Hayatımın en önemli kararını vermek zorundayım yardım edin çok kötüyüm:(

1aydir tanidigin bir insanla nasil tatile gittin sasirdim dogrusu..seviyorum diyorsun bide sevsen bi baskasini asla dusumezdin yarin da Ahmet ciksa o da mi aklini karistirir acaba..
Sevgilim neden tatile gitmeyeyım ki hiç de pişman Değilim çok güzel anılarla döndük dar görüşlü insan değiliz ikimizde zaten dönünce de onda kaldım Bi süre bırakmadı ne zamanki eve döndüm o Zaman bozuldu herşey yanımdan gittiğin an deliriyorum bişe yapıyosun diye dıo

Tatilde size yaklaştı mi ? Enteresan önce 1 haftalıkken güven sorunu yaşıyorsunuz. Sonra mükemmel bir tatil yaşıyorsunuz 10 gün , şimdide trip atıyor. Ee amaç belli, eğlence arıyor kendine .

10 günlük bir ilişkiniz var yani toplamda. Mükemmel olan ne anlamadım.

Mehmet hakkında arkadastan ote dusunmenissin ama sevgilin kiskanmis ve haksiz da değilmiş
Sonuc olarak ona erkek gozuyle değil de arkadas gozuyle bakıyorsun o yüzden olmaz
Digeri ise, paranoyak
Ve cocuksu, olgunluk yok denecek kadar az
Evlenince böyle olacagim demis, kimse ergen tripli bir adami cekmek istemez
Ne yani, senin sosyal hayatın olamaz mi? Bu sosyal hayatın icinde cinsiyeti erkek olan birileri olamaz mi?
Buna ben kiskanclik demem, guven eksikliği derim. Hem kendine güvenmiyor seni baskasina kaptirmaktan korkuyor hem de sana güvenmiyor ya aldatirsa diye şüphe duyuyor
Boyle iliski olmaz

Sevgilim neden tatile gitmeyeyım ki hiç de pişman Değilim çok güzel anılarla döndük dar görüşlü insan değiliz ikimizde zaten dönünce de onda kaldım Bi süre bırakmadı ne zamanki eve döndüm o Zaman bozuldu herşey yanımdan gittiğin an deliriyorum bişe yapıyosun diye dıo
Kusura bakmayin bizim biraz mezhebimiz dar galiba ondan olabilir..Nasil guvenip gidebildiz..

Bence erkek arkadaşınız sizi kendisinden uzaklaştırmak istiyor.Siz kendiniz bitirin bence.Azarlamak ne demek yani?Mehmet olayını da anlamadım ilişkiniz yok bir şey yok direkt evlenelim saçma geldi bana.Ki zaten onu sevmiyorsunuz.Bence ikisinden de uzak durun

Dar görüşlü olmak değildir ilk tanıdığın adamla tatile gitmemek.
Eğer eğlence arıyorsanız yapın ama yok ileriye dönük düşünüyorsanız elbette bu saçmalık.
Geniş ! görüşlü iseniz o zaman ağlayıp bağlanmayin bir aylık adama.
Biri gelir diğeri gider.
Bakış adınıza göre hareket edin.

Mehmet'i bir senedir tanıyorum ama arkadaş olarak şuanki sevgilim bana sürekli eziyet edıyo beni sallamıo ama ciddi düşünüyorum dıo Bayram'da arkadaşlarıyla plan yapıyo beni dahil etmıo ve çok zoruma gidiyo bakın saat kaç oldu beni sadece sabah aradı o kadar ondan sonra ses yok Çıldırcam
Ne olur hemen mesaj çekin sevgilinize ve senden ayriliyorum deyin. Lütfen kendinize değer verin ve sizi sevmeyen bir adam için bu kadar eziyet çekmeyin. Sevmiyor diyorum çünkü seven adam nasıl olur eşimden biliyorum. (Eskiden çok üzülmüş biri olarak seven ve sevmeyeni yakından tanıyarak söylüyorum.) Mehmet'e hemen evet deme sadece zamana ihtiyacim var de. Hem kafanı toparla hem duygularini tart. Hayırlısı için dua et...

Bakiniz 6 senelii evliyim. Benimde hatalarim oldu 22 yasinda evlendim. Bu adam tasmayi size gecirmis resmen sizi yonetiyor. Sakin a sakin evlenmeyin. Hayatınızı mahfedersiniz. En buyuk hataniz olur. 1 2 sene icin evlenmiyorsunuz. Siz soylyin bu adamla bi omur nasil gecer?

Bence erkek arkadaşınız sizi kendisinden uzaklaştırmak istiyor.Siz kendiniz bitirin bence.Azarlamak ne demek yani?Mehmet olayını da anlamadım ilişkiniz yok bir şey yok direkt evlenelim saçma geldi bana.Ki zaten onu sevmiyorsunuz.Bence ikisinden de uzak durun
Ben ona teklif ettim ayrılalım o Zaman diye onu da istemıyo anlayamadım Bi türlü sadece bopuyosun beni biraz uzak dur dıo

Sürekli bişeler bularak beni suçluyo onu aldattığımı düşünüyodu hayatımda ilk defa bir insan telefon şifremi biliyo düşünün telefonum elinde sürekli bakıo karıştıruo ama hiçbişe yok Çünkğ hiçbişe yapmıyorum

sen bence ıkısınıde def et..biraz kafanı dinle toparla sonra bakarsın önune

Bu konuyu yazanin 31 yasinda olduguna inanasim gelmiyor.
Kendi kimliginizi ne kadar yok saydirabiliyorsunuz?!!!!

Yazim tarziniz ayri zaten. Ciddi anlamda karisik haldesiniz.. Hem de karmakarisik!

mrb kızlar
31 yaşındayım ve hiç bu kadar ikilemde kalmadım Bi yanda mantığım Bi yanda duygularım
1 aydır birlikte olduğum biri var bir ay oldu ama harika Zaman'lar geçirdik tatile gittik güldük eğlendik kavga ettik delirdik benim resmen erkek versiyonum tatildeyken harika günler geçirdik aşkım cnm diyen Ada'm döndüğümüzde anında değişti bana güvenmıyodu çünkü ben kız arkadaşımla ilk tatile gittiğimde onsuz Mehmet diye Bi arkadaşımla denk geldik otelde ve onu öğrendi o Zaman'lar ilişkimizin ilk zamanlarıydı 1 hafta olmuştı içi içini yemesin diye de söylemedim ve bu onu Bi şekilde öğrendi döndüğünde görüşücez seninle bunu ödeticm sana Dedi
Döndüğümde geldi aldı beni saatlerce konuştuk onu aldattığımı düşündü o kadar anlatmama rağmen inandıramadım Mehmet benim bir senelik arkadaşımdı ve aramızda gerçektende hiçbirşey yaşanmamıştı orda içim çok rahattı
Neyse biz bu sorunu aşıp beraber tatile gittik herşey muhteşemdi 10 gün tatil yaptık ve döndük döndüğümüzde bana uzak durdu hatta bana aşkım deme duymak istemıyroum hoşlanmıyorum bu kelimeden Dedi ve sana güvenmıyorum hala aklıma takılıyo bu Mehmet Dedi neyse biz yine konuştuk onu ikna ettim ama 2 haftadır hiçbişe eskisi gibi değil sürekli beni azarlıyor bana kötü davranıyor sorduğumda ise ben böleyim biz evlendiğimiz de de böle olcam diıo babasına benden bahsetmiş yani benimle ciddi düşünüyo ama beni afedersiniz köpek gibi azarlıo varsa yoksa arkadaşları benimle ilgilenmiyo bile en son 2 gün önce dışarı çıktık arkadaşları da geldi 5 erkek Bi ben kız kaldık diğerlerin kızları gelmediği için ve bu durumdan çok rahatsız oldu ben de aynı şekilde bana patladı neden ben orda oturuyomuşum beni Oray'a götüren de 5 erkeği toplayan da sensin dedim sonra kalktık hemen ordan eve geldik sabaha kadar kavga ettik sonra bana seninle dışarda çok mutsuzum herseye trip atıyosun surat yapıyosun ben arkadaşlarımla çok mutluyum senin yerin evin haftasonu onlarla haftaiçi seninle görüşcem Dedi beni çok bunaltıyorsun biraz uzak kalcam Dedi ki ben de çok anlayışlı biriyim
Neyse Tmm ne ıstıosan öle yap dedim ve olaya bakım şimdi Mehmet yazdı bana Bursa'ya gelmiş ve benimle evlenmeyi düşündüğünü söledi ve Ada'm ciddi yüzük falan bakmış cuma günü yüzük bakalkm ben seninle evlenmek istiyorum Dedi şaka mı bu ya Ada'mla sevgili bile olmadık hiç Mehmet de muhteşem Bi insan çok efendi çok saygılı çok da iyi bir işi var mantığım kesinlikle evlen dıo bir dk bile düşünme ama diğerini severken bunu Nasıl yapıcam resmen ibretlik bir olayın içindeyım kafayı yicem sabahtan beri ağlıyorum 31 yaşına geldim ben de yuva kurmak istiyorum artık ama diğerini severken Nasıl yapıcam nolur bana yardım edin
fakeler mi bastı yine ya
bu nasıl bir hikayedir arkadaşım
hangi erkek damdan düşer gibi yüzük baktım hadi evlenelim der
yok artık bir da bi haftalık sevgiliyle tatiller filan he yedik he
doğru düzgün tanımadığın adamla tatile mi gidilir..

Aslı'na bakarsınız olay Mehmet falan da değil ben kurtulmak istiyorum şuanki sevgilimden herşey bahane ama anlamadığım bişe var yapamıyorum seviyor muyum acaba Bilmıyorum ama yapamıyorum yaaa bana bunları yapan Ada'mdan ayrılamıyorjm

Bu konuyu yazanin 31 yasinda olduguna inanasim gelmiyor.
Kendi kimliginizi ne kadar yok saydirabiliyorsunuz?!!!!

Yazim tarziniz ayri zaten. Ciddi anlamda karisik haldesiniz.. Hem de karmakarisik!

Evlilik teklifine cok yuksek deger bicildigi icin sok olmus, gayet dogal.
Ama eger aklini basina alir da olayin tam bir dengesiz adamsilar gecidi oldugunu anlarsa jeton dusecek.
NEDEN ACELE EDIYORSUNUZ VE KENDINIZI DENGESIZ INSANLARA TESLIM EDIYORSNUZ?
31 yas ne ki?
Insan hayati hizla uzamaya basladi, derdiniz erken menopoz degilse acele etmeyin evlilik icin!

Mehmete bak sen
Biz kaç senedir sevgiliyiz hala teklif yok
Adam bir senelik arkadaş ellerinde yüzükler kapılarda sırılsıklam
Ne yalan söyleyeyim kıskandım valla.

Konunuza gelirsek?
Adam gibi konuşun, böyle azarlamaya devam edecekse bitirin gitsin.
Mehmete karşı da boş değilseniz tanıyın, kaynaşın.
31 yaşınızdasınız diye acele edip hayatınızın 31 yılını pişman olarak geçirmeyin bence.

Mehmete bak sen
Biz kaç senedir sevgiliyiz hala teklif yok
Adam bir senelik arkadaş ellerinde yüzükler kapılarda sırılsıklam
Ne yalan söyleyeyim kıskandım valla.

Konunuza gelirsek?
Adam gibi konuşun, böyle azarlamaya devam edecekse bitirin gitsin.
Mehmete karşı da boş değilseniz tanıyın, kaynaşın.
31 yaşınızdasınız diye acele edip hayatınızın 31 yılını pişman olarak geçirmeyin bence.
uyduruyor Allah aşkına inanmayın şuna ya
hangi erkek başkasıyla tatile gittiğini gördüğü kıza yüzük bakıyorum evlenelim der
herşeyi geçtim gurur yapar yani
valla hikaye roman...

X