haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Cok tesekkur ederim canim. Ben 2 ay once asilama yaptirdim ama yumurtalarimda bir problem olmadigi icin cok az dozda kullanmistik ilaclari. 16. gun yapilmisti. Tup bebekte daha yuksek dozda kullaniliyor sanirim. Daha erken olcak anladigim kadariyla. Hayirlisi insallah

yumurtaların çabuk yanıt veriyorsa canım 8 gün falan sürer heralde seninki.ilaç dozunda çok yüksek olmaz bence 100 ile 200 arasında bir doz uygular büyük ihtimalle.geç yanıt verenlerde daha yüksek doz uygulanıyor bende mesela 225 uygulanmıştı geç yanıt veriyor çünkü yumilerimm

canım benim 2.denemem olduğu için tecrübelendimm..adetin 2. veya 3. günü tedaviye başlanıyor yumurtalarının cvp verme durumuna göre yani 19-20 mm oluncaya kadar bekleniyor ortalamam 7 ile 10 gün arasında değişiyor sonra çatlatma iğneni yapıyorsun 36 saat sonra yumurta toplama için çağırıyorlar canımm inşallah yardımcı olabilmişimdirr:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

:KK49: adetin 2. gününden önce muayene için gitmişmiydin?
ben adetimin 21. günü yani 5 haziranda gitmeyi düşünyorum belki uzun protokol uygular..
bide tedaviye başlamadan yumurta geliştirici veriliyor mu? bana inofolik diye toz bir ilaç tavsiye etti doktorum, bunun yanında folik plus ve pharmatonda kullanıyorum. bomba gibi hazırlanıyorum :)) :KK49:

evet canım adet bekliyorum haziranın 12-13 gibi geç kaldım size göree:18::18::18::18::18:
okulların kapanışına denk gelsin diye yoksa okulla beraber zor oluyor.adetim gelsin vıınn kayserii:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:kayınvalidemin yanına..

"endometriozis" ne demek superisi????

canım çikolata kisti türkçesi..isminin çikolata olması onu asla sempatik yapmıyorrr:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
kimisi için çok problem yaratmıyor kimisine de yaratıyor.bunu yüzünden iki kez ameliyat oldum bir yıl içinde tekrarlama riski çok fazla olan bir kist.tek tedavisi biran önce bebek sahibi olmakk:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Mayis topiginde basladim ama Hazirana kaldim.Once doktorum tatile cikti Nisandan mayisa erteledik sonra Uzun protokol tedavi uygun gordu Hazirana kadar geldik boylece...Bikacgune ignelere basliyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun...

:KK49: adetin 2. gününden önce muayene için gitmişmiydin?
ben adetimin 21. günü yani 5 haziranda gitmeyi düşünyorum belki uzun protokol uygular..
bide tedaviye başlamadan yumurta geliştirici veriliyor mu? bana inofolik diye toz bir ilaç tavsiye etti doktorum, bunun yanında folik plus ve pharmatonda kullanıyorum. bomba gibi hazırlanıyorum :)) :KK49:

evet canım daha önce muayene oldum yumurtalarımın aynı anda büyümesi için uzun protokol uygulanacak bu sefer.adetin 21.günü lucrin diye bir iğneye başlayacağım cuma gününe denk geliyor.bana da ınofolic verdi 4 kutu.sabah akşam 4 tane suya karıştırıp içiyorum.inşallahh dediğin gibi bomba gibi oluruzz canımm yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

Mayis topiginde basladim ama Hazirana kaldim.Once doktorum tatile cikti Nisandan mayisa erteledik sonra Uzun protokol tedavi uygun gordu Hazirana kadar geldik boylece...Bikacgune ignelere basliyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun...

hoşgeldin canımm
herşeyde bir hayır vardır geç olsunda güç olmasınn Allahın izniyle inşallahh bebişlerimize kavuşuruz:KK49::KK49::KK49::KK49:

sağol canım:)ben 3 ay kadar kullandım .yani adetten sonra 1 hafta koydum,3 ay tekrar ettim.bir de ben cıkın gibi yapıp içine doğru koymuştum.yani dışında olsa belki sorun olmazdı.bana o dokundu gibi geldi.belki de miktarını cok koydum:KK43: tabi bu benim tahminim ama orası hassas bölge yarayı görünce doktor su ile temizlediysen olur yara dedi(tabi ona söyleyemedim adaçayı yağı koydum diye)düşün su bile içeri girerse yara yapabiiyormuş.ben içinide temizliyordum.belki su da yapmış olblir.yani kullansan bile içine doğru koyma istersen.
sen kullanmayı abartmışsın canım içine koymamalıydın orda hata yapmışsın bence zaten o kokuyu içine çekiyo vücudumuz ben geçen ay adetten sonra sadece bi kaça gün kullandım neyapalım ne duyarsak yapıyoruz inş rabbim daha fazla bekletmez:KK5::KK5:
kızlar meraba doktordan geliyorum :KK52::KK52::KK52:

salı günü günde 175 puregona başlasım bugün ilk kontrol vardı 13 yumurtam oluşmuş 13 ml miş en büyüğü salı günü tekrar gitcem muhtemelen perşembe opu yaparız dedi doktorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kuzum maşallah ya ne güzel yumoş sayın maşallah:nazar::nazar::nazar:yumoş sayın 20 olacak gibi hadi gelde detayları anlat merak ediyorum

iyim canım sen nasılsınn 5.denemen olduğunun gördüm inşallahh bu sefer göbişlerin dolar canım:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
insanı maddi manevi gerçekten çok zorlayan bir süreç..senin tedavin ne aşamada canım başladın mı
amin....inş canım öyle çok istiyorum ki bunu hem kendim için hem tüm isteyenler için....canım hep birlikte 41 yasin okusak sen yine liste yapsan olmazmı hepimizin adına okuruz dua ederiz

Son düzenleme:
iyim canım sen nasılsınn 5.denemen olduğunun gördüm inşallahh bu sefer göbişlerin dolar canım:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
insanı maddi manevi gerçekten çok zorlayan bir süreç..senin tedavin ne aşamada canım başladın mı

canım ben nasipse haziranda ki adetimle başlıycam sen başlamışmıydın:26::26:

amin....inş canım öyle çok istiyorum ki bunu hem kendim için hem tüm isteyenler için....canım hep birlikte 41 yasin okusak sen yine liste yapsan olmazmı hepimizin adına okuruz dua ederiz

canım listeyi yapayım ama okumak isteyen arkadaşların durumuna bir bakalım istek olursa ona göre paylaşıp listeyi oluşturalım.ya da farklı bir fikrin varsa öyle de yapabilirizz

yok kuzum görünmezlikten vazgeçtim:KK1::KK1:hoşgeldin anlat hadi gözcüklerim:KK53::KK53: seni arıyo kaç saattir:KK53:

canım muayene etti yumoşlar çok iyiymiş ekrande gördüm pek hoşuma gitti heheheh:KK9::KK9::KK9::KK9:

13 tanelermiş en büyüğü 13 ml olmuş şu cetroıt varya ondan 3 gün boyunca akşam 10 da yapıcakmışım :KK52::KK52::KK52::KK52:

X