Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

çok güzel de canım onda da dimethcone var, kafayı bozcam silikonla yakında -tatlicadiarzu- bi de şampuanı duruluyosun gene, o durulanmıo da, yıkayıncaya kadar saçta kalıo:tomato:

canım dimethcone heryerde var ama o gliss cok guzel ve durulanmaan bakım şeylerını severm diplere surmuceksi:kahve:n yag yapmıor sacı koruor daha guzel bence :)

SLMM KIZLAR BENİM SAÇLARM İNCE TELLİ VE İNANILMAZ KIVIRCIK, KURU YAPILI Bİ SAÇIM VAR AMA HİÇ BOYA KULLANMADIM. SAÇIMDA ŞU AN LOREAL ELSEVE İN ARI SÜTÜ ŞAMPUANINI KULLANIYORUM. ŞAMPUAN VE KREM BİRARADA KULLANMAK SAÇI YIPRATIR MI? ARTI BİR DE SAÇ KREMİ KULLANIYORM BİRAZ DÖKÜLME OLUYOR ÖNERECEĞİNİZ BİR ŞAMPUAN VE KREM VAR MI SAÇ KREMİ KULLANMASSAM SAÇIM AÇILMIYOR ÇOK GÜRR :teselli:

saçı yıpratmaz döker canım. o ikisi birarada şampuanlar silikon bombardımanı gibi. saçın ondan dökülür, "Şampaninizda Dimethicone varsa dikkat" die bi topic var, orda silikon içermeyen şampuanların adı geçio. kremi de sakın diplere sürme, kaşındırır, yağlandırır, kepek yapar ve döker. ben dfn garlı isimli bitkisel şampuanı önerebilirim miktar ve fiyatı açısından, ama alırsan maskesini de al mutlaka, ikisi birlikte kullanılınca çok iyi sonuç veriyor. onun dışında sebamed de çok güzel ama miktarı az fiyatı da biraz fazla. 200ml 15 tl.

saçı yıpratmaz döker canım. o ikisi birarada şampuanlar silikon bombardımanı gibi. saçın ondan dökülür, "Şampaninizda Dimethicone varsa dikkat" die bi topic var, orda silikon içermeyen şampuanların adı geçio. kremi de sakın diplere sürme, kaşındırır, yağlandırır, kepek yapar ve döker. ben dfn garlı isimli bitkisel şampuanı önerebilirim miktar ve fiyatı açısından, ama alırsan maskesini de al mutlaka, ikisi birlikte kullanılınca çok iyi sonuç veriyor. onun dışında sebamed de çok güzel ama miktarı az fiyatı da biraz fazla. 200ml 15 tl.

canm yenı bişe keşfettm paylaşim dedm.D kremi diplere surunce yaglandırıo ya bu bahsedecegm krem hiç yaglandrmıo aksine çokk parlatıyo burdakı halay parfumerıden aldm izmrden :) adını unuttm ama swiss formula jojoba yaglı krem çoook guzel hatta süper deneyeblrsn bulursan :):1hug:

canım dimethcone heryerde var ama o gliss cok guzel ve durulanmaan bakım şeylerını severm diplere surmuceksi:kahve:n yag yapmıor sacı koruor daha guzel bence :)

saç tellerini kaplıyor ama, bu da iyi bişey değil yani. ben de çok kullanırdım ama artık elim varmıo kullanmaya senağlama şişemin 1/5 i duruyo, atmaya da kıyamam kiÇok üzgünüm çoook
bu ürünleri makyaj gibi düşün, aslında saçını daha iyi yapmıyo, sadece daha iyi görünmesini sağlıyo. ama uzun vadede fayda değil zarar verdiği gözle görülür hale gelio. :kahve:
ben de yeni maske almıştım oil nutritive,2-3 kez kullandım, onda da silikon var, ama atamam. bitirene kadar çok nadiren, arada bir kullanmayı düşünüorum, o da içindeki argan ve shea yağı iyi gelio saça die.:eek:

canm yenı bişe keşfettm paylaşim dedm.D kremi diplere surunce yaglandırıo ya bu bahsedecegm krem hiç yaglandrmıo aksine çokk parlatıyo burdakı halay parfumerıden aldm izmrden :) adını unuttm ama swiss formula jojoba yaglı krem çoook guzel hatta süper deneyeblrsn bulursan :):1hug:

dfn garlı da diplere sürülebilio, hatta diplere sürmek gerekio bitki özünü saçın alabilmesi için. benim saç derimin maşallahı var, cildim yağlı, o yüzden ihtiyaç duymuo yağa fln, bi de turplu suyuma biraz zeytinyağı katarım hep, o da ii gelio. burda bulamam kii, ama gözüme kestirdiğim bi saç kremi var burda, silikon içermez yazıo üstünde almanca, onu alcam.kaydirigubbakcemile2 Türkiye'ye gelince dediğne de bakarım, bana saç ürünü de yeterdelikafadulden

dfn garlı da diplere sürülebilio, hatta diplere sürmek gerekio bitki özünü saçın alabilmesi için. benim saç derimin maşallahı var, cildim yağlı, o yüzden ihtiyaç duymuo yağa fln, bi de turplu suyuma biraz zeytinyağı katarım hep, o da ii gelio. burda bulamam kii, ama gözüme kestirdiğim bi saç kremi var burda, silikon içermez yazıo üstünde almanca, onu alcam.kaydirigubbakcemile2 Türkiye'ye gelince dediğne de bakarım, bana saç ürünü de yeterdelikafadulden

aslnda bulablrsn sampuan yabancı isveç formullu baktm şimdi markasına : St. ives Swiss Formula, Extra Shine Rasberry & Jojoba Vitamin yazıo üstnde pembe :KK70:
defne garlı denemek istiyor m nerde bulcam ya :KK70: of ama bugn aldm ya sampuan içine ampul ve çam terebenti kattm onu deneyp de alırım atmaya kyamıo insan dogru :))

aslnda bulablrsn sampuan yabancı isveç formullu baktm şimdi markasına : St. ives Swiss Formula, Extra Shine Rasberry & Jojoba Vitamin yazıo üstnde pembe :KK70:
defne garlı denemek istiyor m nerde bulcam ya :KK70: of ama bugn aldm ya sampuan içine ampul ve çam terebenti kattm onu deneyp de alırım atmaya kyamıo insan dogru :))

aktarlarda satılıo defne garlı. maskesinin vardı ama şampuanın tester'ı var mıdır bilmem ki? St. Ives, tamam bulurum muhtemelen. teşekkürler...

450 ml aktardan aktara 12-15tl arası değişir. 15 diyenle pazarlık yap, 15 ten yukarı sakın verme:)

dfn garlıyı duymştum cnm hiç memnun olmayan duymadm kesin deniyecm çok saol cnm hatta ben güzellk merkezi gibi bi yere danışmıştm :uhm: ama saç kremi olarak yalan olmasın amabalajı siyahtı dax mıydı neydi öle değişik bir markayı söyledi şampuan olarakta dfn garlı ikisi farklı olunca almamıştım

gliss oil nutritive saç kremi gbi bişe onu sacına sprey sıktn mı ne kreme ihtiacn kalır ne bakıma sacı hemen açıo da :)

ben de gliss de var spreyi hala duruyor hatta :) spreyini bilmiyorumda cnm şampuanını kremini kullandım kafam kepekten arınmadı zaten benim saç öle gür ki maşş ben hem saç kremi kullanıyodm hem bi de üstüne sprey sıkıyodm anca öle açılıyodu belki düz saçlar için daha uygun olabilir sengözlerimebaksanab

SLMM KIZLAR BENİM SAÇLARM İNCE TELLİ VE İNANILMAZ KIVIRCIK, KURU YAPILI Bİ SAÇIM VAR AMA HİÇ BOYA KULLANMADIM. SAÇIMDA ŞU AN LOREAL ELSEVE İN ARI SÜTÜ ŞAMPUANINI KULLANIYORUM. ŞAMPUAN VE KREM BİRARADA KULLANMAK SAÇI YIPRATIR MI? ARTI BİR DE SAÇ KREMİ KULLANIYORM BİRAZ DÖKÜLME OLUYOR ÖNERECEĞİNİZ BİR ŞAMPUAN VE KREM VAR MI SAÇ KREMİ KULLANMASSAM SAÇIM AÇILMIYOR ÇOK GÜRR :teselli:

canım benim de saçlarım kremden dolayı döküldüğü için , ama kremsiz de açamadığım için sarıkız saç düzleştirici spreyi keşfettim ve de çok memnun kaldım.Yıkanmış saçlarıma sıkıyorum tarıyorum hemen açıyor, tavsiye ederim..a.s

bugun duru nun hacım verici soya ozlu sampuanı ve içine bemıx bepanthene ve çamterebnti katmısdm
onla ykandm saçlarm gürleşti :KK70:

bugun duru nun hacım verici soya ozlu sampuanı ve içine bemıx bepanthene ve çamterebnti katmısdm
onla ykandm saçlarm gürleşti :KK70:

peki nezamandır kulanıyorsun sac telin kalın telliyse her şampuanı kolaylıkla lulanabilirsin ama benim gibi ince telli saclarda cobuk elektirenmeler oluyor be güzelimCADIARZU

benim saclarımıilk elidorla yıkamaya başlamışlar sonra elidoruda bozdular bılandaw panten ricoz dove elseve kılir hemen hepsini kulamışım hic saclarımı istedigim gibi parlatıp dolgunluk saglamadı şuan dermokil kulanıyorum du bakalım tabi yanısıra boyama işlemleride sacı tamamen mahfetti

Ben Nivea kullaniyoru=dum ama sacim cabuk yaglaniyordu onla.Simdi Keranove diye bi sampuan var cok guzel.Onu kullaniyorum...Memnunum...

Marlies Moller'i tek gecerim.. volume sampuani simdiye kadar cikmis sampuanlarin en iyisi diyebilirim. Ben boyle bi sampuan gormedim, evet belki pahalli olabilir ama sac'a gereken herseyi sagliyo.

Herseyden once hacim saglayan bu sampuan sac uclarini kurutmuyor, tel tel kaliyo ve elektriklesmiyor... ayni sirada sac dibleride hacim kazandigindan sac uzundaki gibi yagli bi gorunum vermiyor.

Cok fazla kullanilmaya gerek olmadigi icin uzun sure kullanabilirsiniz. Avucunuza bi findik kadar koyup kopurterek basin ense kismindan yukariya dogru masaj yaparak yikanmasi gerekiyor..

Harika bi sampuan, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.:lepi:

Marlies Moller'i tek gecerim.. volume sampuani simdiye kadar cikmis sampuanlarin en iyisi diyebilirim. Ben boyle bi sampuan gormedim, evet belki pahalli olabilir ama sac'a gereken herseyi sagliyo.

Herseyden once hacim saglayan bu sampuan sac uclarini kurutmuyor, tel tel kaliyo ve elektriklesmiyor... ayni sirada sac dibleride hacim kazandigindan sac uzundaki gibi yagli bi gorunum vermiyor.

Cok fazla kullanilmaya gerek olmadigi icin uzun sure kullanabilirsiniz. Avucunuza bi findik kadar koyup kopurterek basin ense kismindan yukariya dogru masaj yaparak yikanmasi gerekiyor..

Harika bi sampuan, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.:lepi:

nerden satın alablrm cnm bunu

nerden satın alablrm cnm bunu

Turkiyede nerelerde satiliyor hic bi fikrim yok, ama oldukca pahali sampuan oldugundan her yerde bulamazsin, yerinde olsam internetten arastirirdim.. senin icin bi bakiyim.. bulursam yazarim :KK66:

Bu arada Marlies Mollerle ikinci yikmam ve sacim cok az dokuldu arkadaslar, dokulme sorunu olanlarada tavsiye ediyorum =))

X