Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Kimyasal sampuan kullanmayın kesinlikle.
Daha bitkisel icerikleri teecih edin.
Elidor pantene elseve .... Vs saclarini mahvetmekten basla bi ise yaramaz senelerce kullandim.

Konuyu hortlatmak istiyorum :)))
bende hep market şampuanı kullananlardanım hepside aynı hiçbirinde fark göremedim
şimdi kendime nashi ve yves rocher ın şampuanlarını aldım daha kullanmaya başladım kullandıktan sonra görüşlerimi yazarım :)

Hanımlar ben artık yok bitkiselmiş yok içinde paraben yokmuş laflarına inanmıyorum. çünkü eskiden hiç bunlara takılmazdım bildiğiniz market şampuanlarını kullanırdım. saçlarım da mis gibiydi. şimdi o kadar şey deniyorum,her şeye dikkat ediyorum yok yok. bir de dikkatimi çekti tonla para verip pahalı şampuan alanla dove kullanan ya da pantene kullanan bir insanın saçlarında fark olmuyor genelde. hatta onların saçları daha bir güzel duruyor. ben en bitkiselinden en kimyasalına kadar kullandım valla vardığım sonuç bu artık. dermokozmetik ürünlerini saçta bıraktım,blendax falan alacağım.

Ne kullanırsanız kullanın market şampuanı kullanmayın. Tuzsuz sülfatsız silikonsuz herhangi bir şampuan olabilir ama market şampuanları mahvediyor.

nasıl memnun kaldınız mı

Nashi çok güzel bitsin yine alacağım
Hoş bir kokusu var
ben sülfatsız olanını almıştım saçlarımda egzama vardı iyi geldiğini düşünüyorum
fiyatı pahalı ama saçlarım çok yıpranmış olduğu için kullanmaya devam edeceğim.
yves rocher da bir fark göremedim.

Nashi çok güzel bitsin yine alacağım
Hoş bir kokusu var
ben sülfatsız olanını almıştım saçlarımda egzama vardı iyi geldiğini düşünüyorum
fiyatı pahalı ama saçlarım çok yıpranmış olduğu için kullanmaya devam edeceğim.
yves rocher da bir fark göremedim.
teşekkür ediyorum bende nashiyi merak ediyordum tereddüt etmiyim o zaman sağolun tekrar

Ya ben bi ara, yıllar önce hamadi markalı maske ve serum almıştım. Allahım, bu bir mucizemiydi yoksa :KK71:
Ya mükemmeldi çok memnun kalmıştım, o dönem bi eczanede tesadüfen görmüştüm, tanıtım gibi bi şeyi vardı, almıştım.
Sonrasında çok gitti geldi aklım ona ama denk gelmediğim için bi türlü almadım alamadım bi daha..
Elimdekileri bitireyimde bi daha bakayım ona bari..

Onun dışında nashinin maskeside idare eder gibi. Gideri var :süslü:

Az evve birine cevap yazdım ama o siz miydiniz hatırlayamadım. Hamadi markasının ürünleri ile ilgili. Ben de çok memnun kaldım etrafımdaki herkese de tavsiye ettim. Onlar da çok memnun kaldı. Bu hafta %55 indirimde Farmareyon sitesinde. Biri bana indirim var şurada dediğinde mutlu oluyorum. O nedenle paylaşmak istedim.

Sevgiler

Ben restorex kullanıyorum saçımda egzama var her şampuanı kullanamıyorum kaşıntı yapıyor.Bundan memnunum kaşıntı yapmadı hemde hızlı uzatıyor ama erken yağlanıyor.Tek eksik yönü bu.Erken yağlanma için ne kullanıyorsunuz?

Ben restorex kullanıyorum saçımda egzama var her şampuanı kullanamıyorum kaşıntı yapıyor.Bundan memnunum kaşıntı yapmadı hemde hızlı uzatıyor ama erken yağlanıyor.Tek eksik yönü bu.Erken yağlanma için ne kullanıyorsunuz?

Yağlı saçlar için olanı da vardı sanrım

Bilmiyodum teşekkür ederim

İşte bu
unnamed.jpg

X