Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Bazı şampuanlar anında daha yıkarken bile anlaşılıyor Can'ım birde benim saçım boyalı ondanmı biraz sert yaptı acaba glis mi denesem birde

Bazı şampuanlar anında daha yıkarken bile anlaşılıyor Can'ım birde benim saçım boyalı ondanmı biraz sert yaptı acaba glis mi denesem birde
şampuan olarak boyalı saçlar için olanını al saç kremide al dolgun göstermeye yarayan saç kremlerinden alabilirsin cnm

Bugün aktardan fiyto sarmısaklı şampuan aldım yıkadım ama çok sert yapıyor saçı kazık gibi diplere bile krem uyguladım o kadar yani

saça parlaklık kazandıracak şampuan önerisine ihtiyacım var kızlar
saçlarım çok kurudu. napsam ki acaba :mad:

saça parlaklık kazandıracak şampuan önerisine ihtiyacım var kızlar
saçlarım çok kurudu. napsam ki acaba :mad:
duştan sonrası için Gliss Kur bakım yağını al şampuan olarak Hobby kuru saçlar için şampuanını almanı tavsiye ederim argan yağlı ve papatyla özlü olanı al derim kuru saçlar için bu arıca süper parlaklık kazandırıo ben kullanıyorum pasparlak saclaırm ayrıca cok canlı gozukuolar istersen bitane daha vr hobbynin zeytin özlü kuru sçlar için

duştan sonrası için Gliss Kur bakım yağını al şampuan olarak Hobby kuru saçlar için şampuanını almanı tavsiye ederim argan yağlı ve papatyla özlü olanı al derim kuru saçlar için bu arıca süper parlaklık kazandırıo ben kullanıyorum pasparlak saclaırm ayrıca cok canlı gozukuolar istersen bitane daha vr hobbynin zeytin özlü kuru sçlar için
teşekkür ederim bi araştırayımm :)

Bende en çok otacı nın bi çeşidinden memnun kalmıştım.

bence gözüne kestir birini başla denemeye ben öyle başladım başkasında iyi ise sizede iyi gelmeye bilir

Bioblastan memnunum, ama otacı almayi düşünüyorum.

X