haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

yeni topişimizz hayırlıııı uğurluuuu olsuuuunnnnn :KK76::KK76::KK52::KK16::KK16::KK16:

haziranın sonunda Rabbim nasip ederse bol bol hamişizzzzz diyeee yazıcazzzz burayaaaa :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ilk defa tüp yaptıracaklara söyleyeyım birazcık bilgi birikimi paylaşayımki herkes faydalansın :KK34:** yumurta toplamaya kadar 4 lt su içmemiz gerekıyor kızlar ..az su içersek ohss sendromuna yakalanabılırız :KK50: oyuzden sularımızı çoookk içicezzzzz :KK19:

** incirrr yiyeliiimmmmmkiii yumurtamız kaliteli ve çok olsun (fazlası proklaktını yukseltiyormus bılgınıze) gunde 2 tane kadar :KK34:

** ananas yiyelimmmkiii bebişlerimiz rahmimize tutunmada zorluk çekmesinlerrrrr....

ben 1 hafta onceden başladım ananas yemeye mesela:KK34: 1 aydırda incir tüketiyorum :KK34:

bakliyat 3 gunde bir yenmeliymişşş.... omega 3 yagı en çok semiz otundan var oldugundannnn onuda çok tüketmeye calısıyoruummm :KK39:

sigaramda yokta kahveye bagımlıydımmm... şimdi en azından haftada 1 türk kahvesı ve yıne 1 haftada sütlü nescafe içerek nefsimi köreltiyorum...bu oruc çok işime yaradı ,1 haftadır içmiyorum mesela kahveee :KK52:

benim bildiklerim bu kadar
:KK24::KK24: sizinde bilgileriniz varsa paylaşmaktan çekinmeyiiinnnnnn burdaaaa :KK52::KK52::KK52::KK16:

mrh kızlar beni de aranıza alır mısınız :KK34: 29 mayıs günü yumurtalarım toplandı 3 haziran pazartesi transferim var:nazar: 28 yaşındayım ilk denemem Bahçeci kliniğinde yaptırıyorum bende sorun yok eşimin sayı hız morfoloji sorunu var 8 yumurtan döllendi bugün 3. gün az önce aradılar bizim minikle iyiymiş:nazar::nazar::nazar::nazar: herkese uğur getirsin bu başlık Allah herkese yardım etsin herkes bebeğini kucağına alsın hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versin Allah herkese:KK71:

mrh kızlar beni de aranıza alır mısınız :KK34: 29 mayıs günü yumurtalarım toplandı 3 haziran pazartesi transferim var:nazar: 28 yaşındayım ilk denemem Bahçeci kliniğinde yaptırıyorum bende sorun yok eşimin sayı hız morfoloji sorunu var 8 yumurtan döllendi bugün 3. gün az önce aradılar bizim minikle iyiymiş:nazar::nazar::nazar::nazar: herkese uğur getirsin bu başlık Allah herkese yardım etsin herkes bebeğini kucağına alsın hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versin Allah herkese:KK71:

hoşgeldın canııımmm :KK16::KK16:

hayırlı olsun,Allah tamamına erdirsin insallahh :nazar::nazar::nazar: ooo sayılı günee çokk az kalmış heyacan vardır şimdi sende :KK52::KK76::KK16:

ozaman ilk hamiş haberini sen verceksin bize insallah :nazar::KK16::KK16:

hoşgeldın canııımmm :KK16::KK16:

hayırlı olsun,Allah tamamına erdirsin insallahh :nazar::nazar::nazar: ooo sayılı günee çokk az kalmış heyacan vardır şimdi sende :KK52::KK76::KK16:

ozaman ilk hamiş haberini sen verceksin bize insallah :nazar::KK16::KK16:

inşallah canım bebişim gelir herkesin bebeği gelir :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: evet olursa bu başlıkta ilk benim ki olacak galiba inşallah açılışı iyi yaparım o zaman :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:peşimden de sizler gelirsiniz

Son düzenleme:
canımm hoşgeldin dikkat ettim de ne kadar genç anne adaylarıyız böyle.üzülüyorum gerçekten hayatımızın baharında uğraşıyoz böyle:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: gerçekten çok zorlu süreçler Allah yardımcımız olsun.

evet canım haklısın gercekten de yaslarımız kucuk doktorum bunun cok buyuk bır artı oldugunu soyledı ama bakalım ınsallah :) ben bugun regl oldum pztesı baslıyoruz ınsallah :)

ınsallah ilk hayırlı haberi sen veririsin bize. Allah hepimizin yardımıcısı olsun canım :)

çok güzel haberler hayırlısı ile kucağına almayıda nasip etsin dualarım seninle ve tüm anne olmak isteyenlerle

günaydın kızlarrr hoşgeldiniz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
canancım bende ilk adetle başlayacağım tedaviye inşallah hamiş oluruzda:KK49::KK49::KK49::KK49: gerek kalmaz diyorum ama hayırlısı bakalım
seni ekleyeceğimde canım neden olarak ne yazayım bir de hangi merkez isim olarak yazarsan

inşallahhhh:KK31::KK31::KK31:
neden olarak erkek infertelitesi yzalım. izmirde şifa dayız canım.Rabbim yardımcımız olsun:)))))

kızlar meraba doktordan geliyorum :KK52::KK52::KK52:

salı günü günde 175 puregona başlasım bugün ilk kontrol vardı 13 yumurtam oluşmuş 13 ml miş en büyüğü salı günü tekrar gitcem muhtemelen perşembe opu yaparız dedi doktorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar meraba doktordan geliyorum :KK52::KK52::KK52:

salı günü günde 175 puregona başlasım bugün ilk kontrol vardı 13 yumurtam oluşmuş 13 ml miş en büyüğü salı günü tekrar gitcem muhtemelen perşembe opu yaparız dedi doktorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hadi gözün aydın canım güzel haberlerle dönmüşsün:21::21::21::21::21::21:
darısı bize olur inşallahh.

kızlar yumurta toplama gunu tahminen adetten sonra kaçıncı gun oluyo? ilk defa yatıracagım için merka edidorum herşeyi :)

canım benim 2.denemem olduğu için tecrübelendimm..adetin 2. veya 3. günü tedaviye başlanıyor yumurtalarının cvp verme durumuna göre yani 19-20 mm oluncaya kadar bekleniyor ortalamam 7 ile 10 gün arasında değişiyor sonra çatlatma iğneni yapıyorsun 36 saat sonra yumurta toplama için çağırıyorlar canımm inşallah yardımcı olabilmişimdirr:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

canım benim 2.denemem olduğu için tecrübelendimm..adetin 2. veya 3. günü tedaviye başlanıyor yumurtalarının cvp verme durumuna göre yani 19-20 mm oluncaya kadar bekleniyor ortalamam 7 ile 10 gün arasında değişiyor sonra çatlatma iğneni yapıyorsun 36 saat sonra yumurta toplama için çağırıyorlar canımm inşallah yardımcı olabilmişimdirr:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Cok tesekkur ederim canim. Ben 2 ay once asilama yaptirdim ama yumurtalarimda bir problem olmadigi icin cok az dozda kullanmistik ilaclari. 16. gun yapilmisti. Tup bebekte daha yuksek dozda kullaniliyor sanirim. Daha erken olcak anladigim kadariyla. Hayirlisi insallah

Cok tesekkur ederim canim. Ben 2 ay once asilama yaptirdim ama yumurtalarimda bir problem olmadigi icin cok az dozda kullanmistik ilaclari. 16. gun yapilmisti. Tup bebekte daha yuksek dozda kullaniliyor sanirim. Daha erken olcak anladigim kadariyla. Hayirlisi insallah

canım meraba bendede hiç bi sorun yok iğneyi 175 ünite verdi doktorum

canım bi hesap yaptım salı günü başladık haftaya perşambe yumurta toplama yapılacak umarım faydası olur :KK31::KK31::KK31::KK31:

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis2.denemekayseri tüp bebeken kısa zamanda
2-destina38291.denemekayseri acıbademtedavisi başladı
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesi
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademtransferi olacak
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareketsizliği
11-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifa
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

Beni de ekler misiniz?? Yaşım 26. Eşimde Azosperm sorunu var. Bahçeci tüp bebek merkezinde tedaviye bugün başladık. 1. denememiz. Hakkımızda hayırlısı olsun bakalımm.

X