Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

tresan kullanıorum toniği güsel şampuanda güsel efet parlaklık oldu da pek KÖPÜRMÜO bnde onu sevmiorum işte..temislnmio gibi gelio bana??????????tresan kullananlar yorum bkliorum

tresan kullanıorum toniği güsel şampuanda güsel efet parlaklık oldu da pek KÖPÜRMÜO bnde onu sevmiorum işte..temislnmio gibi gelio bana??????????tresan kullananlar yorum bkliorum

canım ben detresan kullanıyorum köpüren şampuan temizliyor diye bir şey yok çok köpürmesi saç için zararlı maddeler içerdiği anlamına geliyor deterjan katıyorlar çünkü ben saçıma ikinci uygulayışımda gayet güzel köpürüyor ferahlıyor saçlarım şampuanını ve kremini kullanıyorum toniğini denememiştim onu da merak ediyorum alıcam eğer işe yarıyorsayerimseniben

Slm Kizlar Bende Suan Lore'al Elseve Kullaniyorum Boyali Saclar Icin Kremiyle Birlikte Ve Cook Memnunum Tavsiye Ederim
Sevgiler

ben bir süredir alterna nın şampuanı ve kremini kullanıyorum ve çok memnunum.saçlarım boya ve saç düzleştiricilerin etkisiyle aşırı yıprandı ve kupkuru çıt çıt kırılan saçlarım olmuştu, parlaklığını kaybetti iyice. kuaförümde bu şampuanı önerdi şuan eski pırıltısını kazandı ve eskisi gibi sağlıklı görünüyo ve yumuşacık.yanlız ilk yıkamada hiç köpürmüyo.onun dişında yumuşacık bi şampuan. benim gibi sorunu olanlara önerilir arkadaşlar...

elidor aldım bakalım nasıl bi sonuç vericek....şutarafagittişutarafagitti

slm arkadaşlar ben bioxsin kullanıyorum ilk kllanımdan itibaren saç dökülmesi epey azaldı fakat saçlarım daha çabuk yağlanıyor ve şekil vermekte zorlanıyorum

Ben pantene, loreal elseve kullandım ama onlardan memnun kalmadım boyalı saçlar için olan şampuanlar fön çektirdiğinizde çabuk yağlandırıyo. Şimdi avon un boyalı saçlar için olan şampuanını ve saç kremini 1,5 yıldır kullanıyorum çok memnunum fön çektirincede yağlanma yapmıyor, kuaförümde saçlarımın çok sağlıklı olduğunu söyledi, bunun yanında avonun saç maskelerini kullanıyorum tabi. Gliss kullandığım dönem ondan da memnundum. Şimdi boyalı kahverengi saçlar için parlaklaştırıcı simli bir bakım ürünü çıkmış onu deniyorum.

Eğer saçınız benimki gibi seyrek, ince telli ve cansızsa tresan ısırgan otlu şampuanı tercih edin derim. Yeni saçlarım bile çıktı:)

Eğer saçınız benimki gibi seyrek, ince telli ve cansızsa tresan ısırgan otlu şampuanı tercih edin derim. Yeni saçlarım bile çıktı:)

evet bende şampuanım bitince bu ürünü kullanmayı düşünüyorum.gayet güzel ve faydalı bir ürün olduğunu duydum.bu arada pantene elidor kullananlara söylüyorum.lütfen kullanmayın bu tarz şampuanların faydasından çok zararı var:1no2: aman dikkat arkadaşlar:icecream:

Ciddi misin ya aynı sorunlar bende var saçlarım seyrek az ve cansız ne kadar sürede farkettin faydasını canım???:bbo:

Gliss Şampuan kullanıyorum saç kremide Gliss
haftada bir Gliss express bakım sıvı saç kremi kullanıyorum.
bu kadarcık:))))

BENDE YILLARDIR PANTENE KULLANDIM SONRA DİĞER BÜTÜN MARKALARI DENEDİM AMA MEMNUN DEĞİLİM
BİR ARKADAŞIMIN TAFSİYESİ ÜZERİNE GLİSS ALDIM VE KULLANMAYA
BAŞLADIM UMARIM MEMNUN KALIRIM VE HERKESE TAVSİYE EDERİM.

devamlı şampuan değiştiriyorum diyebilirim.şuan kullandığım şampuan gliss,şimdilik ii gibi görünüyo bakalımfisfisfis

bende bir türlü tamamdır dediğim bi şampuanım olmadı....elidor kullanıyorum şu ara.......:içelim::içelim::içelim:

Panten benim saçlarımı çok döktü ben avondan mavi olanı kullanıyorum kepeğe karşı,kardeşimde yağlı saçlar için mor olanı kullanıyor çok memnunuz ben 3 yıldır kullanıyorum hiç değiştirmedim benim saçıma iyi geldi.
advancekeepso9.jpg

advancevolumemv4.jpg

Ben en son pantene ini kuru saçlar için kremli şampuanını aldım .Marketlerde büyük boyları kampanyalı satılıyor.O kupkuru saçlarımı bayağı bi düzeltti. Üzerine bir de Avonun yeşil kapaklı serisinden durulanmayan bakım kremini kullanıyorum ki onu herkese tavsiye ederim. Kuru saçlara birebir.

X