Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Pudrayı Kullanıyorsunuz?

bu pudradan bende kullanıyorum.gercekten cok güzel bir pudra ve cilde bir zararı yok.sadece sephoraya özel üretildi ama kaldırılmıyor.şubatta tüm kozmetik firmalarına dagıtımı yapılacak yani şimdilik sadece sephorada var.

hayatım markasını okuyamıyorum
clinique dediğin o mu?güzel kapatıyor yani?ben pudra altına fondoten sürmem onun için soruyorum?
normaldede minelerlli kullanıyorum ama toz oldukları için çantamda taşımak pek kullnışlı olmuyyor sürümüde el becerisi istiyor
alsam mı ki bunu?

Son düzenleme:
evt canım clinique.tam olarak adı clinique almost powder make up.ben cok memnun kaldım yüzümdeki sivilce izlerini gayet güzel kapattı.sırnaşık şey

yaa benim yüzüm yağlı bana ne öneririsiniz fondotön mü pudra mı

Cildin yağlı olduğu için pudra kullanmalısın daha mat ve doğal bi görüntü vercektir. ben su an maybellıne dream mat powder i kullanıyorum cok dogal bı goruntu verıyo ustelık fondotene yada kapatıcıya ıhtıyacım kalmıyo cok yumusak bı pudra fıyatıda uygun gecen hafta ykm den 21.90 a aldım haberiniz olsun kızlar:):):)

Bende clinique perfect real makeup pudrasını aldım kullanıyorum kullandıklarımın arasında iyisi ama nedense ilk denedigimde satışı kız sürmüştü çok güzel kapatmıştı hatta fondötene hiç gerek yok diye düşündüm.ama benim sürdügümde o kadar olmuyor anlamadım bende..sivilce ve lekelerim var kırmızı kırmızı onlar kapansın istiyorum..fondötende estee lauder aldım oda çok mükemmel degil..ne zaman istedgim gibi bir pudra fondöten bulacam bilmiyorum..

avon color trend translucent tan sıkılastırılmış pudra kullanıyorm ve memnunum

bende max faktör creme puff kullanıyorum ve hiç memnun kalmadım.Yüzdeki en ufak bir lekeyi bile kapatmadı,ayrıca hiçte kalıcı değil.Hemen uçup gidiyor.Sahtesini mi aldım bilmiyorum.ondan önce elite wet&dry pudra kullanmıştım.Çok ta güzel kapatıyordu.
şimdi flormarın aqua stay on föndötenini aldım.çok memnunum.nemlendirici,pudra, föndöten,spf10koruma hepsi birarada.

Son düzenleme:
Ben de clinique almost powder make up pudarayı merak ediyorum. Şöyle fondotene gerek kalmasın istiyorum. Estee, dior ve bu pudra arasında kaldım. Yardım lütfen Damlass arkadasım..:KK70:

yillar önce aldigim avonun pudrai var onu kullaniyorum memnunumda ama imdi mineral pudra denemek istiyorum

ben uzun yıllar bourjois kullandım, gayet memnundum, ama sımdı yuzumde akne tedavımden kalan lekelerım oldugu ıcın daha yagsız ve daha mat olan barbara bort kullanıyorum, kapatıcılık özellıgı gayet ıyı, özellikle akne ve sıvılce sorunu olanlara tawsıye ederım, cilde en ufak bır zararı yok...

ben fondoten kullanmadan yalnızca pudra kullanarak güzel bir görüntü elde edebilir miyimm

ben fondoten kullanmadan yalnızca pudra kullanarak güzel bir görüntü elde edebilir miyimm

pudra fondötenin üstüne sabitlemek için sürülür aslında ama ben fondöten kullanmadığım için bazen pudrayı tek başına sürüyorum ve çok kötü de görünmedi hiç...ama geçenlerde vıcyh'nin sabitleyici pudrasını almak istedim, satıcı fondötenin üstüne sürülmesi daha uygun dedi, çünkü toz ve bembeyaz, parlamayı alsın diye adı da sabitleyici pudra..almaktan vazgeçtim ama kullanırsan da bence fena olmaz...ama cildine uygun güzel bir marka al ve satıcılarla konuş...

pudra fondötenin üstüne sabitlemek için sürülür aslında ama ben fondöten kullanmadığım için bazen pudrayı tek başına sürüyorum ve çok kötü de görünmedi hiç...ama geçenlerde vıcyh'nin sabitleyici pudrasını almak istedim, satıcı fondötenin üstüne sürülmesi daha uygun dedi, çünkü toz ve bembeyaz, parlamayı alsın diye adı da sabitleyici pudra..almaktan vazgeçtim ama kullanırsan da bence fena olmaz...ama cildine uygun güzel bir marka al ve satıcılarla konuş...

saol canım..
ben tenimi biraz daha beyaz gösterecek bir pudra almayı düşünüyorum..
hadi bakalım hayırlısııa.s

pastel kullanan varmı acaba??

Ben 5 senedir Pastel'in Bronzlaştırıcı Pudrasını kullanıyorum. (Bronzing Powder-ultra silky effect) İnanılmaz memnunum,onsuz dışarı çıkabileceğimi hayal bile edemiyorum. Arkadaş tavsiyesiyle başladım ve bir daha bırakamadım. Hangi pudrayı kullansam onun haricinde ki, çok yavan kalıyor. Ben bronz ten manyağı olduğum için benim ihtiyacım olanı bana veriyor, solariuma gerek bile kalmıyor. (,
:dance:

Arkadaşlar bana önerebileceğiniz bir pudra varmı ? Cildim çok yağlı ve belli bir süre sonra kalıp gibi duruyo matlaştırıcı türden bir pudra istiyorum..Ayrıca kapatıcılığınında iyi olmasını istiyorum tabiki.. Yüzümde çok sivilce yok ama bazı izler kaldı onları stick ile kapatıyorum ama üstüne onu koruyabilecek pudra bulamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim..Ayrıca hiç proactivin sıkıştırılmış nötr pudrasını kullanan varmı ? onu almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.

Benim şuanda kullandığım pudra catherine arley'in pudrası zaten kalıcılığı gerçekten çok güzel ama cildimin bazı bölgelerini kapatması için fazla sürdüğümde belli bir süre sonra çok kötü bi görüntü oluyo :s Lütfen başkalarıda bana yardımcı olsunlar..

X