Hangisi daha şık modern hoş koltuklarim chester modeli

Ben ne kadarlik hamileymis diye bakiyordum valla; cunku hamile kadinla ugrasiyosunuz falan dedi ya. Baktim, hamile de degil sanirim o kismi anlamadim ama eskiden foto ekliyormus siteye, hepimizin midesini bulandirmis ziyadesiyle, sonra bu huyunu birakmis bak bu guzel gelisme ama simdi de koltuk-hali ikilisine takmis. Velhasili hamile oldugu bilgisi disinda bir suru bilgiye sahibiz 🥹
Bilmek istersen söyleyim 10 haftalık yeni hamilemiyim burda bilgi almak amacıyla biseyler paylaştım daha önce ki paylasimim hoş değildi evet farkındayım insanlar burda soru sormak.icin varlar bilmedikleri.seyi öğrenmek.icin yada fikir almak için burdayız insanları eleştirme.hakkina sahipsin yalnızca saygısızca.asagilamak senin haddine değil.isini gücünü bırakıp benim.paylastigim sorularıma.bakmissin resmen aşağılamak.kucumsemek senin gibilerin işidir ben senin seviyene düşmem yada senin gibilerin seviyesine inmem ben istediğiniz kadar.gulun eğlenin kendinizce :)))))

Bilmek istersen söyleyim 10 haftalık yeni hamilemiyim burda bilgi almak amacıyla biseyler paylaştım daha önce ki paylasimim hoş değildi evet farkındayım insanlar burda soru sormak.icin varlar bilmedikleri.seyi öğrenmek.icin yada fikir almak için burdayız insanları eleştirme.hakkina sahipsin yalnızca saygısızca.asagilamak senin haddine değil.isini gücünü bırakıp benim.paylastigim sorularıma.bakmissin resmen aşağılamak.kucumsemek senin gibilerin işidir ben senin seviyene düşmem yada senin gibilerin seviyesine inmem ben istediğiniz kadar.gulun eğlenin kendinizce :)))))
Bu arada gözardı ettim seni istediğin kadar yazabilirsin hasta ruhlu :)

Yooo niye bilmek isteyeyim ki, bana ne? Saygisiz olan da sizsiniz ve ne yazik ki takintilisiniz. En kisa zamanda tedavi olun

X