Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Saçlarımın uçları açılma ve üzerine boyanmadan dolayı lastikleşince zaten kısa olan saçlarımı kestiremeyeceğim için şampuan arayışına girdim int.te bc.nin keratinli serisini gördüm saçı onardığını falan okuyunca şampuan ve durulanmayan saç kremini aldım yaklaşık 3haftadır kullanıyorum saçlarımdaki lastikleşmeler çok azaldı giderekte azalacağına eminim ayrıce saçlarımın yağlanmasınıda geciktiriyor ipek gibi yumuşacık yapıyor çok memnunum bc.serise gerçekten çok kaliteli ondan öncede gliss kullanıyordum ondanda memnundum

Gliss ultimate oil elixir diyorum ve susuyrum. Şampuanların efendisi bence. Saç kremi bile kullandırmayan tek şampuanım. 3-4 şişe bitirip başka maceralara atıldım ama yine ona döneceğim:KK37:
Elseve arı sütlü şampuanıda yıllar önce kullanmıştım oda çok güzeldi.

herkesin saç tipi farklı olduğundan elidor bana yaramıyor hemen saçım yağlanıyor
panten kullandım saçlarımı kuruttu gibi bişey oldu hiç canlanmadı
kepeğim vardı bi ara stresten clear kullanıyordum olumlu sonuç olmadı head&shoulders kullandım saç diblerimi harika rahatlattı
syoss pembe renginden kullandım fena değili ama istediğimi alamadım.. bebek şampuanı dalin kullanım saçlarım kazık gibi oldu ehehe:)
blendax fena eğildi gene istediğim olmadı...
ama gliss der tek geçerim yani saçlarımı harika yapıyor kokularıda harika.. krem olarak da gliss röfleli saçlar için kullanıyorum öneririm.
+ bunu demeden geçemicem loreal elseve multivitaminden çok memnun kaldım..

Dalan ve turuncu elidor kullanıyorum.
İkisinden de memnunum ama elidor bitince dalana devam edeceğim.
ipek şampuanı denemek istiyorum ayrıca yerli ürünlere dönüş yapacağım israile karşı.
Bende dalan aldım. İçinde en az kimyasal olan şampuan bence bu. Benim saçım karma olduğu için uzun süreli kullanımda yağlanma yaptı ya :mad: Çok umutluydum ben :KK61:

Elidor benim saçımı cidden çok hızlı uzatıyor bunu farkettim bilmiyorum aranızda bu durumu farkedeniniz varmı? Ben pembe serisini kullanıyorum çokda memnunum

Dalan şampuanı kullanırken saçlarım fazla döküldü yahut bana öyle geldi bilemiyorum...
Elidor kullanıyorum şu anda elimde vardı turuncu olan hızlı uzattığını fark etmedim... normal uzaması
Dalanda aynı sorunu yaşayan var mı gerçi güzel şampuan herhangi bir sorun yaşamadım dökülme mevsime denk geldiyse devam ederim aynı sıkıntıyı yaşayan var ise paylaşırsa memnun olurum.

bence denemeye değer arıyorum ama ben henüz bulamadım :KK43: intarnetten sipariş etmekte içime sinmedi.artık bakacağız çaresine .ama kullanan ve etkisini gören arkadaşlarım var.birde kullanıp saçı mahvettiğini söyleyenlerde war :KK43: inşallah bulup denerim ben :KK70:

Dalan şampuanı kullanırken saçlarım fazla döküldü yahut bana öyle geldi bilemiyorum...
Elidor kullanıyorum şu anda elimde vardı turuncu olan hızlı uzattığını fark etmedim... normal uzaması
Dalanda aynı sorunu yaşayan var mı gerçi güzel şampuan herhangi bir sorun yaşamadım dökülme mevsime denk geldiyse devam ederim aynı sıkıntıyı yaşayan var ise paylaşırsa memnun olurum.

Dokulmeyi bilemem ama bende yaglanma yaptı.

kızlar saçlarım dalgalı ve çabuk karışıyordu yakıdaıktan sonra taramakta zorlanıyordum ,
elseve yapılandırıcı saç bakım spreyi kullanıyorum bayadır yıkadıktan sonra taramadan önce sıkıyorum saçlarım çabuk açılıyor ve rahat taranıyor , benim gibi sorun yaşayanlara tavsiye ederim :)

gecenlerde kuaförüm sampuanı yanında tası bır kerelıgıne degıstırmek bıle yıpratıyor demişti..ben de öyle yapıyorum

kızlar ben yıllardır dove kullanıyorum çok memnunum saçlarımı hem yumuşacık yapıyor hem de çok güzel kokuyor
ama saçlarım çok çabuk yağlanıyor ince telli ve düz olması buna en büyük etken sanırım..
bana şampuan öneriniz var mı daha uzun süre yağlanmaması için ? elidor kullandım bi süre yumuşacık yapıyodu o da ama yağlanmasına çözüm bulamadım..

kızlar ben yıllardır dove kullanıyorum çok memnunum saçlarımı hem yumuşacık yapıyor hem de çok güzel kokuyor
ama saçlarım çok çabuk yağlanıyor ince telli ve düz olması buna en büyük etken sanırım..
bana şampuan öneriniz var mı daha uzun süre yağlanmaması için ? elidor kullandım bi süre yumuşacık yapıyodu o da ama yağlanmasına çözüm bulamadım..
Elidorun su civciv sarisi olan varya.. Argan yagli ve babassu ozlu olan hani.. Onu kullandim ben hem yaglanmadi saclarim hemde yumusacik olmustu.. Dove bende kullandim uzun sureler hatta senelerce ama hem sacimi matlastirmisti hemde saclarimin dogal dalgalari bozulmustu yani mutlaka duzlestirmem gerekiyodu yada bi sekil vermem gerekiyodu saclarima dogal bi sekilde birakamiyodum saclarimi.. Ama elidoru ben gozum kapali tavsiye ederim :KK66:

Elidorun su civciv sarisi olan varya.. Argan yagli ve babassu ozlu olan hani.. Onu kullandim ben hem yaglanmadi saclarim hemde yumusacik olmustu.. Dove bende kullandim uzun sureler hatta senelerce ama hem sacimi matlastirmisti hemde saclarimin dogal dalgalari bozulmustu yani mutlaka duzlestirmem gerekiyodu yada bi sekil vermem gerekiyodu saclarima dogal bi sekilde birakamiyodum saclarimi.. Ama elidoru ben gozum kapali tavsiye ederim :KK66:
kokusu güzel mi :KK53:
dove şampuanım biter yakında, bitiriyim de öyle alayım. sağol canım:KK15:

Elidorlarin butun sampuanlarinin kokusu cok guzel canim uzun sure kaliyo kokusu sacta:KK19: hem rengide sarimsi simli boyle saclari paril paril parlatiyor :))
yaa çabucak bitireyim de gidip alayım çok merak ettim inşallah ben de iyi sonuç alırım canım :)
teşekkür ederim :KK15:

X