Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

dove kulandım saçım acayip döküldü kuaförüm kremli şampuanların saç diplerini tıkadığını söyledi bu yüzden dökülürmüş.

john freda kahve saclar ıcın olan sampuan, sac kremı ve haftada bır kez dusta nemlendırıcı maskesını kullanıyorum. inanın hayatımda ılk kez sampuan yedekledıgımı bılıyorum.. indirime girsinde alayım diye beklıyorum. :) kesınlıkle tavsıye edıyorum arkadaslar. bırde boynerde ve ykm de ındırımlı yılbasına özel. denemek ıcın ıyı fırsat bence.

saçlarım çok dökülüyordu ve kepeklenme başlamıştı (çok uzun süredir gliss kullanıyordum) şampuanımı Clear olarak değiştirdim ve çoook memnun kaldım,ama krem olarak bi ürünü yok malesef ..dalan'ın bi kremi var z.yağlı çok güzel kokuyor sadece biraz fazla kullanmam gerekiyor (2 defa falan kremliyorum) keşke clear'ın kremi de olsa:KK34:

Ben Oriflame'in hair- x serisinden kendi saçıma uygun olan **ince saçlar için hacim kazandıran** şampuanı kullanıyorum.Memnunum.

Boyalı saçlar için olan aynı seriden ** renk koruyan ** şampuanda çok güzel...:80:

ben "john frieda nın açık sarı saçlar için nem şampuanı ve kremini kullanıyorum ve memnunum. saçlarım kuruydu, şampuan ve krem iyi geldi.

bende yorumları okuyup büyük bi hevesle john frieda kahve saçlar için olanını aldım ancak saçlarım çok kötü oldu iki yıkamadan sonra hemen bıraktım hem çok dökülme yaptı hemde saçlarım tel tel zayıf görünümlü bir hal aldı :KK43:

ben şampuan kullanmıyorum.%100 DOĞAL KÖYLÜLERİN SATTIĞI ZEYTİNYAĞI SABUNUNDAN KULLANIYORUM.Halimdedende çok memnununm.Çünkü günde yüz tel kadar saçım dökülürken en fazla on tel saçım dökülüyorum.Saç diplerimde yağlanma olmuyor.Saçlarım şampuan kullanırken (dove,elidor,pantene kullandım şampuanlardan)elektirklenmesi hiç durmuyordu.Şimdi başkası söylese inanmazdım ama elektirklenmesi durdu.Eskisinden çok daha parlak ve yumuşacık.İlk olarak kil sabunu kullandım ondan memnun kalmayınca bunu kullandım ve şimdi dünyanın en pahalı en iyi benim diyen şampuanına asla değişmem.Tabi şampuan gibi köpürmüyor ama sonucu mükemel.Birde ilk 2hafta biraz sertleşiyor o da saçın alışık olmadından ama üçüncü haftada ya da beş -altı yıkamadan sonra mükkemel saçlar artık benim ve çok mtluyum.Ben böyle şeylerde kuşkulu olduğum halde artık kuşku duymadım şeylerden birisi zeytinyağı sabunu.Ama markalı olsun diye gidilip alınan zeytinyağı sabunlarının işe yarayacağını sanmıyorum.Bu pazarlarda,aktarlarda satılan yamuk yumuk ya da kesme açık zeytinyağ sabunları mükemmel.Rakipte tanımam.Çünkü yaklaşık dört senedir bu saçlarımın dökülmesinden çektiğimi ben ve ailem bilir.eVDE OLDUĞUM ZAMANLAR ben yürürken evde saçlarım arkamdan dökülüyordu.Annem çok şikayetçiydi.Şimdi en çok o mutlu :)

Vlla 23 yaşındayım yaşım kadar şampuan markası denemişimdir lakin yeşil veya zeytinyağlı sabundan aldığım verimi hiçbirinden almadım.:)))

sende bendesin o zamanŞimdi diyorum vay benim aklıma geçen yıllarıma saçlarımı bile uzatamıyordum.Hep kestiriyordum.Artık saçlarımı uzatıyorum.Ben saçından çok çekenlerdendm.Şimdi saçlarım hiç çektirmiyor bana.Zeytinyağı gerçekten mucizeymiş bunu anladım.:KK3:

priorin kullanıyorum şu aralar, oldukça memnunum. saç kremi için alterrayı denemiştim en son fena değildi. ama şimdi ısana yı deneyeceğim, umarım memnun kalırım.

Ben bu şampuandan çok memnun kaldım kırmızı şişesini kullanıyorum aynı zamanda sıvı saç kremide saça inanılmaz yumusaklık ve parlaklık katıyor.tavsiye edermmm

glissin sampuanini kullaniyodum memnundumda aslinda ama icinde demotmu ne bi madde varya o oldugu icin biraktim simdik durunun inci ozunu kullaniyorum o madde yok duru da memnunum simdilk ama gliss yeni bi seri ikarmis icinde demot yokmus denemekte fayda var

benim saçlarım kuru ve serttir :KK43: uzun zamandır başım dertteydi saçlarımla ne yapsam yumusak akıcı olmuyodu yıkayıp yatıyodum sabah bi kalkıyodum jole sürmüş gibi çatır çatır :KK31: komili şampuan aldım kuru ve yıpranmış saçlar için zeytinyağı ve bal var içinde daha ilk yıkamamda saçlarım yumuşacık oldu inanamadım hatta anneme gösterdim o da çok şaşırdı saçların cok bakımlı olmuşlar dedi :21: asla komiliden vazgeçmem bundan sonraa onca para verip aldıgım şampuanlara bin basar :109:

benim saçlarım kuru ve serttir :KK43: uzun zamandır başım dertteydi saçlarımla ne yapsam yumusak akıcı olmuyodu yıkayıp yatıyodum sabah bi kalkıyodum jole sürmüş gibi çatır çatır :KK31: komili şampuan aldım kuru ve yıpranmış saçlar için zeytinyağı ve bal var içinde daha ilk yıkamamda saçlarım yumuşacık oldu inanamadım hatta anneme gösterdim o da çok şaşırdı saçların cok bakımlı olmuşlar dedi :21: asla komiliden vazgeçmem bundan sonraa onca para verip aldıgım şampuanlara bin basar :109:

benimde saçlarım fazlasıyla kuru tavsiyenizle deneyeceğim komili şampuanı teşekkürler :)

Otacı on bitkili şampuan ile yıkayınca saç kremine gerek olmadan açılıyor saçlar. Ben çok memnunum. Hatta bazen saçımı kuruturken tarağa bile ihtiyaç duymuyorum. Yumuşak oluyor epey. İçinde dimetichon, silikon falan da yok.

arkadaslar yeni uyeyim ama bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. market sampuanlarından vazgecip bitkisel sampuana basladım otacı on bitkili sampuan aldım bitince de hadi kepek için olanını deniyim bi dedm baska bi aktardan gittim aldım. 2. yıkayısım ama saclarımı diger sampuana gore daha fazla döktu rengi de degişik on bitkili gibi degil acaba sahte falan mı die dusunmeye basladım? taranmaya gelince cok guzel taranıo saclarım yumusacık oldu ama bide dokmese. yeni kullanmaya basladgım için mı bole oldu bilemedim kulananlar varsa yorumlarını paylasrsa sevinirim.

X