Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

İçeriğinde çam terebentin olan şampuanları kuru saçlılar kullanmasın bence, dökülmesini önlicem derken saçlar daha da kurur ve kırılır. Benim saçımda çok işlem görmüş bir saç, 4-5 ay öncesine kadar senelerdir röfleliydi, bakırla kızıl arası bir renk şimdi, iki hafta da bir boyatıyorum. Her türlü şampuan kullandım hayatım boyunca, bir ara bitkisellere çok sardım. body shop un ballısı güzeldi gerçekten özellikle kremi süperdi, ama benim saçım için hafif kalır malesef :KK43: Kerastese'in zayıf saçlar için çimento serisini kullanıyorum yeşil kutulu seri, gene kerastese'in kuru saçlar için maskeleri ni de kullanıyorum, bide kuru saçlar için serumu var çok güzel. Nerdeyse hergün doğal yada kozmetik bir bakım yapıyorum, yaptırıyorum, periyodik kestiriyorum ama hala toparlayamadım saçımı :KK43:

benımde saclarım cok dökülüyo hangı şampuanı kullamam lazım acaba.cok kuru ve kıvırcık saçlarım var şuan elıdor kullanıyorum dahasonrada 7 24 suruyorum bıraz ıyı oluyo ama dökülmeye devem ne yapmalıyım ltf cevap gonderın

Pantene kullanıyorum çok memnunum kuaförüm tavsiye etmişti..

ben organiksden kullandım yeşil olanından saçlarım ince telli ve röfleli ayrıca yağlı benim hiç hoşuma gitmedi 1 kere yıkadım bütün gün kaşındım :) ve saçım hemen yağlanmış gibiydi akşama hemen başka şampuanla yıkadım saçımı bir daha da kullanmadım eşime devrettim :)

bu market şampuanları saçımı çok döküyo ve yıpranmasına hiç etkisi olmuyo, eczanelerde satılan şampuanlardan da deniyorum ama nitelikli bi etki elde etmiş deilim, bitürlü tamam bu benim saçıma oldu dediim bi şampuanı bulamadım.nette bir ayda iki kat hızlı uzatan şampunanın reklamı yapılıyo ya habire, onu düşünüyorum, body shop da kuvvetli ihtimallerim arasında.nettekini de inceledim kaliteli kuförlerde satılıyo,herbal hair care adı. tamamen bitkiselmiş bakım losyonu ve şampuanı var,ismini daha önce duymadığımdan biraz tereddüt ettim.kararsızım body shop ve herbal hair care arasında.:1rolleyes:

yes herbal hair care bende geçen bi sitede gördüm bunu baktım araştırdım.yalnız pahalı bu ya hair care olanın içinde yağlar da mevcut ama şampuaanın içinde sadece 19 çeşit bitkisel kürler varmış.ben şampuan istiodum ama içeriğinde yağlar olmadığı için vazgeçtim.bakım yağı o kadar para edermi ya ayrıca uzun iş yapıcakmışın saçında bekleticekmişin öf öf öf.bemiks,evigen,bepanthne bunları aldım ben yapıcam ama hangi şampuanın içine onu bilemedim

ya kızllaarr elidorun yeni cıkan sampuanlarından deneyen var mı ??
dove kullanıyodum 5 yıldır ama bu sene dove içerigini mi deiştirdi ne yaptı anlamadım saclarımı berbat yapıyo
elidor eger gerekten değiştiyse ona geciş yapıcam

valla canım ben 3 aydır head&sholders şampuan kullanıyorum.elidorun kullanmadım sonzamanlarda.ama sana elidorun saç maskesini tavsiye edebilirim.koparak dökülmeler için turuncu renkli.kokusu mükemmel,gün içinde alıyosun kokuyu.yumaşacık yapıyor.ben onu kullanıyorum süper.eminim şampuanı da iyidir.kaydirigubbakcemile5

uzun zamandır elsev kullanırım
yeni çıkan arı sütü besleyici şampuanını da aldım saçlarım boyalı haliyle kuru tabi saçımı yumuşak ve parlak yapıyor memmunum:lepi:

slm bende de saclarımmmmm elektrıklı n olur care elıdor dove...n varsa denedım mahvoldu n dersınız....yardım edın sacımı boyatıyom...

elseve arısütünden bende acaip memnunum..saclarım kalın telli we gür,yumusacık yapıyookaydirigubbakcemile2

fruit kicks diye bir şey aldım kokusu güzelmiş tavsiye ederim

elseve arısütünden bende acaip memnunum..saclarım kalın telli we gür,yumusacık yapıyookaydirigubbakcemile2

evet , kesinlikle katılıyorum.Bu elseve'in arısütlü şampuanı saçları ipek - saten gibi yumuşacık yapıyo, zaten daha yıkarken anlıyosunuz saçlarınız parmaklarınızın arasından kayıyo, ben kremini de kullanıyorum ve taramama gerek kalmaksızın saçlarım açılıyo , tavsiye ederim:KK66::lepi:

saçım dümdüz, ince telli ve 2 günde yağlanıyor, dove , pantene işe yaramadı, head and shouldersin mentollüsü iyi gibi, neler önerirsiniz?

saçlarım çok kırık olduğu için bugün gördüğüm dove onarıcı bakım şampuanını aldım..
umarım işe yarar.
kullanan var mı??

saçım dümdüz, ince telli ve 2 günde yağlanıyor, dove , pantene işe yaramadı, head and shouldersin mentollüsü iyi gibi, neler önerirsiniz?

benim saçımda yağlı ve düz.head&shoulders limon ve yeşil çay özlü kullandığımdan beri saçlarım daha canlı ve daha geç yağlanıyo.tavsiye ediyoruma.s

X