Hastalandığınızda araba kullanıyor musunuz?

bcgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
2.266
2.521
Merhaba hanımlar 😊

Hastalandığınız zaman araba kullanıyor musunuz? Bir yerden bir yere (İşe/okula vs) giderken genellikle. Ben kendimi kötü hissettiğim zaman kullanmıyorum ve çevremdekiler çok şaşırıyor ya da yargılıyor. Neden arabasız geldiğime dair. Evet arabalı gitsem daha iyi fakat onu da kullanacak olan benim sonuöta ister psikolojik ister fiziksel bir hastalığım olduğu sürece kullanmayı mantıklı bulmuyorum. Yanlış mı düşünüyorum?

Merhaba hanımlar 😊

Hastalandığınız zaman araba kullanıyor musunuz? Bir yerden bir yere (İşe/okula vs) giderken genellikle. Ben kendimi kötü hissettiğim zaman kullanmıyorum ve çevremdekiler çok şaşırıyor ya da yargılıyor. Neden arabasız geldiğime dair. Evet arabalı gitsem daha iyi fakat onu da kullanacak olan benim sonuöta ister psikolojik ister fiziksel bir hastalığım olduğu sürece kullanmayı mantıklı bulmuyorum. Yanlış mı düşünüyorum?
Kk’nın piremses kadınlarına hastayım 😂

Ameliyata tek başıma araba kullanarak gittim, tek başıma araba kullanarak döndüm 😂 dr anestezi etkisi geçsin bekle biraz dedi diye 2 saat beklemiştim bi de 🙄

araba kullanmakta ne var basıyorsun gidiyor o kadar hasta mı oluyorsunuz toplu taşıma kullanmak bana göre daha fazla eziyet ben ameliyat oldum kürtaj kendim kullandım

Merhaba hanımlar 😊

Kiminin hastalığı ağır geçer; değil toplu taşımaya binmek, kolunu kaldıracak hali olmaz. Kiminin ise bağışıklığı yuksektir, iki günde atlatır.
Dolayısıyla kişisel bir şey bu, siz nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın.

Hastayken kullanip kullanmamak sizin tercihiniz canınız nasıl isterse onu yaparsınız. Çevrenizin eleştirmesi yargılaması saçma yargılayacak başka bir şey bulamamislar bahane bulmuşlar gibi. Aklıma gelmezdi galiba birini yaw sen neden arabayla gelmedin püü diye eleştirmek.

X