Hayır anlamadım ben mi abartiyorumm

Misafir vardı bugün.
Ve misafir ler böyle konusmayan ağır takılan tipler karı koca bi mesafeli genel olarak çok

Eşimde onların yanında öyle oluyor beni kasıyor.
Mesela kimle konuşuyorsun dedim bir ara mutfak dan geldim biriyle konuşuyordu daha doğrusu arıyordu kimi arıyorsun dedim diyor ne yapacan.

Mesela şuan gündemde bu savaş var.
Anlamaya çalışıyorum soruyorum.
Diyor ya ne takıyorsun savaş falan otur işte evinde bak keyfine.

Bilmiyorum ben mi abartıyorum.
Peki ülke yada dünya gündemi hakkında neden eşinizden bilgi almaya anlamaya çalışıyorsunuzki,kendiniz takip edin o size sorsun,otur işte evinde bak keyfine, vasıfsız bir birey yerine koyması demek sizi,abartmıyorsunuz az bile söylüyorsunuz,beni sanırım dünya üzerinde en çok sinirlendirecek şey bu muamele olurdu,iki insan gördü diye kendisini genel kültür ilahı zanneden bir adama ben tahammül edemezdim,bu kadınları vasıfsızlaştırarak kendisini yukarı çekmeye çalışan özgüven yoksunu boş ego sahibi erkekler cidden çok itici oluyor,savaşın sebebi ise çok uzun çok derin teaaaa hz musa döneminden bu yana uzanıyor😂

Peki ülke yada dünya gündemi hakkında neden eşinizden bilgi almaya anlamaya çalışıyorsunuzki,kendiniz takip edin o size sorsun,otur işte evinde bak keyfine, vasıfsız bir birey yerine koyması demek sizi,abartmıyorsunuz az bile söylüyorsunuz,beni sanırım dünya üzerinde en çok sinirlendirecek şey bu muamele olurdu,iki insan gördü diye kendisini genel kültür ilahı zanneden bir adama ben tahammül edemezdim,bu kadınları vasıfsızlaştırarak kendisini yukarı çekmeye çalışan özgüven yoksunu boş ego sahibi erkekler cidden çok itici oluyor,savaşın sebebi ise çok uzun çok derin teaaaa hz musa döneminden bu yana uzanıyor😂
Ne kadar doğru yazmışsınız Aynen katılıyorum

Misafir vardı bugün.
Ve misafir ler böyle konusmayan ağır takılan tipler karı koca bi mesafeli genel olarak çok

Eşimde onların yanında öyle oluyor beni kasıyor.
Mesela kimle konuşuyorsun dedim bir ara mutfak dan geldim biriyle konuşuyordu daha doğrusu arıyordu kimi arıyorsun dedim diyor ne yapacan.

Mesela şuan gündemde bu savaş var.
Anlamaya çalışıyorum soruyorum.
Diyor ya ne takıyorsun savaş falan otur işte evinde bak keyfine.

Bilmiyorum ben mi abartıyorum.
Eşinlede böyleyse konuşmaların adam sıkılıyordur. Anlayamıyordur, yorum yapamıyordur.

Eşinlede böyleyse konuşmaların adam sıkılıyordur. Anlayamıyordur, yorum yapamıyordur.
Kadına cahil muamelesi yapıp, gelen misafire rol kesiyormuş.misafirin yanında yok sayıyormuş.gelen kişiler de kendini bir halt sanıyormuş.kocasini mutfağa çağırmiş, kocası gelmemiş hep geliştirmiş, en son bey diye çağırınca gelmiş, bey de ne okuyor ya diyerek dalga geçmiş.sonra telefonla konuşuyormuş.nolmuş savaş mı çıkmış? demiş Kocası da amnn sen anlamazsın otur işte evinde demiş.ama bugün açılan konularda bir sıkıntı var gerçekten.bir tane konu daha vardı akraba evliliğinde ilgili.o da bundan halliceydi.😁

Son düzenleme:
X