Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

john frieda şampuanını bende kullanıyorum tek kelime ile harika.serumu ve düzleştirici bakım sütünü de tavsiye ederim.

adalayda ben ykmden 19 ytle almıştım şampuanı, yanında da minicik kremi hediyeydi. sevilde de 17 gibi birşey yanılmıyorsam. a.s.

pilarcım çok saol şu an elimde organicum var ve kokusu dahil etkisini felan da pek beğenmedim ben çok özülmüştü ama onun yerine keşke john fridayı alsaymışım dedim neyse bitmesini bekliyorum mecburen.

Saçım ince telli yağlı uzun ve röfleli yani 10 cm kendi saçım gerisi röfleli desem daha doğru.Bu durumda hangi şampuanı kullanacağımı bilemiyorum şöyleki; yağlı saçlara göre şampuan alsam dipler yağlı ama uçlar röfleden kuru olduğundan dipler iyi oluyor ama uçlar daha da çıtır oluyor.Boyalı saçlara göre alsam uçlar daha rahat açılıyor ama dipler hemen yağlanıyor. Saç yıprandığı için kendi saçım gelsin istiyorum artık oryal istemiyorum saçı mahveden o. Bitkisel ürün kullanmak istiyorum ama saçı taramak çok zor oluyor.Yine de bitkisel olsun diyorum siz ne dersiniz??
Benim durumumda olanlardan bilgi paylaşımı istiyorum.

senin durumunda değilim ama bir öneride bulunabilirim gliss'in dipleri yağlı uçları kuru saçlara özel bir şampuanı var adı dengeleyici şampuan belki iyi gelebilir ama bilemiyorum :1rolleyes:

ben artık kozmetik şampuanları kullanmıyorum.şaçlarım kendine geldi canlandı parladı..eczaneden alıyorum.bugün prozinc aldım bunu deneyeceğim birde. hihoyyyt

Arkadaşlar ben de çok şampuan değiştirdim. Hepsinden de başka başka nedenlerden vazgeçtim...

Panthene:Saçkremli olduğundan saçımı dökmeye başladı bıraktım... :bbo:
Bioksin:Mükemmel ama pahalı olduğundan artık almıyorum. :bbo:
Dove:Bir deniyim demiştim. Eşim kullanıyordu. Ama benim saçlarımı döküyor. :bbo:
Tresan (ısırgan özlü):Saçıma iyi gelmişti ama kokusunu sevmedim... :bbo:
Sebamed:Güzeldi ama o da pahalı geldi... Hem de sabun gibi kokuyordu... Eşim sevmedi kokusunu... :bbo:
Elidor(kına özlü):Saçlarımı döktü.:bbo:
Blendaks(yeşilçay-greyfurt)Şimdi bunu kullanıyorum. Yeni başladım daha...Saç dökülmelerim azaldı.

Kızkardeşim de Headen Shoulders kullanıyor. Kokusu güzel. Saçlarını dökmüyormuş. O çok memnun.

bende tresan kullanmaya başladım yeni ısırgan özlü umarım dökülmeyi durdurur

bu saçları yumuşak yapsın parlak göstersin diye şampuanların içine bi ton krem koyuyorlar çok fena dökülüyor.. ben elseve kullanıyordum o da aynı şekil çok kremli şimdi glıss aldım bakalım bide buna:bbo:

benım saclarım dalgalı kalın tellı kuru ve zor sekıl alan
elıdor kullanıyordum bakım kremı ıle beraber krem kullanmayınca saclarım sert kalıyordu
kk da bır arkadasın tavsıyesı ıle loreal elseve ın duzlestırıcı etkısı olana basladım yaklasık bır aydır
ve cok memnunum hıc krem falan kullanmama gerek kalmıyor saclarım yumusacık oldu

yıllardır bır cok sampuan denedım (dove, elidor,panten,ıpek,v.s.)kremle beraber hıc bırı saclarımı yatıstıramamıstı sacı benım gıbı olanlara kesınlıkle tavsıye ederım

senin durumunda değilim ama bir öneride bulunabilirim gliss'in dipleri yağlı uçları kuru saçlara özel bir şampuanı var adı dengeleyici şampuan belki iyi gelebilir ama bilemiyorum :1rolleyes:
teşekkürler aslında ben de onu almayı düşünmüştüm ama içindekiler bölümüne bakınca silikon yani şu diklo.. unuttum ismini o maddeden vardı vazgeçtim.sanırım bitkisel birşey alacağım ama ne:KK43:

bende bitkisel bi şampuan kullanıyorum . çam terebentinin şampuanı bu 2.kez kullanışım ama memnunum.elidor kullanmayın da ne kullanırsanız kullanın.hep döküyor saçları...

arkadaşlar amway tavsiye ederim bende içine çamterebentin döktüm ve sonuç süperr:dance::

arkadaşlar mecit efendi diye bi marka var hani.
yağları falan da var
ben sürekli yağlı bakım yaptığım için biliyorum iyi bi marka yağları da çok güzel
geçen aktarıma gittim
orda gördüm şampuan çıkarmış
iki çeşidi var
defneli,ısırganlı
aktar öve öve bitiremedi
saç kremi ayrı sadece uçlara sürüuosunuz
fiatı 10 ytl
kokusu süper ve de kocaman bişe
henüz almadım evdeki şampuanım bitsin başlıycam sonuçları yazarım
bu arada aktara uzun yıllardır alışveriş yaptığım için güvenirim iyi olmayan bişeyi söylüyo kullanan varsa yazarsa sevinirim

Head & Shoulders kullaniyorum gercekten güzel bir sampuan.kokusu verdigi hacim ve dökülmüyor artik tavsiye edebilirim...

slm arkadaşlar bende çok şampuan değiştirdim ama hala aradıgımı bulamadım.
benim sorunum saçlarımdaki elektriklenme bi çözüm bilen varsa lüfen yazsınnnnn.
şimdiden teşekkür ederim. yardımcı olursanız sevinirim

X