Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben bir ara turuncu seiyi kullanmıştım canım...güzeldi,ama şimdi saçlar yanık ve çok cansız.
o nedenle doğal bir şampuan kullanıyorum..
ama elidor turuncu güzeldi..hala da evde bir şişe var şampuan ve saç kremi ..:90:

benimde boyadan yıpranmış kuru uçları
7/24 kremini beğendim şampuanı da kremini de denicem
en kısa zamanda
teşekkür ederim canım:KK70:

saçlarım dökülüp seyreldiği için bioxin tavsiye etti kuaförüm. kullanmaya başladım umarım faydasını görürüm

bu arada dove yoğun bakım terapi olan şampuan krem ve maskesini kullanıyorum
4. kullanımın ve gayet memnunum boyadan yıpranmış saçlarımı yumuşattı daha önceki kullanımlarımda
yağlandırmıştı saçlarımı ama demek ki bu sefer saçımın neme ihtiyacı var
yağlanma yapmadı

geçen kış elseve nutri glos kullandım.Saçlarımı acayip döktü.Sonra restorex'e geçtim.saç çıkartıyor.Kokusu harika.Yazın herkes soruyordu ne kullanıyorsun diye.Sonra o bitince elseve bio seramid aldım.Kampanyadaydı 2 tane.Saç bakımı da yapmaya başladım artık.ama saçlarım dökülüyor.Yapmasam daha çok dökülecek herhalde.Bunlar bitsin restorex'e döneceğim.
Bir de restorex'de bakır elementi var.Saçların hızlı uzamasına etki ediyormuş.Prospektüsünde öyle yazıyor.

Son düzenleme:
loreal absolut repair serisinin şampuan ve maskesini aldım. ilk haftadan bu yumuşaklığı beklemiyordum. 1 ay sonraki sonuçlarını merakla bekliyorum :)

normalde pantene normal saçlar için temel bakım ya 2si bi arada yada sadece şampuanını kullanırdım.geçen gün pantene'in aqua light'ını aldım denemek için, çok iyi geldi saçıma,migrosta da 4tlydi büyük boyu,denemediyseniz bence iyi bi fırsat..
sebamed şampuan da iyidir, bi de tresanı duydum onu da denemek istiyorum.

ben DERMOKİL boyalı ve permalı saçlar için olan şampuanını ve saç kremini kullanıyorum çok memnunkaldım tavsiye ederim.

eskiden clear kullanıyordum ve çok memnundum sonra clear kendini yeniledi ve şu anki diş macunu kıvamındaki seriye dönüştü ve yeni clear saçımı acaip döktü, resmen tepeden açılmaya başlamıştı saçım. 2senedir falan dr tavsiyesiyle Kadolin kullanıyorum ve çok memnunum, kozmetik şampuan değil ve sadece eczanelerde satılıyor.
bi ara kadoline ara verip elseve denedim ama saçım yine oluk oluk dökülmeye başlayınca kadoline kesin dönüş yaptım. bundan sonra hiç bi güç bana kozmetik şampuan kullandıramaz.
kadolin saç dökülmesini ve kepeği önleyici medikal bi şampuan, düzenli kullanımda yeni saçların çıkmasını destekliyor. tavsiye ederim

cakmaktas

your_voice

earwenn

çookk teşekkür ederim kızlar :KK49:

bunu deniyorum şimdi eğer beğenmezsem gliss e dönicem. yıllar önce herbal kullanırdım çok süperdi yumuşak parlak ipke gibiydi saçım yolda bile saçıma bakardı millet arkadaşlarımın özel ilgisini geçtim :KK52: ama artık satılmıyor :KK43:[

herbal essences mi kullanıyordun? bende yıllarca kullandım ve acayip güzel bi şampuan.türkiyede malesef yok artık fakat 2 ay önce falan rusyadan getirttim abimin eşi sayesinde. ambalajı değiişmiş tabi ama kokusu hala aynı.internette türkiyede satışını yapan bi kaç site var tesadüf buldum.fiyatı 20 tl falan satılıyo.e tabi yurt dışında baya ucuz.yardımcı oluyım dedim site ismi veremiyorum ama araştır satışını yapıylar artık be elimdeki bitince spariş vericem.

kızlar benim saçlarım düz fakat çok çabuk yağlanıyor, çok değişik şamuanlar kullandım ama sonuç aynı:KK59: trendyolda bugün toni&guy şampuanlar indirimdeydi alsam mı almasam mı bilemedim:S:S

slm kızlar bend 4 yıldır heders shondus kullanıyorum ama artık ii gelmiyor sçalarıma
saçlarım yaglı krem kullansam dökülüyo çabuk yaglanıyor
kullanmasam mat duruyorr ne yapıcam hangi şampuanı kullanıcma bilemedim:26::26:

elseve çok döküyormuş. o yüzden blendax alacağım . hangi çeşidini tavsiye edersiniz?

benim saçlarım röfleden yanmıstı canımm sürekli bakım yağları felan biraz düzeldi vee tabii kestirdim de baya bir.suan gliss kullanıyordum faka çok yağlandırıyor saçlarımı ben blendax papatya özlü yıpranmış saçlar için olanını almayı düşünüyorum:KK61:

ben organix kullanıorum yeni yeni yaygınlaşmaya başladı hindistan cevizli olanını kullanıyorum içinde protein var oldukça onun dışında denemedim başka ürününü ama çok çeşitli saç bakım ürünleri var uzatan,parlatan v.s.

ben organix kullanıorum yeni yeni yaygınlaşmaya başladı hindistan cevizli olanını kullanıyorum içinde protein var oldukça onun dışında denemedim başka ürününü ama çok çeşitli saç bakım ürünleri var uzatan,parlatan v.s.

Ben de Organix'in dalga ve bukleli şampuanını kullanmıştım(turuncu olan)Ayrıca serumu var hindistan cevizi kokuyor buram buram(yağlandıryor o da saçımı)
Ben şampuanı çok büyük beklentilerle almıştım.Ama mükemmel diyemem.Umarım senin saçlarına iyi gelir.Şu özelliğini de söylemek istiyorum.Satarken paraben ve silikon içermediğini üstüne basa basa söyledi eczacı.Bu da çok iyi bir özellik.

Ben de Organix'in dalga ve bukleli şampuanını kullanmıştım(turuncu olan)Ayrıca serumu var hindistan cevizi kokuyor buram buram(yağlandıryor o da saçımı)
Ben şampuanı çok büyük beklentilerle almıştım.Ama mükemmel diyemem.Umarım senin saçlarına iyi gelir.Şu özelliğini de söylemek istiyorum.Satarken paraben ve silikon içermediğini üstüne basa basa söyledi eczacı.Bu da çok iyi bir özellik.

kokusu mükemmel saçıma maşa falan yapıyorum 2 gün geciyor hala geliyor kokusu evet canım silikon olmaması çok büyük bir artı..kreminide merak ediyorum kremi için aldığım yerde tüm saça uygulanıyor diplerede sürülüyormuş yağlandırmıyor dediler ama karar veremedim sen kullandın mı canım kremini

Son düzenleme:
ben olanca şampuanları kulandıktan sonra clear a döndüm kokusu çok güzel(ekstra dolgunluk)
ama gliss i de merak etmiyo değilim...

kokusu mükemmel saçıma maşa falan yapıyorum 2 gün geciyor hala geliyor kokusu evet canım silikon olmaması çok büyük bir artı..kreminide merak ediyorum kremi için aldığım yerde tüm saça uygulanıyor diplerede sürülüyormuş yağlandırmıyor dediler ama karar veremedim sen kullandın mı canım kremini

Yok canım kullanmadım zaten benim kullandığım çeşidi üretimden kalkmış.Tekrar almadım ben bakalım yine şampuan arayışına girdim.Balsamını kullanan bir arkadaşım var ama hacim için yeşil renkte.O çok memnun kaldı.

X