Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Arkadaşlar kraftfoods yani şu jacobs kahve vesaire deneyci firmalara mı ait acaba?
Ben onu kaçırdım eğer öyleyse de..
Kahve ve süt tozu ne alabiliriz eğer öyleyseler??

Dün alışverişe gittim ve içim sızladı büyük firmalar heryerde malesef
:KK14:
Benim için iyi oldu gereksiz bişey almadan aldım çıktım...
Ama bi ağda bezi almadım mesela çünkü kopaş kozmetiğinmiş sesu
:KK25:
Bu gibi şeyleri bulmam gerekiyor :44:

Kızlar www.sikayetvar.com sitesinde test yapan markaların herbirine, birlik olup şikayette bulunarak bu vahşi uygulamaya son verilmedikçe bu ürünleri kullanmayacağımız gibi bulduğumuz tüm bilgiyi yayacağımız konusunda şikayetler yazsak bence faydalı olabilir diye düşünüyorum ne dersiniz ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar acil bi sorum var size:
Çinde satış yapılırsa ama üretim yapılmazsa o firmadan ürün alınabiliyo muydu?

Forever living ürünleri cruelty free onayı almış ama çinde satış yapıyo sanırım..
Fabrikası var mı diye sordum fabrika amerikadaki merkezde , tüm üretim tek merkezden dediler..
Sorun yok demek midir bu??
Kullanılabilir mi?

Arkadaşlar acil bi sorum var size:
Çinde satış yapılırsa ama üretim yapılmazsa o firmadan ürün alınabiliyo muydu?

Forever living ürünleri cruelty free onayı almış ama çinde satış yapıyo sanırım..
Fabrikası var mı diye sordum fabrika amerikadaki merkezde , tüm üretim tek merkezden dediler..
Sorun yok demek midir bu??
Kullanılabilir mi?

Üretim veya satış farketmez Çin pazarına girebilmek için ,Çin yasaları hayvan testlerini zorunlu kılar. Aksi halde Çin pazarına firma giremez.

Bahsettiğin firmayı buav dan kontrol ettim fakat listelerinde yok.
Logoyu peta dan mı aldılar acaba ?

ama ben çok şey kaçırmışım galiba :26: hayvanlar üzerinde deneyler uygulamayan ürünleri seçip tercih ediyorsunuz sanırım. buna dair toplu bir liste yok mudur?
hassas duyarlı insan olmak ne zormuş 21. yyda :KK50:

Forever Livingi ben de temiz sanıyordum. Hatta birkaç ürünü var şu anda

Çinde fabrikası yokmuş ama. Off valla bilemedim. Garanti olsun diye ele gitsin

Üretim veya satış farketmez Çin pazarına girebilmek için ,Çin yasaları hayvan testlerini zorunlu kılar. Aksi halde Çin pazarına firma giremez.

Bahsettiğin firmayı buav dan kontrol ettim fakat listelerinde yok.
Logoyu peta dan mı aldılar acaba ?

Forever Livingi ben de temiz sanıyordum. Hatta birkaç ürünü var şu anda

Çinde fabrikası yokmuş ama. Off valla bilemedim. Garanti olsun diye ele gitsin
Arkadaşlar ben bo forever ürünlerine güvendim gittim bi dünya alışveriş yaptım :26:
O değil eşim de ek iş olarak yapmak istiyordu
Eğer yapıyorsa asla yapmam o işi ama firma çalışma konusunda çok etik ya biraz araştırma yaptım da..
Yani hiç bi ülkede fabrikası yok her yere kendi fabrikasından üretim yapıp gönderiyor..
Aloe vera bitkilerini hep kendisi yetiştiriyor on binlerce dönüm arazi sahibi vs vs
ÇiNe girmesi için; kosher setifikası ve islami helal sertifikaları almış bunlar mı etkili acaba?
LYS adlı arkadaş çinde üretimi var mı ona bakın demişti de ben orda takıldım :S

Arkadaşlar ben bo forever ürünlerine güvendim gittim bi dünya alışveriş yaptım :26:
O değil eşim de ek iş olarak yapmak istiyordu
Eğer yapıyorsa asla yapmam o işi ama firma çalışma konusunda çok etik ya biraz araştırma yaptım da..
Yani hiç bi ülkede fabrikası yok her yere kendi fabrikasından üretim yapıp gönderiyor..
Aloe vera bitkilerini hep kendisi yetiştiriyor on binlerce dönüm arazi sahibi vs vs
ÇiNe girmesi için; kosher setifikası ve islami helal sertifikaları almış bunlar mı etkili acaba?
LYS adlı arkadaş çinde üretimi var mı ona bakın demişti de ben orda takıldım :S

Benîm bilgim bu doğrultuda , biraz daha araştır istersen , ben mi yanlış biliyorum diyez öğrenmeye çalışayım , araştırayım bende.

Misvak tozu elle mi dişlere sürülüyor krizsavar? Nasıl kullanılıyor? Memnunmusun ?

Diş fırçasını tozu döküp fırçalıyorsun. Kullanım konusunda ben direk fırçayı kavanoza banmaya çalıştığım ve kavanoz da minicik olduğu için sıkıntı yaşıyorum. Onun haricinde memnunum. Ağzımda temizlenmeme hissi oluşmuyor. Yutulması durumunda da böbrek taşlarına iyi geliyormuş.

X