Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Benim şampuanım NATUR VITAL (evet böyle yazılıor nedense nature deil =) )
-kuru saçlar için olanı - cok memnunum ben saça parlaklık veriyor. krem olarak da gliss kullanıyorum pembe kutulu olan yabangülü yağı özlüymüş. bu ikisinden de cok memnunum özellkle şampuan değiştirmek isteyen bayanlara önerimdirr :içelim:

Bende Gliss kullanıyorum. çok memnunum. Saçlarım dalgalı olduğu için çok kabarıyordu. Her gece jöle sürüyordum. Ama Gliss kullandığımdan beri öyle yatıyorum hiç kabarmıyor. Bir de saçları kolay açan banyo sonrası spreyini kullandım. Saçımda kepek olduğunda Heden Solders kullanıyorum. ( doğru yazamadım pardon!) o da mükemmel. Bazen sıkılınca Blendax kullanıyorum. Eskiden Blendaxın mavi uzun şişede olanı vardı çocukken kullanırdı annem. Çok güzeldi ama artık yok:çok üzgünüm:

bende GLiss kuLLanıyorum. "Kolay Kırılan Uzun Saçlara" çeşidinden . İçinde Argan Ve Shea yağı var.Bide şampuanın saç kremini kullanıyorum Şubat ayından beri . SaçLarım çok kırıktı. Nisandan kırıkLarımı aLdırdım . Şampuana devam ediyorum . Ve harika . Hem saçLarım kırıLmıo,IşıLtılı ve sağLıkLı görünüo:sm_cool:

ben yıllardır Rejoıce kullanıyordum ama baktım saçıma iyi gelmemeye başladı..
Nisandan beri bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dove'un yeni şampuanı var serum katkılı ondan kullanmaya başladım her saç Tpine Göre Var walla saçlarım inanılmaz Değişti..kuvettlendi :) hemde misler Gibi kokuo..
zaten Yüz sabunumda dove Şampuanda Dove olunca Süper oldu
tavsiye ederim Dove şampuanı kızlar..:smiley-cool:

aydan şenerin tanıtımını yaptıgı bir ürün var dermokil diye. onun şampuanını kullanıyorum ve acayip memnunum saçlarım uzun ve ince telli çok gürleşti ayrıca dökülmesi de durdu, bu tip sorunlar yaşayanlar varsa tavsiye ederimm.

valla benim şuanki şampuanım clear çokta memnunum.diğerlerinden tavsiye edeceklerim, pantene,dove,blendax ve head&shoulders bunlar ama blendax bnm saçımı yağlandırıyor haberiniz olsun canlarımm

ben blendax'ı hiç sevmiyorum ya,, saçlarımı çok iğrenç yapıyo :/
pantene kullanıorum memnunum diyebilirm..=)

dermokili merak ettim:KK70: bulabilirsem..

GUHL... Badem ÖzLü harika bi sampuan... O kadar sey denedim, hic biri bu kadar iyi degildi... Gercekten hayran kaldim, saclarim yumsacik, dümdüz bide mis gibi kokuyor.

blendax ve elidor kullandım arındırıcı ve yağ dengeleyici özellikte olanlarından saç derimi ve saçımı çok yıprattı.Saç derimde sivilceler çıktı.

Bıraktım bugün pantene e başladım temel bakım (normal saçlar için) olanına.İlk yıkamada iyi geldi.Umarım yıpranmış saçıma derman olabilir.

Bi daha yağlı saçlar için olan şampuanları kullanmayacağım saçımı çok yıpratıyor ,saçım açılmıyor ve daha beter yıpranıyor.Sönüyor ölü gibi oluyor.

normal saçlar için olan şampuanlardaki temizleyiciler daha hafif olduğu için sanırım daha az yıpratıyor ve saç daha canlı oluyor.

panten kullanıyorum çokta memnunum
ama her ay farklı ürününü alıyorum mesela bu ay temel bakımı kullandıysam
birdahaki ay incelerek kopmalara karşı etkili olanını kullanıyorum
bakım yapmış oluyorum bir yandan:icecream:

pantene i uzun yıllar kullandım..kullandığım süre boyunca saç dökülmesinden şikayetçiydim doktor doktor gezdim olmadı..en son şampuanımı değiştirdim kurtuldum..bende dökülme yaptı faydasını göremedim ama gliss güzel..

X