Hayattan keyif alamıyorum

Aykadarguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
1.047
1.363
Günümüz hayat şartları , iş hayatı , erkeklerin pervasızlığı , insanların bencilliğinden artık bıktım. Hayattayım ama neden yaşıyorum bilmiyorum , herkes mutlu sanki bi ben mutsuzum ya da güçsüzüm gibi hissediyorum. Sizleri seviyorum kızlar bari siz hep mutlu olun ❤️ iyi geceler

Boşanma aşamasındaydiniz di mi? Belki bununda etkisi vardır. Ben psikologla görüşmeye başladım ama son seansta hafif bir depresyon olabileceğini düşünüp psikiyatriye yönlendirdi. Henüz gidemedim ama imkan varsa sizde destek alın.

Bazen böyle hissederiz fakat bıktığımız kafaya taktığımı şeyler bizleri sadece yaşlandırıp hastalandırıyor. O yüzden kendinize bir iyilik yapın; eğer kendinizi bu denli kötü hissediyorsanız destek alın. Kendinize bakın, kendinizi sevin. Kötülükle baş etmeyi öğrenin. Her gün karşımıza onlarca kötülük çıkıyor, bazen en yakınımız yapıyor bazen en uzağımız. Gemileri yakarsak hayat bizi parçalar geçer.
Kendinizi sevin, sayın ve moralinizi kimsenin bozmasına izin vermeyin.
Bizler tek başımıza dünyaya geliyoruz, büyüyoruz ve hiç bilmediğimiz şeyleri öğreniyoruz da asla pes etmiyoruz, yürümeyi öğrenene kadar bin kere düşüyoruz ama bıkmıyoru umutsuzluğa kapılmıyoruz, oysa biraz büyüdüğümüzde hemen en küçük şeyde yanıp yıkılıp kahroluyoruz. Oysa bizim kodlarımızda bu yok, bizler doğarken azimle doğuyoruz çünkü.
Lütfen kimseyi kafanız takmayın, eğer başedemiyorsanız destek alın.

Böyle durumlarda ben hep suan kendimden daha kötü durumdaki insanları düşünürüm. Şükredecek çok şeyimiz var.Gundelik hayatta bunların farkında değiliz ama , mesela şuan bu konuyu açacak kadar aklı dengenizi yerinde Ne var bunda diyoruz ama akıl sağlığı en büyük nimet.Bu liste böyle uzar gider.Ben son zamanlarda yaşanan olaylardan sonra bi bardak çaya içerken bile mutlu oluyorum. Bu geçici bi dönemdir geçmezsede destek alırsınız.

bende bu aralar öyle gibiyim mevsimden midir nedir bilemem
ama böyle durumlarda şu an yerinde olmak istemediğim birini düşünürüm daima
mesela şuan asla dilan polatın yerinde olmak istemezdim
benden daha kötü durumda.
allahın gücüne gitmesin böyle teselli olmaz ama napalım psikolojiler nanay :)

Ben instagramda bazı kadınları görüyorum , sanki herşeyleri yolunda , çok düşünceli eşleri var , paraları var , sağlıklı çocukları var, yani bu nasıl oluyor, hepsi mi numara yoksa şanslılar mı

Ben instagramda bazı kadınları görüyorum , sanki herşeyleri yolunda , çok düşünceli eşleri var , paraları var , sağlıklı çocukları var, yani bu nasıl oluyor, hepsi mi numara yoksa şanslılar mı
Instagram'a bakma yakan hayatlar ..Gördük sonlarını ..başkasının üstüne basmaktan zevk alan hasta insanlar bence kendilerini neşrediyor.
Hayatin gerçek yanlarını herkes hepimiz yaşıyoruz bolbol şükredin herseyinize hayat size nasıl düşünürseniz öyle geri dönüş yapiyor

İnstagramda gördüklerinin %99'u yalan. Çevremde var sorunlu evlilikler vs. İnstagramlarına baksan imrenirsin ilişkilerine. Elbette kimse kötü olaylarını yansıtmıyor sosyal medyaya.

X