Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

canım öyle bir şampuan bence yok dökülme için şampuanına çam terebentin katabilirsin ben hep öyle yapıyorum ve gerçekten işe yarıyor zaten tüm saç uzmanları bunu öneriyor yumuşak olması için durulanmayan yağları kullan redist keratin yağı veya avonun kuru saç uçları serumunu alabilirsin inanılmaz etki ediyor benim saçım şuan okadar kuruduki nasıl anlatsam zeytinyağı sürüyorum durulamıyorum bunanrağmen kupkuru serumu sürünce anında yumuşatıyor ve pürüzsüz yapıyor saçımı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saol canim elseve aldim su anda iyi. Kendim bakim yagi yaptim.zeytinyagi sarimsak cam terebentin tatli badem ve argan kattim. O da dokulmesini cok azaltti ;-) ama hala uclar kötü :'( bakalim arastirmaya devam

Saol canim elseve aldim su anda iyi. Kendim bakim yagi yaptim.zeytinyagi sarimsak cam terebentin tatli badem ve argan kattim. O da dokulmesini cok azaltti ;-) ama hala uclar kötü :'( bakalim arastirmaya devam

uçlar için kesmekten başka çözüm yok malesef canım kırıkları mutlaka aldır yoksa o kırıklar yukarıya doğru ilerler düzenli bakımla kırık oluşmasını önleyebilirsin

Bu şampuan olayı aslında kişinin saç yapısına, yaşadığı şehre göre bile değişebiliyor bence. Yıllardır pantene kullanıyorum, eskiden normal saçlar için düz olanını kullanırdım. Şimdi doğal sentez olanını kullanıyorum ve çok memnunum. Kuaföre gittiğimde de kuaförler nasıl uzattın bu kadar sağlıklı diye soruyorlar. :nazar:Saçlarımı her gün yıkamıyorum hafif yağlanmasına izin veriyorum ve henüz hiç boyamadım, mümkün olduğunca fön-maşa da yapmayınca daha sağlıklı oluyor.

Benim saçlarım ince telli ve boyalı.Ben live clean argan yağlı şampuanını kullanıyorum %98 oranında bitkisel içerikli olması gerçekten çok güzel. Bir çok şampuan denedim ve hiç birinden memnun kalmadım live clean saçıma oldukça iyi geldi saçlarım daha canlı,parlak ve kırıklarım yok denecek kadar azaldı. Live clean argan yağlı şampuanıyla birlikte down unders natural's argan yağlı saç maskesini kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ve bu ikiliden vazgeçmeye hiç niyetim yok kızlar :KK66:

eskiden elseve den başka bişey kullanmazdım. saçlarım dökülmesi o kadar yoğundu ki değiştirmeliyim dedim ve syoss aldım. Çok memmunum, saçlarımla barıştım

kızlaar kuru ve kıvırcık saçlara sahibim bitkisel şampuan araştırdım herkes farklı bi şey söylüyor. doa kozmetik-otacı-dalan olive oil gibi..siz ne tavsiye edersiniz yardım edin bana :2:

Down under fruit kicks hem o kadar pahalı degil hemde parabensiz yumuşakcık yapıyo

kızlar bende araştırmalarım sonucunda phytoprogenium normal saçlar için olan şampuanı kullanmaya karar verdim,yakında sipariş vereceğim,benim saçla ilgili çok bir problemim yok,aşırı olmasada saçlarım arada dökülüyor özellikle duşta, kan değerlerinde sorun yoksa dökülme karşıtı şampuan kullanmaya çok iyi demiyorlar tabi bu bir duyum,o yüzden phyto serisinde normal saçlar için olanı alıcam gibi.bilgi olsun die yazdım.iyi günler

Ben organik sampuan kullanmaya basladim, 2aydir kullaniyorum. Gayetde memnunum tavsiye ederim.:KK23:

Kaç yıldır LOreal Elseve şamp. Kullandım boyalı saçlar için cokt memnunum ama bi süreliğine bitkisel şamp gectim kullanamadım sacık taranmaz banyoda sertleşir cok denedim bırakmak zornd kaldım tekrardan eski şamp döndüm 😔

gliss ultimate oil elixir şuana kadar kullandığım ve en memnun kaldığım şampuan ipek gibi yapıyor :KK16:

ben en son toni&guy şampuanını saç kremini ve deniz tuzu etkili saç şekillendiricisini aldım. Memnun kaldım gibi ama tam da emin olamıyorum çünkü saçlarım çok yıpranmış durumda daha önceden bu markayı kullanıp memnun olan var mı acaba ?

bugune kadar kullandığım en güzel şampuan gliss'in siyah şampuanı ( ultimate repair )) içine bol miktarda çam esansı katmama rağmen saçım ipek gibi, kurutmuyor, yumuşacık yapıyor.. ve yıpranmalara karşı koruyor.. 2 buyuk şişe birden aldım, 2 tane daha alınır valla :KK76::KK49::KK25::KK24::KK24::KK24:

hayla arıyorum :KK70: şimdiye kadar kullandığım şampuanlar bunlar
elidorun pembe mor turuncu sarısını kullandım sevemedim
elseve komple onarıcı 5 denedim temizliyor yumuşatıyor onun dışında yine hiçbişey yok
elseve nem kolajen sanırım en iyisi bu en azından kabarma yok yumuşak nemli :)
sarımsaklı şampuan markasını unuttum kuruluk yapmıştı
dalan dolive zeytinyağlı bunuda sevemedim
head and shoulders saç dökülmesine karşı bunu arada bir başka şampuanlarla beraber kullanıyorum ferahlıyorum resmen saç derisi için iyi bir marka gerçekten
gliss ultimate repair çok övülmüş ama nedense diğer şampuanlardan bi fark göremedim
down under naturals argan oil ve nude kullanmak istiyorum onlarda fayda etmesse elseve nem kolajene dönücem var mı down under naturals deneyen ? ne çok konuştum ya :KK70: :KK70: ay daha bitkisel şampuanda denemek istiyorum otacının neyse :KK70:

kızlar kim hangi şampuandan memnun???? var mıdır bu benim şampuanımdır dediğiniz???:1hug:a.s.:sm_confused:

içinde az kimyasal var diye 4 yıl önce bebek şampuanları aklıma yatmıştı. artık yalnızca dalin kullanıyorum ben. ilk başlarda kepek yapıyor ama sonra geçiyor.

Dalan ve turuncu elidor kullanıyorum.
İkisinden de memnunum ama elidor bitince dalana devam edeceğim.
ipek şampuanı denemek istiyorum ayrıca yerli ürünlere dönüş yapacağım israile karşı.

Gliss çok güzel. Özellikle siyah olanı. Bide altın renkte olanı saçları yumuşacık yapıyor. Kreme bile gerek duymuyor insan.
Bunun dışında Aussie'de güzel kokuyor yumuşak oluyor saçlar ama 2-3 kullanımdan sonra şampıanlarken saçlarım birden sertleşiyor sanki geçen yıkamada yumuşacık yapan o değilmiş gibi anlayamadım:KK64:

X