Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben yeni soys kullanmaya başladım saçm hafiff dalgalı ama çok kabarıyo ya bildinz bi krem yada ne bilm bişe varmı aslında dümdz olsa keşke kremler falan var ama kullanmadm bi önerz olurmu.

elseve'i hiç sevmemiştim aslında ama bi yerde denk gelmş,unutmuş almışım..elseve yağlanma karşıtı harika valla 3. şişeyi aldım benm saçlar yağlıdır, ama ipek gibi yapıo.. elseve'i sevdim die arada bide pembe şişesini almıştım o tepemi yapıştırdı. ama yağlanma karşıtı harika öneririm

elseve asla tavsiye etmem saç bırakmadı tepemde ah bi iyi şampuan bulsam

saçlarım kalın telli iki gün yıkamasam kururdu :78:çok şükür bir yıldır düzenli dove kullandım yağ dengesini düzeltti..şimdi kirlenince yağlanıyo..bende seviniyorum..çünkü kuruyunca kepek oluyordu...dovedan çok memnunum inş öyle gider..:KK76:

saçımı oryalle açtırdım.ve her ay mecburen dipleri açmaya devam edicem.çok korkuyorum saçlarım keçe gibi olmasın istiyorum.acilen şampuan ve
:18:bakım ürünü tavsiyesine ihtiyacım var...

down under naturels kullanıyorum bugüne kadar nerdeyse her şampuanı denedim ama bu en iyisi özellikle saçları boyadan yıpranmış olanlar şiddetle tavsiye ediyorum :)

kızlar saç yağlanmasına karşı eczanelerde satılan kadolin diye bir şampuan varmış kullanan varmı ?

ben uzunca bir süre kullandım canım, yağlanmaya kepeğe ve dökülmeye karşı etkili.
ben kullandığım süre boyunca şikayetlerim azalmıştı memnun kalmıştım
yalnız ilk kez medikal şampuan kullanacaksan bilmen gereken birşey var; medikal şampuanlarda saç kremi olmuyor, o yüzden ayrıyeten saç kremi kullanman gerekir. bir de faydasını görmek istiyorsan düzenli olarak kullanmalısın canım
:KK12:

arkadaşlar ben resmen 1 yıldır her ay şampuan değiştiren biriyim yani şampuana harcadığım parayı hiçbiyere harcamadım ama gelşin görün ki ipek şampuan hiç beklemediğim bir etki gösterdi saçlarım parladı,daha az dökülüyor bence sizm de deneyin:)

arkadaslar bu sArmısaklı şampuanları çok övenler var, sizlere iyi geldi mi?? kullanan var mı? varsa paylasırsa çok memnun olurum :KK70: birde asla kullanmayın diyebilecegim tek şampuan biobilas sakın bulmayın, igrenç ötesi , kandırıcı bi şampuan, acayip saç döküyor kızlar habariz olsun..

arkadaslar bu sArmısaklı şampuanları çok övenler var, sizlere iyi geldi mi?? kullanan var mı? varsa paylasırsa çok memnun olurum :KK70: birde asla kullanmayın diyebilecegim tek şampuan biobilas sakın bulmayın, igrenç ötesi , kandırıcı bi şampuan, acayip saç döküyor kızlar habariz olsun..

aynen bioblas iğrenç!
otacı naturway varmış sarımsaklı şampuan.. izlenimim iyi galiba yorumlar öyle ama bilmiyorum bende tereddütteyim

kızlar saç yağlanmasına karşı eczanelerde satılan kadolin diye bir şampuan varmış kullanan varmı ?

ketakonazol tarzı şampuanlar medikal şampuanlar yani evet yağlanma ve kepeğe etkiliymiş..
doktor bana zetion verdi ama haftada 2-3 defa kullanılmalı şampuanınla dönüşümlü kullanıcaksın..
yorum yapmam için henüz erken 1 haftadır kullanıyorum ben en az 1 ay haftada 2-3 kez kullanılmalıymışm etkisi için.

kızlar ben bi soru soracagım
benim şampuanım elseve parlaklık şampuanı
ama saclarım mevsımsel dokulunce yenı cıkan elseve argınıe aldım kullandım ama kepek yaptı
sızce bı şampuan kaç ay devamlı kullanılmalı kepek gecer mı acaba
sımdıden cevap ıcın tesekkurler

kızlar ben bi soru soracagım
benim şampuanım elseve parlaklık şampuanı
ama saclarım mevsımsel dokulunce yenı cıkan elseve argınıe aldım kullandım ama kepek yaptı
sızce bı şampuan kaç ay devamlı kullanılmalı kepek gecer mı acaba
sımdıden cevap ıcın tesekkurler

bu kepeğide herkesden duydum acaba böyle olmasımı iyi anlayamadım argınıne ile yıkarken mutlaka saç derisine baya bi masaj yapılması gerekdiği yazıyormuş arkasında eğer kullanıcılar bunu yapmadıysa herkesin saçını kepek basmış:KK1: eğer oluşan bi kepek varsahemen geçsin isdiyorsan cemrem arkadaşım saf zeytinyağını saç diplerine masajla sür yarım saat beklet yıka zeytinyağı bebeklerin konaklarına bile anında etki gösderiyor çünkü kepeğide direk geçirir eminim ama şampuanına devam et yapıp yapmıyacağını anlamak için tahmini bi şampuan 2-5 ay arasında değişmesinin uygun olacağını düşünüyorum

bu kepeğide herkesden duydum acaba böyle olmasımı iyi anlayamadım argınıne ile yıkarken mutlaka saç derisine baya bi masaj yapılması gerekdiği yazıyormuş arkasında eğer kullanıcılar bunu yapmadıysa herkesin saçını kepek basmış:KK1: eğer oluşan bi kepek varsahemen geçsin isdiyorsan cemrem arkadaşım saf zeytinyağını saç diplerine masajla sür yarım saat beklet yıka zeytinyağı bebeklerin konaklarına bile anında etki gösderiyor çünkü kepeğide direk geçirir eminim ama şampuanına devam et yapıp yapmıyacağını anlamak için tahmini bi şampuan 2-5 ay arasında değişmesinin uygun olacağını düşünüyorum

cevabın için çok teşekkür ederim

X