Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

arkadaşlar büyük bir aktarda adamotlu şampuan gördüm ben.adını unuttum ama şişesinin içinde dev gibi insana benzeyen bi bitki köküyle satılıyor.adam çok övdü şöyle güzel böyle güzel diye ama ben cesaret edip alamadım acaba bu şampuanı deneyen varmı?

ben head shoulders kullaniyorum kepek icin kepek sorunum oldugu icin
bende cok sampuan degistirdim hic birinden memnun kalmadim aslinda.

araştrdm sipariş yoluyla gelıomuş ama fiyatı oldkca pahalı geercekten

Bi kere denesen vazgecemiceksin, ben simdiye kadar ne denediysem bi turlu sacima uymadi, ama bu gercekten baska bisey..

Baska sampuan aramaya devam et, yada sabun.. burda cok kullanip memnun olanlar var.. Turkiyede yasamis olsam aktarlardan denerdim, ama oyle bi luksum yok.. Sampuana guvenmek zorundayim maalesef.

kesinlikle ve kesinlikle l'orael elseve şampuan artı saç kremi artı l'orael kerastas saç bakım maskesi mükemmel 3lü saçlarımı hem ipeksi hem parlak hem canlı hemde orial'in zararını yoketti şiddetle tavsiye ederim :KK70:

kaydirigubbakcemile5 aynı uygulamayı bnede yapıyorum ve çokta memunum
kendimi bildim bileli Blendax kullanıyorum bana göre piyasadaki en kaliteli şampuan saçlarımı çok güzel temizliyor ve parlatıyor. saçlarım daha diri ve sağlıklı görünüyor (bu arada blendax keremsiz kullanıyorum etkisini daha fazla gösteriyor daha sonra durularken saç ularıma herhang
bir markanın saç kremini sürüyorum ama diplerine sürmüyorum saçı döküyor)

ben gliss kullanıyordum beyaz şişe olanından kuaförüm saçların tuhaf kokuyor dedi hakkattende garip bir kokusu var şimdi elseve e geçtim cok şükür guzel kokmaya basladılar:)

kızlar Hacı şakir şampuan deneyeniniz varmı aranızda ? ben yaklaşık 1 aydır bal katkılısını kullanıyorum inanın memnun kaldım diğerlerine nazaran , hem içinde dimetcihonede yok yerimseniben tavsiye ederim , hemde mis kokuyo kaydirigubbakcemile3

Valensey yılan şampuanı ve yılan yağı inanılmaz bir ikili ben bizzat denedim ve sizlerinde denemsini tavsiye ederim. Şampuan daha önce izinsizdi fakat şuanda izni alınmış ve bende hmn kullandım 1 hafta oldu. Saçları hem kuvvetlendiriyor hemde dökülmeyi kesiyor.

KIZLAR BENDE SU SON ZAMANDA CIKAN VE BAYA YAYGINLASAN BITKI DERMAN URUNLERI VAR BELKI DUYMUSUNUZDUR ONNUN SAMPUAN VE SAÇ KREMINI KULLANIORUM TAMAMEN BITKISEL KULLANIRKEN ICIM RAHAT SACIMI HİÇ YORMADIGINI BILIYORUM VE ETKILERIDE COK GUZEL KOLAY KOLAYDA DEGISTIRMEM HERHALDE SAMPUANIMI ARTIK ARADIGIMI BULDUMhihoyyythihoyyyt

KIZLAR BENDE SU SON ZAMANDA CIKAN VE BAYA YAYGINLASAN BITKI DERMAN URUNLERI VAR BELKI DUYMUSUNUZDUR ONNUN SAMPUAN VE SAÇ KREMINI KULLANIORUM TAMAMEN BITKISEL KULLANIRKEN ICIM RAHAT SACIMI HİÇ YORMADIGINI BILIYORUM VE ETKILERIDE COK GUZEL KOLAY KOLAYDA DEGISTIRMEM HERHALDE SAMPUANIMI ARTIK ARADIGIMI BULDUMhihoyyythihoyyyt

bitki derman ürünlerinin şampuan ve kreminin fiyatı nedir acaba ? bilgilendrirsen sevininrim şimdiden teşekkr a.s.

dıger urunlerden bıraz pahalı sampuanı 25 sac kremı 15 cıvarında ama etkılerı gercekden cok guzelalkisalkisalkis

X