Hayatımın en önemli kararını vermek zorundayım yardım edin çok kötüyüm:(

Aslı'na bakarsınız olay Mehmet falan da değil ben kurtulmak istiyorum şuanki sevgilimden herşey bahane ama anlamadığım bişe var yapamıyorum seviyor muyum acaba Bilmıyorum ama yapamıyorum yaaa bana bunları yapan Ada'mdan ayrılamıyorjm
Psikolojik bi şeymiş. Kadınlarkulubu portal'da konusu var.

Tmm teşekkür ederim kızlar zaten Mehmet falan kesinlikle istemıyorum şuanki sevgilimle de bakıcam zaten bu gidilşe Bi kaç güne o da biter ve Bi süre hayatıma kimseyi dahil etmicem

uyduruyor Allah aşkına inanmayın şuna ya
hangi erkek başkasıyla tatile gittiğini gördüğü kıza yüzük bakıyorum evlenelim der
herşeyi geçtim gurur yapar yani
valla hikaye roman...
Öyleyse duygularımla oynuyor:bicak:

Dün bi dizide vardı, adam iki aydır tanıdığı kıza diz çöktü evlenme teklif etti. Resmen sinirden ağladım. Bu ne ya. Tamam evlenme kafasında değilim ama bu ne çevre baskısı kendimi resmen değersiz hissediyorum artık.
Bunları gördükçe, tuz biber. Kendime engel olamıyorum!:eğlence:

Ben ona teklif ettim ayrılalım o Zaman diye onu da istemıyo anlayamadım Bi türlü sadece bopuyosun beni biraz uzak dur dıo

Teklif etmek mi :) Ayrılık teklif edilmez. Eğer öyle bir düşünce varsa net olunur.
Karşı tarafın eline neden birakiyorsunuz

Artık 31 yaşına gelmişsin.Biraz olgun düşün.Bu adam seni sevmiyor,anlaşamıyorsun belliki.Ben hiç bununla vakit kaybetme derim.Mehmete odaklanmaya çalış.

Tmm teşekkür ederim kızlar zaten Mehmet falan kesinlikle istemıyorum şuanki sevgilimle de bakıcam zaten bu gidilşe Bi kaç güne o da biter ve Bi süre hayatıma kimseyi dahil etmicem
Problem bu adamlar degil, sizde Stockholm Sendromu olusmus. Sizi istismar edip bagirip cagiran adama baglanmissiniz, bu en buyuk belirtisi. Bu siddet dongusunu ancak siz kesip atarsiniz, yoksa o adam sizin istismar etmeye devam edecek bunu unutmayin. Acin okuyun nette var, istismarci bireyler ve kurbanlari arasindaki bu iliskiyi.

ikisinide boşversen.mehmet kartlarını açık açık sana gösteriyor zaten ilerde olucaklarının sinyallerini veriyor uzak durmanda kendın ıcın faydalı dıye dusunuyorum abla.ahmet ise neden bu kadar hızlı giriş yaptı .insanın kafasında soru işareti olur sakın direk guvenme onada erkekler ilk başta kendini farklı gösteriyor cevremde göruyorum malesef.yalanlarla kadını kandırıp evlenen adamlar var bu yuzden temkınlı ol. sağlıklı bir bırey ve mantklı ınsan kalkıp ılk başta seni evlenmek istiyorum dememeli.mantıklı düşünmeye çalış derim size.seni aşağılayan insandan uzak dur lutfen

Valla konunun başında 31 yaşında olduğunu okudum sonra okumaya devam ettikçe unuttum bunu ve sonda 2. Kez 31 yaşındayım demeseydin 16 yaşında sanacaktım seni. Bacım ilişkinin başları falan yazmışsın da zaten 1 ay olmuş. Bir haftalık adam sana döndüğünde gostercem gününü sorcam hesabını nasıl diyebiliyor ya. Senin yerin evin falan demiş. Allah Allah çok biliyor. Bırak şu dengesizi. Mehmet de ayrı Bi manyak durduk yerde aranızda hiçbir şey yokken evlenmek istemiş alyans bakmış falan. Ya manyaklar ya da eksik anlattın biraz..

mrb kızlar
31 yaşındayım ve hiç bu kadar ikilemde kalmadım Bi yanda mantığım Bi yanda duygularım
1 aydır birlikte olduğum biri var bir ay oldu ama harika Zaman'lar geçirdik tatile gittik güldük eğlendik kavga ettik delirdik benim resmen erkek versiyonum tatildeyken harika günler geçirdik aşkım cnm diyen Ada'm döndüğümüzde anında değişti bana güvenmıyodu çünkü ben kız arkadaşımla ilk tatile gittiğimde onsuz Mehmet diye Bi arkadaşımla denk geldik otelde ve onu öğrendi o Zaman'lar ilişkimizin ilk zamanlarıydı 1 hafta olmuştı içi içini yemesin diye de söylemedim ve bu onu Bi şekilde öğrendi döndüğünde görüşücez seninle bunu ödeticm sana Dedi
Döndüğümde geldi aldı beni saatlerce konuştuk onu aldattığımı düşündü o kadar anlatmama rağmen inandıramadım Mehmet benim bir senelik arkadaşımdı ve aramızda gerçektende hiçbirşey yaşanmamıştı orda içim çok rahattı
Neyse biz bu sorunu aşıp beraber tatile gittik herşey muhteşemdi 10 gün tatil yaptık ve döndük döndüğümüzde bana uzak durdu hatta bana aşkım deme duymak istemıyroum hoşlanmıyorum bu kelimeden Dedi ve sana güvenmıyorum hala aklıma takılıyo bu Mehmet Dedi neyse biz yine konuştuk onu ikna ettim ama 2 haftadır hiçbişe eskisi gibi değil sürekli beni azarlıyor bana kötü davranıyor sorduğumda ise ben böleyim biz evlendiğimiz de de böle olcam diıo babasına benden bahsetmiş yani benimle ciddi düşünüyo ama beni afedersiniz köpek gibi azarlıo varsa yoksa arkadaşları benimle ilgilenmiyo bile en son 2 gün önce dışarı çıktık arkadaşları da geldi 5 erkek Bi ben kız kaldık diğerlerin kızları gelmediği için ve bu durumdan çok rahatsız oldu ben de aynı şekilde bana patladı neden ben orda oturuyomuşum beni Oray'a götüren de 5 erkeği toplayan da sensin dedim sonra kalktık hemen ordan eve geldik sabaha kadar kavga ettik sonra bana seninle dışarda çok mutsuzum herseye trip atıyosun surat yapıyosun ben arkadaşlarımla çok mutluyum senin yerin evin haftasonu onlarla haftaiçi seninle görüşcem Dedi beni çok bunaltıyorsun biraz uzak kalcam Dedi ki ben de çok anlayışlı biriyim
Neyse Tmm ne ıstıosan öle yap dedim ve olaya bakım şimdi Mehmet yazdı bana Bursa'ya gelmiş ve benimle evlenmeyi düşündüğünü söledi ve Ada'm ciddi yüzük falan bakmış cuma günü yüzük bakalkm ben seninle evlenmek istiyorum Dedi şaka mı bu ya Ada'mla sevgili bile olmadık hiç Mehmet de muhteşem Bi insan çok efendi çok saygılı çok da iyi bir işi var mantığım kesinlikle evlen dıo bir dk bile düşünme ama diğerini severken bunu Nasıl yapıcam resmen ibretlik bir olayın içindeyım kafayı yicem sabahtan beri ağlıyorum 31 yaşına geldim ben de yuva kurmak istiyorum artık ama diğerini severken Nasıl yapıcam nolur bana yardım edin
Ilki gercek yuzunu gostermis sevmiyo sizi sogudu yada..mutsuz eder o sizi

Ikinciye gelincee inandirici degil durup dururken evlenelimmmm yuzuk bakalimmmm demesi bi adamın....

Ilkiyle hafta sonuda görüşmezdim tamamen açardim zaten giderse gule gule kapiniza gelirse özlerse o zaman gözden geçirirsiniz tekrar....

Sizi assagilayan mal heriflerden uzak durun evelnemk icin acele etmesine kimseinin gerek yok evlenip 6 ay 1 yil sonra ayrilsanz daha mi iyi akisna birak sana deger veren yaninda bitiyor zaten

Mehmeti sec demiyorum,sacma hic bisey olmadan lap diye atlamasi...
Digeri de, nedense tatile gidilecegi zamanlarda iyi olmus birdenbire hazmedemycegi seyleri o an.unutmus sonra donunce geri hatirlamis falan.. yok yani bi cikar var sanki..
Su an evliyim 1yillik.. esimle 3yila yakin ciktik.. ilk hafta, unv sinif arkadaslarimdan bikaciyla fotograf cekindm diye yanimda da erkek var diye beyfendi kizdi bana kustu .engelledi heryerden.. ulasamadim hic tanimadigim arkadaslarina faceden yazdim vs konusalm sacmaliyo falan ona ulasirsanz diyin dedm vs.. ne dustuysem pesine.. :)
Ilk sevgilimdi. E sevgilik nasil bisey blmiyorum ki. Demekki foto moto cekinmycektm,cekinsemde paylasilmasin diye arkadaslari tembihliycektim falan.. neyse.. o 1.haftada biz fena kapistik ayrildik 2gun sonra bu yumusadi biz ayri sehirlerdeydik ,geldi gorustuk.. korka korka gttim hatta gorusmeye. Tanimiyorum ki 1hafta olmus konusali daha,sagini solunu blmiyorum. Bana napar ne tepki verir blmyorum.. Ama.konustuk anlattim.. o da anladi ikna oldu. O aralar cook kiskancti.. askere gitti geldi kisitlamalar blmem.neler.. Ben de oyle seylere aslinda geleneyen biriyim. Orta yolu bulmaya calistik ve sonunda bulduk sanirim. Guven olunca hepsi olur. Zaman tanirsan guven olusur. 1.haftada 1.ayda vazgecmek kolay..seviyorsan bir isik goruyorsan bence beklemelisin.. 1ayda da ayrilabilirsn 1yilda da.. surdur biraz bence..

mrb kızlar
31 yaşındayım ve hiç bu kadar ikilemde kalmadım Bi yanda mantığım Bi yanda duygularım
1 aydır birlikte olduğum biri var bir ay oldu ama harika Zaman'lar geçirdik tatile gittik güldük eğlendik kavga ettik delirdik benim resmen erkek versiyonum tatildeyken harika günler geçirdik aşkım cnm diyen Ada'm döndüğümüzde anında değişti bana güvenmıyodu çünkü ben kız arkadaşımla ilk tatile gittiğimde onsuz Mehmet diye Bi arkadaşımla denk geldik otelde ve onu öğrendi o Zaman'lar ilişkimizin ilk zamanlarıydı 1 hafta olmuştı içi içini yemesin diye de söylemedim ve bu onu Bi şekilde öğrendi döndüğünde görüşücez seninle bunu ödeticm sana Dedi
Döndüğümde geldi aldı beni saatlerce konuştuk onu aldattığımı düşündü o kadar anlatmama rağmen inandıramadım Mehmet benim bir senelik arkadaşımdı ve aramızda gerçektende hiçbirşey yaşanmamıştı orda içim çok rahattı
Neyse biz bu sorunu aşıp beraber tatile gittik herşey muhteşemdi 10 gün tatil yaptık ve döndük döndüğümüzde bana uzak durdu hatta bana aşkım deme duymak istemıyroum hoşlanmıyorum bu kelimeden Dedi ve sana güvenmıyorum hala aklıma takılıyo bu Mehmet Dedi neyse biz yine konuştuk onu ikna ettim ama 2 haftadır hiçbişe eskisi gibi değil sürekli beni azarlıyor bana kötü davranıyor sorduğumda ise ben böleyim biz evlendiğimiz de de böle olcam diıo babasına benden bahsetmiş yani benimle ciddi düşünüyo ama beni afedersiniz köpek gibi azarlıo varsa yoksa arkadaşları benimle ilgilenmiyo bile en son 2 gün önce dışarı çıktık arkadaşları da geldi 5 erkek Bi ben kız kaldık diğerlerin kızları gelmediği için ve bu durumdan çok rahatsız oldu ben de aynı şekilde bana patladı neden ben orda oturuyomuşum beni Oray'a götüren de 5 erkeği toplayan da sensin dedim sonra kalktık hemen ordan eve geldik sabaha kadar kavga ettik sonra bana seninle dışarda çok mutsuzum herseye trip atıyosun surat yapıyosun ben arkadaşlarımla çok mutluyum senin yerin evin haftasonu onlarla haftaiçi seninle görüşcem Dedi beni çok bunaltıyorsun biraz uzak kalcam Dedi ki ben de çok anlayışlı biriyim
Neyse Tmm ne ıstıosan öle yap dedim ve olaya bakım şimdi Mehmet yazdı bana Bursa'ya gelmiş ve benimle evlenmeyi düşündüğünü söledi ve Ada'm ciddi yüzük falan bakmış cuma günü yüzük bakalkm ben seninle evlenmek istiyorum Dedi şaka mı bu ya Ada'mla sevgili bile olmadık hiç Mehmet de muhteşem Bi insan çok efendi çok saygılı çok da iyi bir işi var mantığım kesinlikle evlen dıo bir dk bile düşünme ama diğerini severken bunu Nasıl yapıcam resmen ibretlik bir olayın içindeyım kafayı yicem sabahtan beri ağlıyorum 31 yaşına geldim ben de yuva kurmak istiyorum artık ama diğerini severken Nasıl yapıcam nolur bana yardım edin
Adam haklı ve aklına gelen başına gelmiş gibi bir durum oldu ve sende az değilsin ,sadece arkdşım diyip adamı ikna ediyorsun ama şimdi mehmet'in evlilik teklifini düşünüyorsun :KK70:tabi sevgilin ayrı bir psikopat davranış açısından

Son düzenleme:
Bir aydır tanıdığın adamla tatile mi gittin, önce bi tanisaydın be bacim...

Adam piskopatin teki ve sen hala seviyorum diyosun ilginç. .. sanırım söyledikleri sana masal geliyor ki ben az bile dediğini düşünüyorum. ..

Ben olsam düşünmeden mehmet derdim...

Tatilde mehmetle alakali bisey oldu

gibi geliyo nedense bana?¿?

valla arkadaşım 1 aylık adamdan şiddetle uzak dur derim yakında şiddet uygulayacak potansiyeli sezdim ben onda beyfendiye bak sen senin yerin evinmişmişmiş.Sen ömrünün sonuna kadar evde oturamayacağına göre ? sen evde otururkende o dışarıda rahat durmaz ???tut ki bununla evlendin hiç mi sokakta erkek arkadaşlarınla denk gelip selamlaşmayacaksın ? sağa bakma sola bakma evden çıkma aşkım deme canım deme eeee bunları yapmayacaksan senin hayatında işi ne ? balık baştan kokar demişler .başta bunlara katlanıp katlanıp buraya çoook yazan var öylemi boşansam böylemi boşansamdiye. Hemen koş mehmetle evlen demiyorum önce şu herife yol ver başına bela olmadan

X