Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

kızlar bugün bir arkadaş grubunda head &shoulders adlı şampuanın haberlere konu olduğunu söylediler.bu şampuanın uzun süreli kullanımında beyin hasarı yaptığı,zekayı gerilettiği söylenmiş.....
oysa benim kepek problemime çok iyi çözüm oluyordu.
kepek için ne denediysem işe yaramamıştı.
aranızda bu konuda bilgisi olan var mı?

bnde dowe kullanıyorum ama memnun değiliim saçlarım çok döküldü panten de kullandım elidorda hele panten mahfetti saçlarım zaten ince telli azdı dahada döktüü şimdi napıcm bilmiyorumm...

Bende dove kullaniyorum bundan oncede head and shoulders kullaniyodum ve ikisindende memnunum. Eskiden pantene kullaniyodum saclarim acayip dokuldu ve biraktim..

Gliss Şampuan kullanıyorum. Gerçekten harika. Şampuanını değiştişrmek isteyen varsa şiddetle öneririm. Özellikle kahverengi kutusu olan muhteşem kokuyor çikolata gibi

ben pantene kullanıyodum hiiiç memnun kalmadım açıkçası...şimdi arayıştayım..fisfisfisfisfisfisfisfisfis

schwarzkopf gliss asia beauty tavsiye ederm hanımlar çok iyi geliyo kokusu da çok hoş yerimseniben

koparak dökülme olmaya başladığı için pantene kullanıyorum,ama pantene de kepek yaptı.çok değiştirmek te ii değil bi süre pantene devam edicemfisfisfis

Bioxinden iyisini görmedim. Saçım kalındır ve saç kremi kullanırdım eskiden ona bile gerek kalmadı. Dökülme bir kaç teli geçmez oldu. Gürleştiğini ve hızla uzadığını hissediyorum.

Cansız ve ince telli saçlar için o markalı saçı ağırlaştıran şampuanlar hiç iyi gelmiyor söylim zamanlada saçı döküyo üstelik..En iyisi bi bitkisel sabun kullanmak bu zeytinyağlı yeşil sabun ya da defne sabunu olabilir en sonunda da saçın çok sertleşmemi için şampuan fakat bitkisel olacak ve de diplerine gelmeyecek böyle yapıldığı taktirde hem saç sönmüyo hem fön güzel tutuyo hemde zamanla saçları gürleştiriyo...

her şampuanı denmiş biri olarak 1,5 yılı geçti sanırım bioxin kullanıyorum.
pantene saçı ipeksi yapıyor fakat bu içeriğinde fazla krem olmasından kaynaklanıyor. buda saçları döküyo bana da hiç yaramamıştı.
Ve her şampuan uzun süreli kullanımda ilk başlardaki etkiyi göstermiyo
ben bioxinden çok memnunum:nazar: Bazı bitkisel şampuanlar saçı aşırı sertleştiriyo fakat bioxinde öyle bir sorunda yok. Bide paraya kıyıp serumu alabilsem
tam süper olacak:emir_bebek:

saçlarımda kepek vardıı baya uyuz etti beni ama sonuçta buldumm ipek lacivert renklı olanı bu dertten kurtardı beni...

Uzun zamnadir denemedigim samuan kalmadi.En son dovenin koyu renkli saclar icin olanini aldim.Kremini ve bakim kurunu aldim.Ilk baslarda iyiydi ama simdi sacimda kasinti ke kepek yapyior.Saclarim zaten dökülüyor.Fikirlerinize ihtiyacim var.Dökülen boyali kepekli ve az yagli saca hangi sampuani kullansam acaaba:uhm:

X