalkıyorum ama 2 saat falanda uyuyorum hiç değilse olmaz inşallah bişey

Benim kadın doğum doktorun illiadini uzun vadeli kullanımda ne etki yarayacağını bilmiyoruz dedi. Ama ben de sadece o spreyle rahatlayabildiğim için geceleri mecburen sıkmak zorunda kalıyorum. Hayat kalitem neredeyse bitti. Doğacak çocuğuma bile odaklanamıyorum. Çünkü nefes alamıyorum bu da bende ani baş dönmesi kalp çarpıntısı tetikliyor. Uyku zaten yok. Burun bandı bende inanılmaz baş ağrısı yapıyor. Gece onunla uyumak da çok mümkün olmuyor..
Şimdi hamilelikte burun eti yaktırma operasyonu varmış onu araştırıyorum. O da gözümü korkutuyor ama yaşadıklarım da gözümü korkutuyor. Çok arada kaldım :KK43:(

Çok sevindim yemin ederim çok bunaldıgımda kullanıyorum. Nazal su ile yıkama yaptım. Benım doktorum ilaç vermez hiç bi parol dan başka ama kalıteli yasamımı etkiliyor. Uyumuyorum ki onun sıkınca bile sabaha kadar 6 kez zaten kalkıyorum ama 2 saat falanda uyuyorum hiç değilse olmaz inşallah bi
İlaca yönlendirmek gibi olmasın ama valla iki çocugum da da sorun olmadı şükür sağlıklı ikisi de🙏☺ Rabbim kolaylıklar versin size de sağlıkla gelsin bebişiniz

X